Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
 51/107 anonim ***** válasza:
89%
a homoszexualitás morálisan sem rossz, nem csak jogilag. eleve nem is lehet egy ember szexualitása morális kérdés. a pedofil meg hiába nem tesz erőszakot, ha egy gyereket magához csábít, mindenképpen károkat okoz a gyerkben, mert annak még nem alakult ki a szexualitása. 2 felnőtt közös beleegyezéssel meg azt csinál, amit akar.
2013. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
100%
NEM!:) orakig tudnam osztani azokat,akik elitelik oket,ugyhogy jot teszek magamnak,es nem olvasom el a kommenteket.
2013. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
0%
Így joguk, úgy joguk van, akkor miért pontozzátok le azokat, akik elítélik őket? Nekik meg a véleményhez van joguk, amitől semmivel sem különb a tiétek, mármint, hogy el kell őket fogadni, meg ugyanolyanok, mint a normális emberek, stb.
2013. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
0%

de ilyeneket honnan szedsz?


"a homoszexualitás morálisan sem rossz, nem csak jogilag. eleve nem is lehet egy ember szexualitása morális kérdés"


most morálisan és jogilag hát hagyjuk, hiszen minden országban más és más, ennyi erőval mondhatjuk h menjünk arrébb kicsit, aztán jogilag is igen nagy gond lesz vele. szalez nem iylen egyszerű.


na meg mióta korlátozódik a homoszexualitás a szexre? én ezt tényleg nem értem ... könyörgök,egy homoszex embernek más a személyisége, más a viselkedése stb, nehogy kitaláld h minden egyezik, csakis a szexben mások, mert ezt te is tudod h nem igaz.


ha mégis igaz, akkor meg magatoknak mondotok ellent, hiszen ti szeretitek hangoztatni h el kell fogadni titeket, na kiakasztotok ezekkel az okoskodásokkal mindig. tehát megismétlem: a hmoszexualitás egyáltalán nem a 4 fal között zajló jelenség!! értem? na innentől kezdve pedig egy sor állítás minimum kétséges.

2013. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
0%
Azzal a meleggel nincs baj akin nem látszik! Rengetegen vannak, sőt sztem még a b*zi ellen kommentelők között is van olyan, azért teszi, hogy beálljon a sorba, és hogy ne sérüljön a lelke. Tény ami tény, itthon nagyon undorítóan viselkednek a melegek, ha ez változna, és nem kérkednének vele (bár ma már a hetero srácok 99,8 % b*zinak öltözik ÉS EZ TÉNY!!!) Akkor simán ettől is jobban elfogadott lenne. Viszont a sok hetero... a melegektől tanult öltözködni, divatos hajat viselni, mégis leszólják őket.. Ebben sincs logika... Ennek sosincs vége. (begyepesedett egyik oldal, begyepesedett másik oldal, ebben közös nevező sohasem lesz! Hidd el, már nem tudom hányadik kérdés ez, itt fent az elmúlt 1 év során és mindig ugyanazok a válaszok...)
2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem betegség, a homofóbia viszont igen. Üzenném ezeknek a -nyilván hatalmas érzelmi intelligenciájú- kommentelőknek.

Én személy szerint sosem utáltam a melegeket, ugyanúgy vagyok velük, mint a heterókkal, szóval például nem szívesen bámulom egyiküket sem, miközben nyalják-falják egymást teszemazt a buszon, de kettesben ez teljesen korrekt, csinálják, ami jól esik nekik, az ő dolguk. L/18

2013. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért ítélném el? A heteroszexuálisok jelentős részéből általában ellenérzést vált ki, és ezért elítélik, de nem lehet mindent természetellenesnek bélyegezni, mert valakit undorít és neki személy szerint ez nem természetes, hisz a másiknak meg az, és ha nem ártanak vele senkinek, akkor hol itt a probléma? Ismétlem: az nem ártás, hogy nem tetszik a látványuk valakinek. És mi már megint ez a fogalomzavar a pedofíliával a kérdés elején? A pedofíliát lehet hívni betegségnek, aberrációnak, ennek-annak amannak, de nem gyerekmolesztálás, az egyik az állapota valakinek, a másik pedig az elkövetése egy tettnek, ami bűncselekmény. A szerencsétlenek 90%-a biztosan hozzá se nyúlna senkihez, ha nem bélyegeznék őt a társadalom minden perifériáján hulladéknak úgy is, hogy soha nem ártott senkinek. Minden embernek szüksége van rá, hogy esélyt kapjon jónak és értékesnek lenni a társadalomban, és ne az érzései hanem a döntései és tettei alapján legyen megítélve! Ha erre az esélyt sem adják meg valakinek, mert nem számít mit tesz, mások szemében csak megvetést érdemel, akkor ne csodálkozzunk, hogy sokan közülük rászolgálnak a gyűlöletre.
2013. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 A kérdező kommentje:

Na így a végére azért látom csak vannak értelmes hozzászólok is.


Mókus bácsi nagyon eltűntél :)

Bár a sok 0%-os válaszod alapján hogy őszinte legyek,nem is hiányoznak a hülye válaszaid,amiknek tényleg semmi hasznuk....

2013. jún. 17. 16:01
 59/107 anonim ***** válasza:
100%
javaslom a jóérzésű kommentelőknek és a kérdezőnek is, hogy bátran jelentsék a buta és náci kommenteket a moderátoroknak a poszt jobb alsó sarkában levő piros gombbal ^^ persze csak miután ment a piros kéz :D (fordítva nem megy)
2013. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:
0%

ja értem ... tehát a realitáshoz közel álló válaszokat gyorsan jelentsük, hiszen nem tetzsik, és amelyik dicséri a melegeket, azt meg piroskezezzük ... érdekes.


de még ekkora hülyeséget se olvastam. mi ez h a mai fiatalok 99%-a a homóktól tanulta a divatot és úgy is öltöznek? ti megkattantatok? hát köszönöm, de nem érzem magam homónak se és nem is hiszem h szükségem lenne a homók öltözködését eltanulni.


most ez lesz a legújabb dili? eddig ezzel még nem jöttetek elő ... tényleg az ész megáll. sztem heteróként is abszolút jó az ízlésem, semmi gondot nem érzek. anyám ....

2013. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!