Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
 71/107 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell az embereket szexuális orientáció után megítélni? Ezt soha nem fogom megérteni. Ismerek nem gy meleget és ők is normális emberek, semennyivel nem rosszabbak. A többi meg magánügy. Senkinek semmi köze hozzá.
2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 A kérdező kommentje:

"Rühellem őket,főleg mikor provokálóan vonulgatnak, meg agresszívan rikácsolnak toleranciáról. Undorító az ösztönéletük."


Abban egyetértek,hogy a felvonulás felesleges provokáció,a normális melegek (meleg és b.zi két külön kateg.)nem szoktak senkit provokálni,és rühellik a felvonulást.

Ezt megértem,két ember szexuális életéhez viszont senkinek semmi köze,magánügy akit ez zavar,annak gondolom oka van,mint Mókus bácsi esetében pl a látens melegség.....

Konkrétan volt egy olyan (elvileg) heteró ismerősöm,aki folyton negatív megjegyzéseket tett a melegekre,viszont mikor nyíltan felvállaltam,kettesben ajánlatot tett nekem....

2013. jún. 18. 21:10
 73/107 anonim ***** válasza:
10%
Én utálom a hímnemű b*zikat. De leszbik azok nyugodtan maradhatnak
2013. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
76%

"Pl én azért pontozom le azokat, akik köpködnek a melegekre, mert igazságtalan és káros embereket olyasmiért elítélni, amiről nem tehetnek"


És röhejesen ostoba dolog olyan dologra büszkének lenni, amiről nem tehetnek. Ergo a [CENZORED] anyjukat a felvonulgatóknak, nincs mire büszkének lenniük.

2013. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
75%
Nem arra büszkék, hogy melegek, hanem arra, hogy emiatt nem hajlandóak szégyenkezni és titkolózni. Minden értelmes ember látja, hogy a felvonulás az egymás megértésének, elfogadásának ünneplése, csak az illeti őket különböző gyűlölködő jelzőkkel, aki erre képtelen.
2013. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
79%

"Minden értelmes ember látja, hogy a felvonulás az egymás megértésének, elfogadásának ünneplése"

Igen, ez az agymosó duma. Hogy csak a "buta" embereknek nem tetszik. És ez a liberális véleménydiktatúra: meg akarják szabni, hogyan gondolkodjunk erről.

Viszont van egy rossz hírem: annyira nem sikeres az agymosás, mert az emberek többsége szerint a felvonulás - ellentétben azzal, amit te is állítasz - a provokációról szól, és a hirdetett céljaival épp ellentétes hatást vált ki. És ezen emberek közt vannak bőven mérnökök, orvosok, tanárok, egyetemi professzorok. Ha rájuk te azt mondod, hogy nem értelmes emberek, akkor nyilvánvaló, hogy te vagy az, aki tévedsz.

2013. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy én tévedek és fejet hajtok, ha igen. De ettől még nem lesz feltétlenül igazuk másoknak. Aki szerint a másiknak félelemben és szégyenben kéne élnie a szexuális beállítottsága miatt és olyan elveket hangoztat, amik ezt propagálják, az az ember nem provokatív, hanem egészen egyszerűen közveszélyes. Közveszélyes, mert a szavaival és viselkedésével nem egyszer majd a jövőben fog ártani nemzedékeknek, hanem most árt azoknak, akiket ezek alapján leköpnek és vernek. Gondolod, hogy ez belefér az év 365 napján? A "normálisak" üzenete a "genetikai selejtek" felé, akik örüljenek, ha nem kerülnek szóba, maradjanak csak a négy fal között, különben baj lesz? Nekem beszélhet akárki akármilyen képesítéssel, ha engem az érzéseim alapján próbálna valaki felelősségre vonni és nem a tetteim meg a döntéseim alapján, akkor azzal kihúzná a gyufát. A felvonulásra szükség van, amíg mások szabadon szólhatnak arról, hogy hányinger dolog homokosnak lenni. Mert ahol egy kicsit is hagyják magukat elnyomni, ott börtönbe zárják őket (Oroszország) vagy kivégzik (Uganda).
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
69%

"Aki szerint a másiknak félelemben és szégyenben kéne élnie a szexuális beállítottsága miatt és olyan elveket hangoztat, amik ezt propagálják"


A probléma az, hogy csak két végletet látsz: félelemben és szégyenben élni vs. felvonulgatni és ráerőltetni a gondolkodásodat a mindenkire.


Holott lenne egy olyan verzió is, hogy mi elfogadjuk, hogy léteztek. Nem bántunk titeket, nem nézünk le, nem különböztetünk meg. Normálisan élünk egymás mellett. Cserébe viszont tiszteletben tartjátok azt, hogy mi nem akarunk felvonulgatást, meg hogy sokunknak felfordul a gyomrunk, ha meglátunk egy csókolózó meleg párt, ezért nem szívesen nézzük ezt, azt meg pláne utáljuk, ha ránk akarják kényszeríteni, hogy ezt szeressük.

2013. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
100%
Mások rátok akarják kényszeríteni azt, hogy nézzétek le emiatt és ítéljétek el a homoszexuálist, az ellen kevésbé emeli fel a hangját a pártatlan átlag, mint ha egyszer egy évben, pár órára felvonulnak. Engem is zavar tulajdonképpen az a mentalitás, ami lehetővé teszi, hogy melegnek nézzenek az utcán egy rózsaszín póló viselete miatt, mert az nem férfias, ergo: homokos szín egy pasin és természetesen ebbe már belevegyül az is, hogy én szerintük provokálom őket. A bikák szoktak úgy reagálni színre, mint akiket provokálnak, annyi az eltérés, hogy a legtöbb meleget a saját élete jobban izgatja, mint a heteróké és ezért nem is próbálnak beleszólni abba az olyan kérdésekben, amik nem érintik őket ,vagy korlátoznák a jogaikat, szabadságukat. Ugyanis szép dolog tiszteletben tartani a közízlést, de ha ez meggátol valakit abban, hogy önmagát vállalva értékes tagja lehessen a társadalomnak, akkor a közízlést fel kell dönteni. Abból, hogy valaki heteró és másképp szereti, mint a homó, nem következik az, hogy bárki is szar alak a kettő közül. A heteroszexuális ugyanúgy felvonulna, ha úgy érezné, hogy megfogni a párja kezét vagy megcsókolni őt mások előtt olyan dolognak minősülne ami alapján őt undorítónak bélyegeznék, sőt talán meg is vernék. És ez nem csak joga, de kötelessége is lenne.
2013. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:
82%
nem, én bírom őket. hetero lány vagyok :D
2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!