Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 A kérdező kommentje:

Ha egy meleg erőszakoskodik,azért nem a melegeket kel elítélni,hanem az illetőt.....de azt hittem ez egyértelmű


vagy ha egy heteró megerőszakol egy lányt,majd megfolytja,akkor egy meleg azt mondja,hogy fúúúj elítélem a heteró férfiakat,mert erőszaktevő,mocskos emberek.....

2013. jún. 17. 00:47
 22/107 A kérdező kommentje:

"elítélsz vmit akkor nem árt ha tudod mi az :)"


persze :)

viszont én olyanokra gondolok,akik rendszeresen látogatják az ilyen jellegű kérdéseket,és az 1. válaszolók között vannak.....

azért ha én tényleg utálnék valamit/valakit,hamar megunnám a ráfordított időt......minek foglalkozzak olyannal,ami nem érdekel

ha sokat foglalkozok vele,akkor viszont csak érdekel....érted?

2013. jún. 17. 00:50
 23/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

na meg van kinél nincs kellő intelligencia!


hol írtam h csak a melegek erőszakolnak?


arra világítottam rá [és ezt minden értelmes egyén felfogta] hogy a pedofil nem attól elítélendő mert erőszakol hanem mert kisgyerekekhez szexuálisan vonzódik.

ez akkor is elítélendő ha egyébként csak 1 régi szülinapi képre rázz a répát egész életében :D

a meleg is azért elítélendő mert a saját neméhez vonzódik és ez nem kicsit aberrált. függetlenül attól h ez 1 meleg aki csak a szexet keresi, 1 meleg aki képes szerelmet érezni 1 másik pasi iránt, v 1 meleg aki heterot / meleget erőszakol napestig.


a liliomtiprás nyilván elítélendő ahogy a nemi erőszak is de ezek az alap identitástól függetlenül elítélendőek. egy liliom tipró pont annyira irtandó mint egy erőszaktevő.

2013. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
3%

értem. és megint nem érted :D


h viseltethetsz 1 tárgy / személy iránt?

[3 alap eset.]

- szereted

- utálod

- nem érdekel


ha szereted / utálod akkor foglalkozol vele.

ha nem érdekel akkor nem veszel róla tudomást

a szeretet / utálat ellentétei egymásnak ha a kettő együtt van akkor ambivalens érzelmekről beszélünk

viszont a szerelem - nem érdekel és az utálat - nem érdekel már kizáró ellentétei egymásnak [paradoxon]

ha az egyik megvalósul a másik lehetetlenné válik.


TEHÁT nem mond ellent az utálatnak az ha rendszeresen meleg kérdésekhez írsz. bár tényleg időpocsékolás.

2013. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%
szeretet*
2013. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 A kérdező kommentje:

Megvan bizony.....de úgy látom felesleges tépnem a számat....


"valamint melegek között is akad erőszaktevő szerintem..


az összehasonlítás teljesen helytálló szerintem. mind 2 szexuális aberráció."


Az összehasonlítás teljesen helytálló? :D


Akkor még egyszer leírom!

Az egyik bűncselekmény,a másik teljesen legális...

Mi ebben az azonos?


De tudod mit?

Válaszolnod sem kell.....beleuntam...."fegyvertelen" emberekkel nem szeretek párbajozni....

2013. jún. 17. 01:07
 27/107 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, egészen addig semmi bajom a melegekkel amíg nem feltűnősködnek(nem vonulnak fel), és nem botránkoztatnak meg (tehát a kézenfogáson túl nem mennek), valamint nem akarják a család fogalmát bemocskolni.
2013. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el őket.:D Azért nem,mert most minek?Jobb lesz attól nekem?Nem hiszem.

17/L

2013. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 A kérdező kommentje:

"ha szereted / utálod akkor foglalkozol vele."


Na erre még reagálok,aztán tényleg ennyi volt.


Akkor lehet én vagyok hülye,de ha utálok valamit,én kerülöm az a dolgot/témát.....


Tehát!


Ha nem érdekel a gén manipuláció,sőt kifejezetten taszít a téma,nem olvasok ilyen jellegű témákat,kérdéseket.....


Ha én utálok valamit,kerülöm az utálatommal kapcsolatos mindenfajta érintkezést....hisz minek foglalkozzak valamivel,amiben nincs örömöm,idegesít a dolog?


Ha te annyira intelligens lennél,tudnád hogy a negatív dolgok negatív hatással vannak ránk,ezért az a legbeváltabb dolog,ha a negatív dolgokat mellőzzük a környezetünkből... :D

Szerintem nem az,hogy ott foglalkozok a számomra negatív dologgal,ahol csak tudok,lehetőségem van rá......

2013. jún. 17. 01:13
 30/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
26%

h tudtam h ez jön :D ezért készen van a válaszom:


a gyilkosság miért rossz? a morális tartalom vagy a jogi teszi azzá? egyértelműen a morális.

valami ami "rossz" nem feltétlenül illegális és ami illegális nem feltétlenül rossz.


egy köznapibb példa: fű vs alkohol. az egyik illegális a másik nem. ül 1 betépett ember és 1 részeg 1más mellett, melyik elítélendőbb? 2 értelmes válasz lehetséges: 1.: mindegyik ugyan annyira rossz. 2.: a részeg. miért? mert kettő közül a részeg a potenciális veszélyforrás! [feltéve h nem Sthol buci vagy :D]


egy normális embert a moralitás fog meggátolni valami elkövetésében és nem az h 1 öltönyös idióta azt mondta h ez bűn. ha a gyilkosság hirtelen legális lenne 1 egészséges ember akkor sem kezdene mészárlásba.


valamint a moralitás jóval korábban jelent meg az emberben mint a törvénykezés :) a törvénykezés a moralitásra épül.


morális értelemben rossz az ha mondjuk: letépsz 1 hóvirágot és haza viszed mondjuk őő a húgodnak [akit nem kaptak el a pedofilok.]? nem. illegális? de még mennyire.


tetszik érezni a különbséget a rossz és az illegális között?


nekem nincs problémám a fegyvertelen ember elleni párbajjal csak én ezt kivégzésnek hívom :) mission completted.

2013. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!