Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés

A mai világban inkább azok száma jelentős,akik elfogadják a homoszexuális embereket,mégis azt látom,hogy van ahol még degradálják,kigúnyolják őket.


Igazából a melegek semmi rosszat nem tesznek,tehát szerintem az,hogy egy ember kivel fekszik le,kivel éli a nemi életét a 4 fal között,az magánügy.

A felvonulást persze én is elítélem,felesleges magamutogatás,de a melegek jelentős része így van ezzel :D

Tehát én nem érzem úgy hogy kevesebbek,értéktelenebbek lennének,mint bármely más ember.....



2013. jún. 17. 00:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezt az álszentséget:D "Nincs bajom a melegekkel,DE azért mocskos bzik" vicc.
2013. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társadalom mindenkit homofóbnak nevel. Ha valaki rájön, hogy vonzódik a saját neméhez és ki is éli azt, még nem biztos, hogy rájön arra is, hogy a homofóbia hûlyeség.
2013. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
35%

"Ez a társadalom mindenkit homofóbnak nevel."

Egyrészt, ha igy is van, nem értem, miért probléma ez.

Másrészt, valószinüleg nincs igy, hiszen arachnofób, agorafób, klausztofób emberből is sok van, és arra sem nevelnek senkit.

2013. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
0%
A "homofóbia" kifejezés feltételezi, hogy negatív dologról van szó. Vagyis gyengeségnek állít be egy teljesen természetes emberi reakciót. Ezzel nem azt mondom, hogy a homoszexuális egyének rosszak vagy nem élhetik ki vágyaikat négy falon belül. De azt igenis állítom, hogy a heteroszexualitást is el kéne fogadni. Márpedig egy heteroszexuális egyénnek a homoszexualitás eredendően és talán jellemzően visszatetszést okoz. Kicsit vagy nagyon. Sokan megpróbálnak erről "normális" hangon beszélni és úgy csinálni, mintha minden rendben lenne. De ez is csak egy megjátszás. Engem például jobban taszít, mint egy tetőtől-talpig szőrős háromszáz kilós foghíjas nő. Én elfogadom, hogy vagytok és hálószobán belül azt csináltok amit akartok. De ne várjátok, hogy tapsoljak a felvonulásokhoz és éljenezzek, amikor homoszexuális dolgokkal találkozok. Sajnos próbálkozott be nálam olyan illető, aki meleg volt. Ráadásul figyelmen kívül hagyta, hogy hetero vagyok. Miért nem megy társkeresőre? Vagy legalább kipuhatolná, hogy mi van. Higgyétek el, abban a pillanatban, nem voltam rá képes azt mondani, hogy "meleg". Sokkal inkább egy "mocskos b*i" volt, elnézést a kifejezésért. Ennek megfelelően hajtottam el. Maradjatok melegek egy távoli helyen, négy fal között, és innentől erre az egészre nem akarok gondolni...
2013. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam is próbálkozott be már heteró, pedig tudta, hogy leszbikus vagyok. Most akkor mondjam, hogy mocskosak a heterók és maradjanak a négy fal között?
2013. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
14%

na ez azért teljesen így nem igaz sztem. a legtöbb meleg elismeri h sokkal de sokkal izgalmasabb egy heteró srácot befűzni ... hát ja, mondjuk ezt értem is, mert az legalább "igazi" fiú na meg eleve nehezebb elcsábítani és így nagyobb élvezet. oké, sok mindenre úgyse lesz hajlandó, de azért olyat többet is tudok h egy részeg éjszakán addig fűzte a fejét amíg csak megengedte neki h leszopja ... ennyi.


a melegek szeretik azt kiabálni ilyenkor h az is bu..i, de szó nincs róla. eleve kis kíváncsiság nagyon sok fiúban van, másrészt csak mert leszopja egy fiú, attól még nem válik se meleggé se biszexxé... na meg azt ne felejtsük h ez így megeshet de próbálkozna csak fordítva! lenne ott olyan verekedés mint a huzat. viszont nem is kevés olyan fiú van aki elismeri h a melegek jól szopnak, ezért azt megengedik nekik (de semmi mást!!)

