Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem ítélem el őket! Nem undorodom tőlük, ők is normális emberek.

Sajnos, még fejben nem tudom hova kategorizálni őket. A homoszexualitás egy rendellenesség, ha úgy tetszik, mert alapvetően a férfiak a nőkhöz vonzódnak és fordítva, ez a természet rendje. Azonban mégsem tehetünk úgy, mint ahogy egy testi/szellemi fogyatékkal élővel tennénk, mert míg egy nyomoréknál a cél a testi/szellemi hibák kiküszöbölése/enyhítése, úgy a nemi identitást nem feltétlenül szükséges helyrebillenteni. Mindenkinek joga ahhoz a nemhez vonzódni ahova "szeretne", senki másnak nincs beleszólása. Támogatni kell őket is, mert hátrányos helyzetben vannak (pl. családalapítás), persze csak ott ahol szükséges, mert ők is normális emberek, ugyanúgy.

2013. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

ellenben van olyan aki nem a lapulj meg vagy kerüld el taktikát alkalmazza az életében :)

így ha én beszélek 1 idiótával akkor nem arrébb megyek hanem közlöm h koránt sem vagy olyan értelmes mint anyukád mondta :D


egészen röhejes milyen szintű fogalmi tévedésben vagy.

tanítottak neked egyáltalán etikát ha már ennyire okoskodsz a témában? ha nem akkor már lépéselőnyből indulok. ezért kell jó nevű iskolába járni mert ott ilyen is van.

2013. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 A kérdező kommentje:

ma 01:17


Wow...... azért valljuk be,nem sajnálod az időt

tényleg elég sokat foglalkozol a meleg témával,mint látom,mióta kiírtam a kérdést,folyamatosan veled szócsatázok......azért ez elgondolkodtató

2013. jún. 17. 01:21
 34/107 A kérdező kommentje:

na most volt elég drága mókuska barátom :D

köszönöm a felejthetetlen szócsatát,én lelépek,mert fáradt is vagyok,meg úgy is érzem,hogy ez a szóbárbaj sehová sem fog vezetni......

2013. jún. 17. 01:24
 35/107 anonim ***** válasza:
100%

Mókusgyilkos!


hoz képest,hogy te "elvileg" nem szereted a melegeket,a válaszok háromnegyede a te számládra írható.....meg más homi kérdésnél is találkoztam már a neveddel.....


gyanús vagy te nekem,fiam!

2013. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 A kérdező kommentje:

ma 01:27


ugyanezt mondom....

2013. jún. 17. 01:28
 37/107 A kérdező kommentje:

de hát mondja amúgy,hogy csak azért foglalkozik ennyit a meleg témával,mert ha utál valamit,nem tud lekattanni róla....mondta,nem!


Nem figyelsz? :D

2013. jún. 17. 01:29
 38/107 anonim ***** válasza:
14%
Most akkor végül is pedónak jobb lenni, vagy homárnak?
2013. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

32.: na na na :)

mákod van mert momentán látássérült vagyok ami ugye testi fogyatékosságnak számít.

1 testi hiányosság [esetlegesen] javítható és javítandó is de az identitás nem javítható. az identitás életminőséget nem ront, a látássérültet nem azért nem veszik fel mert előítéletet táplálnak hanem mert alkalmatlan a melóra nagy különbség.


a melegség nem kizárólag genetikai, szerepe van a szocializációnak is a kialakulásában, a szexuális hovatartozás nem választás kérdése viszont nem is tekinthetünk rá úgy mint pl a rákra h senki nem felelős érte segítsünk neki.. a szülőknek és a környezetnek igenis van felelőssége.


számos pontban eltér a kettő azokon kívül is amit te említesz.

amíg nem okoz behozhatatlan hátrányt a nemi identitás addig szerintem nincs ok arra h segítséget kapjanak.

pl lehetsz zenész melegen is [nem 1 zseniális példa volt rá.] kéz nélkül már nehezen megy a dolog nem?


oké sarkított példák de a lényeg leszűrhető.

2013. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
68%

"Ha te annyira intelligens lennél,tudnád hogy a negatív dolgok negatív hatással vannak ránk,ezért az a legbeváltabb dolog,ha a negatív dolgokat mellőzzük a környezetünkből... :D "ű



Tehát ha nem tetszik a válaszom vagy más válasza,akkor rögtön csak kritizálni tudsz.Itt éppen az én intelligencia szintemet próbálod kritizálni,holott nem is ismersz.:)) Most akkor már nyugodtan mondhatom rólad,hogy te meg egy tapló vagy.:D na meg egy okostojás.

2013. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!