Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

találkozhattál a nevemmel meleg kérdésnél mivel ha látok 1et és érdekes akkor válaszolok [NORMÁLISAN] esetleg kérdezek is. mivel ugye nem árt tudni mit ítélsz el.


a cionistákat is el ítélem mégis olvasok róluk híreket :D


kérdező: ha számodra vmi negatív mint pl a válaszom akkor miért foglalkozol vele? a helyett h úgy tenni mint ahogy ÁLLÍTÓLAG kellene és figyelmen kívül hagynál?


nagyon okosnak képzeled magad [okos lehetsz is csak értelmes nem mivel előbbi lexikális tudást feltételez na m1.] de a saját viselkedésed teljesen inkonzisztens az állításaiddal.

2013. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

41.: a kritikával nincs baj. azt én is szeretem.

ő nem kritizál hanem fikázik :) nagy különbség.

amikor meg kifogyott a lőszerből [ha már párbaj.] akkor meg jön a burkolt b*zizás :D egészen szánalmas.



a melegek elítéléséről: INKÁBB LENNÉK MELEG MINT HÜLYE! :)


elítélési sorrendem: hülyék, etikátlan férgek, zsidók, cigók 2312312312 hellyel később: melegek.

2013. jún. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam fölösleges soraid mindegyikét, de egyet most idéznék:

,,elítélési sorrendem: hülyék, etikátlan férgek, zsidók, cigók 2312312312 hellyel később: melegek."


Most akkor mégis elítéled őket, hisz rajta van az elítéltek listádon? Mi bajod a zsidókkal?

2013. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
20%

Ha azt írom, hogy elítélem őket, akkor letiltanak, mert 'el kell fogadni őket'.

Én útálom az összes meleget.

Indok: ha a melegségből divat lesz, mi lesz a jövőben?

A magyarás így is fogyatkozik, erre még beüt egy ilyen vész...szerintem ez elég magyarázat.

2013. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
0%
magyarság*
2013. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 Neuhauser László válasza:
0%

Nem ítélem el őket, amíg otthon bu**ulnak


DE!


Ha az utcán egy férfi és egy nő csókolózik, az természetes, bár nem túl illendő


Na de ha két férfi teszi ugyanezt mindenki előtt, na az szerintem undorító


Plusz az a beszédstílus, ami rájuk jellemző


Nem ítélem el, amíg nem provokálnak


A melegfelvonulás pedig provokávió a javából


Mos én is menjek vonulni, mert hetero vagyok?

Vagy a romák vonuljanak a rasszizmus ellen?


Istenem, hová tart ez a világ.......

2013. jún. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitás az nem egy divat!
2013. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
21%

pedig mégis egyre inkább mintha divat lenne.

nekem is elég felfoghatatlan de hát ez van, viszont tudok olyat, aki sikeresen kezeltette magát és meggyógyult!

2013. jún. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 Béla211 ***** válasza:
100%
Azért engem ne emlegessenek egy szinten a pedofilokkal még ha játékkal is veszik rá a gyereket. Az a gyerek még nem tudja mit csinál még ha bele is megy Mert azt hiszi játék és nem hiszem ,hogy bármelyik 13 év alatti gyereknek jót tesz az fejlődése szempontból ha szexuálisan kihasználják. A melegek olyanokkal létesítenek szexuális kapcsolatot akik tudják ,hogy miaz és ők akarják. Nem rá veszik őket ,hogy csak játszunk... És utána nem élik meg egy életen át tartó traumaként.
2013. jún. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 ftf1983 ***** válasza:
100%

Hogy itt mennyi korlátolt, elmaradott kretén van....

A melegeknek ugyanannyi joguk van felvonulni, mint a náciknak és a melegek kevésbé vannak rossz hatással a gyerekekre, mint a nácik! Egy gyerek nem lesz attól meleg, mert melegeket lát, de persze a sok korlátolt ezt nem fogja fel...

2013. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!