2013. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
0%

"na ez azért teljesen így nem igaz sztem. a legtöbb meleg elismeri h sokkal de sokkal izgalmasabb egy heteró srácot befűzni ... hát ja, mondjuk ezt értem is, mert az legalább "igazi" fiú na meg eleve nehezebb elcsábítani és így nagyobb élvezet. oké, sok mindenre úgyse lesz hajlandó, de azért olyat többet is tudok h egy részeg éjszakán addig fűzte a fejét amíg csak megengedte neki h leszopja ... ennyi.


a melegek szeretik azt kiabálni ilyenkor h az is bu..i, de szó nincs róla. eleve kis kíváncsiság nagyon sok fiúban van, másrészt csak mert leszopja egy fiú, attól még nem válik se meleggé se biszexxé... na meg azt ne felejtsük h ez így megeshet de próbálkozna csak fordítva! lenne ott olyan verekedés mint a huzat. viszont nem is kevés olyan fiú van aki elismeri h a melegek jól szopnak, ezért azt megengedik nekik (de semmi mást!!)"


Jó, hogy leírtad ezt, mostmár még jobban utálom a b*zikat.

2013. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
70%

Az valamit elárul, hogy a homoszexuális magatartást nem magasztaló (de nem feltétlen lehúzó) hozzászólásokat hogy lepontozzák. Egy másik melegekkel kapcsolatos kérdéshez is hozzászóltam. Csak annál a kérdésnél minimum 30%-ot zuhantam. Előtte kb 90%-os válaszoló voltam. Sehol máshol nem kaptam ilyen reakciókat. Úgy látom, érzékeny pontra tapintok.

Sosem anyáztam, sosem sértegettem. A sima véleménynyilvánítás veszélyesebb. Az érvelés még veszélyesebb. Arra kényszerít, hogy átgondolj mindent. De tudjátok mit? Én ezt élvezem.

Elmondtam, hogy egyáltalán nem zavar, hogy négy fal között mit csináltok. De nyilvánossá tenni és hangoztatni veszélyes, társadalmi szempontból ez hátrányos. Ha divatba jön a homoszexuális viselkedés, hosszútávon a természetes népszaporulatot veszélyezteti. Gondolom senkit nem kell felvilágosítani, hogyan lesz a gyerek. Azok a férfiak, akiknek az egyetlen szerelmük férfi, azok a nők, akiknek egyetlen szerelmük nő, nem fognak gyereket nemzeni. Mert ugye az megcsalás lenne… egy ilyen társadalomban csökken a születő gyermekek száma, főleg mivel a születő gyerekek is ezt a mintát látják. Vagyis exponenciálisan csökken a népszaporulat. Nem azt állítom, hogy kihal az emberiség, mert a természet rendjét nem lehet csak úgy kidobni az ablakon. De azt állítom, hogy számos hétköznapi ember, tehetség és jó ember nem születik meg.

Az emberek szépérzéke, esztétika iránti nyitottsága a természet rendjén és törvényein alapulnak. Teljesen természetes hát, hogy valaki nem érzi jól magát a homoszexuális megnyilvánulástól. Engem inkább a férfi-férfi kapcsolat undorít, mivel srác vagyok. De attól még ezzel valami nem stimmel.

Szívesen dobálózunk a „kirekesztés” meg a „megkülönböztetés” szavakkal. Különbség van a természetes elfogadás és a vakság között. Ha valaki egy vasrúddal veri a hátadat, ne akarj elfogadó lenni irányába mert még megöl.

Szóval elfogadom azt, hogy valaki melegnek érzi magát. És az is tény, hogy sok emberben szunnyad ez a dolog. Megértem azt is, hogy ez a társadalom nehézzé teszi nektek a párkeresést. Azonban ne feledjétek, hogy ez személyes érzés, nem globális. Lehetőség mindig adódik, hogy a helyzetet orvosold. Hiszen vannak ilyen társkeresők és közösségek. Oldjátok meg négy fal között, amúgy tartsátok tiszteletben a természet rendjét!

2013. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell babusgatni a fartúúrókat? Abnormális dolog aztán ennyi.
2013. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
100%

97-es: sajnos nem értem a logikádat, a válaszodat, ill. a megjegyzésedet. mimimimi??????? vagy ha jól értem, azért utálod jobban a bu..kat mert néha leszopnak heteró srácokat is? vagy mi van???


tudod találkoztam ám én már pályafutásom során hozzád hasonló nagy bu..izó sráccal, úton-útfélen kiabálta h mennyire utálja azokat a mocsko.. bu..ikat, míg aztán csak kiderült h rendszeresen szopatja magát egy fiúval, de persze erre csak egyszer mert rákérdezni valaki, és verekedés lett belőle.

hát hiába ... nagy tabu ez, lássuk be, ezért aztán hatalmas a feszültség a téma körül.

2013. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!