Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
 81/114 anonim ***** válasza:
Ha az én anyám ilyet csinált volna úgy megvertem volna ,hogy egy hétig nem állt volna lábra. Állatokkal állat módjára lehet csak bánni. De nyilván úgy ,hogy senki ne tudja meg , és 8 napon belül gyógyuljon.
2011. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
64%
Anyuka nem jár wc-re fürdeni stb hogy lopj kaját? Nem hiszem el, hogy egy apa aki szétdolgozza magát, hogy legyen pénz(ami van, úgy hogy az anya nem is dolgozik) nem foglalkozik vele, hogy a lánya, aki beteg nem kap enni. Nem hiszem el, hogy egy ilyen betegséggel nem kell kontrollra járni, ha pedig kell, akkor nem veszik észre az orvosok az éhezés tüneteit.. Továbbá azt sem hiszem el, hogy az iskolában nem veszik észre, ahogy azt sem, hogy a testvéred még, ha kicsi is nem szól semmit..vagy sem ő sem az apád nem veszi észre.. ÉS a pasid? Ő is vak.. Ez a kérdés egy kamu...Előbb tanulj meg hazudni utána tedd..
2011. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 A kérdező kommentje:

Ha értenél valamit a táplálkozáshoz, akkor tudnád, hogy a 3 szendvicsben rengeteg szénhidrát van, amitől HÍZUNK...

Ha buta vagy maradj csöndben inkább

2011. máj. 19. 17:47
 84/114 A kérdező kommentje:

Nem járok kontrollra, mert hivatalosan nincs ez a betegségem, biztos nem fogok orvosról orvoshoz járni ezzel a havi 1 "rohammal".

Ha meg igazi infarktus lesz akkor örülni fogok, remélem elvisz..

2011. máj. 19. 17:48
 85/114 anonim ***** válasza:
"miért nem ehetek abból amit anya főz" ez a téma is most megy.kísértetiesen hasonló.mi van itt minden nő-anya hülye.
2011. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 A kérdező kommentje:
Előbb értelmezd a dolgokat, utána mond, hogy hazudok...
2011. máj. 19. 17:49
 87/114 anonim válasza:

3. oldalon írtad, hogy még rendőrök sincsenek a városban.


Melyik városban nincsenek rendőrök?

bocs már az offért... de azért ez fura

2011. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 A kérdező kommentje:

Budapest melletti kisváros.

2 hetente van ügyelet, kb 1-2 napra. Ha baj van, Dabasról jönnek ki, ami kb fél óra

2011. máj. 19. 17:52
 89/114 anonim ***** válasza:

és még én vagyok a buta...hát az eszem megáll : DDDDD

csinálj má nekem egy napra 3 olyan szendvicset amitől meghízok...hacsaknem ijen bigbig szendvics..attól tényleg..

2011. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
Ha az én anyám ilyet csinált volna úgy megvertem volna ,hogy egy hétig nem állt volna lábra. Állatokkal állat módjára lehet csak bánni. De nyilván úgy ,hogy senki ne tudja meg , és 8 napon belül gyógyuljon
2011. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!