Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyenkor hol vannak a kidobók?...

Ilyenkor hol vannak a kidobók? (mai West Balkán-os tragédia)

Figyelt kérdés

Amikor valakit fenyíteni kell (sokszor ok nélkül), akkor nagyon erősek és gyorsak, ebben az esetben nem kellett volna valamit tenniük?

(Hozzáteszem, hogy soha nem voltam az említett helyen, nem ismerem az ottani biztonságiakat, de feltételezem, hogy ott sem különbek, mint máshol)


2011. jan. 16. 10:26
 61/97 anonim ***** válasza:
100%
Aki megtalálta Emese telefonját, valószínűleg nem tudta, hogy az eredeti tulajdonosa halott.
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
100%

"ma 21:25' vok


foglalkoztatás körében elkövetett emberölés miatt nyomozást indítottak. és örizetbe vettek 4 embert! és még továbbra is folyik majd a nyomozás mert különböző drogokat találtak a discoban elrejtve...

2011. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
100%
megkerült az ismerősöd?
2011. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
80%

Aki szerint nem reális lehetőség, hogy több száz ember között elterjedjen egy teljesen megalapozatlan, valótlan állítás, annak javaslom ennek az oldalnak az olvasgatását:


[link]


A spermás gíroszos sztori megvan? Te is hallottad már? Esetleg te is mesélted már sörözés közben és állítottad, hogy igaz?


Hát rohadtul nem igaz.

[link] 2005/04/spermas-girosz/


De azért mégis mindenki úgy meséli, hogy az ő ismerőse ismeri azt, akivel megtörtént...


Hát pont ez történt az éjjel is. Valaki mondjuk felvetette a lehetőséget, hogy lehet, hogy azért kell kimenni, mert késelés történt. Persze, ezt meghallotta valaki, tovább adta volna, valószínűleg 10 ember múlva már tényként terjedt.


Igazi szemtanúk meg nincsenek, mindenkinek csak az ismerőse hallotta, hogy volt késelés.


Nézzétek meg, erre a szintén hamis sztorira hányan írják, hogy ők márpedig tudják, hogy igaz:

[link]


Pedig ez sem igaz:

[link] 2005/05/urtoll-vagy-ceruza/

2011. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
100%
beszéltem az édesanyjával. a hírmorzsa amit a neten olvastam igaz volt és áldozat lett. felfoghatatlan.
2011. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A szárnyra kapott pletykákkal ellentétben az OMSZ és a Rendőrség egybehangzóan állítja, hogy az áldozatokon nem találtak késszúrásra utaló nyomokat. Értesüléseink szerint erre a rendőrségen tett tanúvallomások sem cáfoltak rá. Több szemtanú és közelben tartózkodó állítása szerint, a második szint fölött, ahol feltorlódott a sor, valaki felkiáltott, hogy »késelés«, és valószínűleg ez okozhatta a pánikot és késztette arra az embereket, hogy tömegesen elinduljanak le a lépcsőn, a kijárat felé, amely végül tragédiához vezetett. Ennek tisztázása azonban jelenleg is zajlik, és a nyomozóhatóság munkájának részét képezi, éppen ezért kérünk mindenkit, aki információval rendelkezik az ügyről, vagy jelen volt a tragédiánál, hogy szíveskedjen a rendőrségre befáradni, és tanúskodni."

2011. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
100%
Rita az ismerősöd, akit kerestél? Fogadd őszinte részvétem :(
2011. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki vicces kedvű csak így akart hamarabb a sor elejére kerülni. Ki szereti a hosszú, végeláthatatlan sorokat és kinek nem jutott még ilyenkoreszébe, hogy "gyerekkel vagyok"? Hát neki a " 6-an megkéseltek valakit" jutott eszébe...
2011. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
21.45 Öt embert vett őrizetbe a Budapesti Rendőr-főkapitányság a Nyugati téri West Balkán szórakozóhelyen történt tragédia ügyében, mondta Pintér Sándor belügyminiszter sajtótájékoztatóján. Tóth Tamás, Budapest rendőrfőkapitánya elmondta, hogy az öt ember közül ketten a rendezvény szervezői, ketten a helyiség bérbeadói, egy ember pedig a programsorozat szervezője. Mindannyiukat foglalkozás körében, több ember halálát okozó veszélyeztetés miatt hallgatták ki gyanúsítottként.
2011. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!