Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
 61/107 anonim ***** válasza:
13%

"bár ma már a hetero srácok 99,8 % b*zinak öltözik ÉS EZ TÉNY!!!) "


megmondjam, mi a tény? hogy elmentek otthonról, max ez! és ha meg azt mondjátok h mindenben egyformák vagytok, akkor mégis hogy lehet buz.nak öltözni? ezt magyarázzátok el !!

2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 A kérdező kommentje:

"ja értem ... tehát a realitáshoz közel álló válaszokat gyorsan jelentsük, hiszen nem tetzsik, és amelyik dicséri a melegeket, azt meg piroskezezzük ... érdekes."


Ja nem érted.....az hol normális komment pl,hogy "a melegek egyenlőek a pedofilokkal"?

Ezeket egy értelmes ember nyilván lepontoz (asszem mókus bácsi egyik hiper intelligens megnyilvánulása volt)

Én a normális hangnemben válaszolókat mind felpontoztam.....

2013. jún. 17. 18:43
 63/107 anonim ***** válasza:
0%

hűáát ez egy jó kérdés

nem egyenlőek de arányaiban azért más a helyzet mint a heteróknál. elég csak megnézned az ismerkedőoldalakat és az összes 60 éves nagypapa 15 éves srácot akar ... vagy nem?

2013. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
83%
nem. ezek szerint te jársz ilyen oldalakra? mert ha nem, akkor ne okoskodj.
2013. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
35%
pedig de. linkeljek?
2013. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 A kérdező kommentje:

"elég csak megnézned az ismerkedőoldalakat és az összes 60 éves nagypapa 15 éves srácot akar "


ennyire a témában vagy? :D

2013. jún. 18. 00:03
 67/107 Wolfox20 válasza:
100%
Nem ítélem el őket. Mindjárt megyek yaoit nézni.
2013. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
100%

Pl én azért pontozom le azokat, akik köpködnek a melegekre, mert igazságtalan és káros embereket olyasmiért elítélni, amiről nem tehetnek. Egy meleg nem árt senkinek azzal, hogy meleg. Viszont a homofób sok embernek árt a gyűlöletével, és azzal, hogy korlátozni akar, csak azért mert valami nem tetszik neki.

"Elfogadom én a homofóbiát, csak a négy fal között csinálják." :)

Addig amíg rengeteg fiatal lesz depressziós, és sokakat kergetnek öngyilkosságba - csak azért mert egyesek önző módon keresztül gázolnak másokon és csak magukat látják - ne várják, hogy velük elnézőek legyenek. Mi egy lepontozás a tönkretett életekhez képest.

A pedofília is olyasmi amiről nem tehet az a szerencsétlen, aki elszenvedi. Tehát - ahogy azt olyan jól leírták előttem - nem kéne a pedofil fölött sem ítélkezni. Az már más kérdés, hogy ha valaki kiskorút ront meg - tök mindegy, hogy erőszakkal vagy csellel - az tragédia. A pedofil akkor is gyógykezelésre szorul, nem börtönre és ítéletre. Az itt a probléma, hogy az emberek zöme tele van frusztrációval és elfojtással, mert úgy növünk fel, hogy folyamatosan azt hallgatjuk mi helyes mi nem. Aki magát sem tudja elfogadni, az mást sem fog tudni. Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb mások fölött pálcát törni, mint saját magunkkal szembenézni.

2013. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, mivel a legjobb barátom meleg és nincs más ember, akiben jobban megbíznék. Ők is ugyanolyan emberek. Ahhoz, hogy ki mit csinál otthon a hálószobában senkinek semmi köze.
2013. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem őket,főleg mikor provokálóan vonulgatnak, meg agresszívan rikácsolnak toleranciáról. Undorító az ösztönéletük.
2013. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!