Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
85%

98: bocs de tudod én se vagyok meleg., viszont ez amit itt összehordtál, ez egy fergeteges baromság, ne haragudj.


idézgethetném és kérdezgethetném a leírtakat soronként, de felesleges, egyszerűen egy torz gondolkodás ez így. na meg miből veszd h nehéz lenne nekik a párkeresés? hát kérlek, kapaszkodj meg, de egy plázába vagy egy körúton vagy egy teljesen heteró szórakozóhelyen se igen tudsz úgy meglenni fél órát h ne adódna minimum 10 lEhetőséged az ismerkedésre, és én meg eléggé kiszúrom a dolgot, sokszor sajnos meg is tévesztem őket, de lényeg a lényeg, tudom mi a dörgés. viszont ezzel a természet rendjével és a szokásos "divatba jön a homoszexualitás" -féle maszlaggal talán már a gyengébb képességűeket se lehet megetetni manapság.


"Ha divatba jön a homoszexuális viselkedés"


ezt hogy gondoltad? elmagyarázod? csak mert én ismerek is melegeket, vagyok is köztük nem keveset, de megingathatatlan heteró vagyok, és egy percig se volt az kérdés h netán "divatba jön-e" nálam a melegség és szal egyszerűen csak úgy ráhatásra na meg divatból bemelegszem. agyrém a nem létező gondolkodásmódod, ne haragudj :)

2013. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 101-es. Mivel semmi sem fekete vagy fehér, ezért létezik olyan, hogy valakiben szunnyad a hajlam vagy nem feltétlenül dominál. De egy homoszexualitást támogató környezetben felerősödhet, ami a leírt okokból hátrányos lehet. Így talán már jobban érthető, miért használom azt a kifejezést, hogy "divatba jöhet" a homoszexuális magatartás.

Azért bátorkodtam a természet rendjével érvelni, mert a természet csak a hím-nőstény szaporodást teszi lehetővé. Ezzel jelzi, hogy a hímek és a nőstények tartoznak össze. Vagy a mágnesnél is az ellentétes pólusok vonzzák egymást, nem az azonosak.

Továbbá megkérnélek, hogy ne minősítsd az írásomat (lásd. "fergeteges baromság" és társai), mert tisztességes módon írtam meg sértegetések nélkül és a véleményemért nem vagyok hibás, ahogy senki sem az. Tartsuk tiszteletben egymás véleményét.

2013. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:
84%

Olvasom a hozzászólásokat és szörnyűlködöm rajtuk.

Én is meleg vagyok és amiket itt a homofób heteroszexuálisok leírnak...hát nincsenek a tudásuk legtetején az biztos.

Hihetetlen számomra hogy az internet világában hogy tudnak egyesek ennyire tudatlanok lenni.

Olvasom, hogy divat olvasom hogy, hogy felerősödhet néha bizonyos esetekben.olvasom, hogy nem is elfogadja a többség csak szarnak rá.....

Mondjuk az ember mit is vár egy olyan társadalomban ahol az egyik ember azért tudja utálni a másikat, mert vett egy szép autót vagy elmegy nyaralni vagy van valamije ami a másiknak tán sose lesz.

Szóval itt nem a melegséggel van az embereknek problémájuk hanem önmagukkal amit persze most rengetegen fognak cáfolni de tegyük hozzá, hogy egy teljesen kiegyensúlyozottan élő nyitott és okos ( nem nehéz dolog )ember nem tud homofób lenni, mert messze áll tőle az alaptalan utálat bármilyen irányban isseket állítson fel aminek valóságalapja nulla. Mert van hozzá esze, hogy ne gyűlöljön pláne nem kitalált sose létezett téziseket.

Tettem fel már én is nemegyszer itt kérdést ezzel kapcsdolatban...de....ahogy édesapámtól hallottam mindig:"Aki hülye az haljon meg." Bitony igaza van.

Aki nem képes ( mert ez bizony képesség ) utánanézni dolgoknak és inkább alaptalanul "érvel" ami persze nem nevezhető annak az bizony ennyire hülyén fogja leélni az életét. Egy biztos, hogy joga van hozzá.

2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
11%

oké de szal akkor érvelnél kicsit?

csak kíváncsi lennék ...

2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:
100%

Persze....

Nem betegség.

Nem szokásokkal terjed és nem neveléssel.

Nem lehet elkapni.

Nem külömbözik más kapcsolatoktól hisz érzelmi alapú.

Meleg szülőnek nem lesz automatikusan meleg gyereke.

Aki a melegséget utálja az mindent utál ami más(vörös haj,balkezesség blabla)

A toleranciát sokan csak hazudják.

A szeretetet feltételekhez nem lehet kötni.

Semmiben nem más.

A felvonulás az nem reklám és magamutogatás, hanem a kirekesztettségre hívja fel a figyelmet.

bla bla bla....

2013. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 ZoltanAnglia ***** válasza:
25%

Utalom a melegek tulnyomo tobbseget. A leg gerinctelenebb/megbizhatatlanabb allatok ezen a foldon. A ciganyokkal egy kategoria.

Meleg vagyok.

2021. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:
47%

106

hát bizony van igazad aszem. én meleg vagyok, de nem vagyok hajlandó ismerkedni melegekkel, scakis heteró haverjaim vannak, és lássunk csodát, nincs semmi bajuk velem, sőt tök jól elpoénkodunk akár azon is h éppen melyik srác tetszik nekem és miért.

úgyhogy jaaa .... vmiért én se szeretnék melegek között lenni, heteró fiúk között meg nem csak zavarban nem érzem magam, hanem azt érzem a közegemnek. általában tényleg egyenesebbek.

2021. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!