Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
5%

"Nem kell nekünk rózsaszínű elkorcsosult élet

Erkölcsösen, neveljük a gyerekeket

Radiátor vagy neked aberált a képed

A jelszó: Járj inkább lánnyal, ezt ne felejtsd el!"


[vádló bitófák - MÁSként. Sing Sing - halál a májra feldolgozás.]

2013. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
7%

a homár rambóknál már csak 1 gusztustalanabb dolog van:

az őket népszerűsítő média :D komolyan lassan már sikk köcsögnek lenni..

2013. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
97%

"Egy lapon vannak a pedofilokkal."


Ez azért nagy baromság,eléggé hiányos intelligenciára vall

az ilyesfajta összehasonlítás :D


Pedofil: kiskorúakat ront meg,nagy valószínűséggel maradandó

sérülést okoz egy ember lelkében.A pedofilok általában erőszakkal rontanak meg kiskorú gyerekeket.


Meleg: a saját nemével szexel,mindkét fél örömére itt hol az erőszak?


Ekkora idióta összehasonlítással,rég találkoztam :D

2013. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
7%

Én vagyok primitív?

Legalább olvasnád végig amit írok.


Nem minden pedofil erőszakolja meg a gyereket, valamelyik játékként kezeli és a gyerek is játékként fog hozzáállni.

Külön kiemeltem, hogy nem minden pedofil erőszakos!!!!!!

2013. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
96%
nem itelem el..
2013. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 A kérdező kommentje:

Még az a kérdés is foglalkozhat,hogy sokszor látni,hogy pár válaszoló rendszeresen válaszolgat,keresi a meleg témájú kérdéseket.....miközben szapulja a melegeket.


Tehát nem egy olyat láttam,hogy egy azon válaszoló,szinte minden kérésnél jelen van.....

Ez egyfajta elfojtott,álcázott érdeklődés lehet?


Tegyük fel,hogy én vmi oknál fogva utálom a melegeket,de nem tudom miért,csak úgy utálom.

Akkor az a normális,ha utálatom jeléül rendszeresen megkeresem a meleg témájú kérdéseket,majd folyton írok valamit,mert úgy érzem muszáj foglalkoznom a meleg témájú kérdéssel,és nem bírom ki hogy ezt ne tegyem meg,még ha akár vmi ocsmányságot is,de valamit mindenképp írnom kel....


Ha én ennyire utálok vmit,ez a normális,vagy az,hogy ha látom hogy a kérdés meleg téma,akkor meg se nyitom,mert én utálom a meleget,ezért utálom az ilyen kérdéseket is,és válaszolni sem szeretnék rájuk.

Pl ha én utálom a Barátok közt-öt,akkor nem ülök le,és nem nézem,hangoztatva,hogy mennyire utálom :D

2013. jún. 17. 00:39
 17/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
16%

13.: na na na :D nem minden pedofil erőszaktevő.

az is pedofil aki ilyen videókat képeket néz esetleg készít.. [oké utóbbit lehet pénz okán is de valszeg nem undorodik tőle..]


valamint melegek között is akad erőszaktevő szerintem..


az összehasonlítás teljesen helytálló szerintem. mind 2 szexuális aberráció.


ha mégsem helytálló akkor azért mert a pedofília elég modern fogalom, pár száz éve ha biológiailag képes volt gyereket nemzeni onnantól már szabad vala a pálya :) ma ez még akár pedofília is lehet.

2013. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 A kérdező kommentje:

Igen,mérhetetlenül primitív :DD

De látom felesleges megismertetnem téged a ténnyel.....


"Nem minden pedofil erőszakolja meg a gyereket, valamelyik játékként kezeli és a gyerek is játékként fog hozzáállni.

Külön kiemeltem, hogy nem minden pedofil erőszakos!!!!!!"


Akkor is bűncselekmény....nem érted.

Hiába vesz rá édességgel egy 8 éves kislányt,bűncselekmény.....


a melegség nem bűncselekmény....

2013. jún. 17. 00:41
 19/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
2%

kérdező: pedig a barátok közt néző közönsége fele kb így tesz :D


meleg kérdésekre válaszolás: néha én is szoktam. elítélem a melegeket.. ateista is vagyok mégis elolvastam a bibliát :D ha elítélsz vmit akkor nem árt ha tudod mi az :)

2013. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 A kérdező kommentje:

"valamint melegek között is akad erőszaktevő szerintem.. "

Megint egy hülye összehasonlítás


Valamint,a heterók között is akad erőszaktevő szerintem,nem :D?

tehát csak a melegek szoktam erőszakoskodni?


Nem értem....

2013. jún. 17. 00:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!