Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 A kérdező kommentje:
Példának okáért azért, mert nem kedvelem a tindert. Gondolom, neked már vannak ott hasonló jellegű tapasztalataid, ha ilyen rövid intervallum alatt be lehet szerezni egy, a kérdésben említett kaliberű lányt.
2016. nov. 1. 20:55
 82/85 anonim ***** válasza:

Nekem nincs időm most randizgatni, én is programozóként dolgozok... de mellette még van a mesterképzésből is egy szemeszter.. szóval este 10-re érek haza minden nap. Prostizni se nagyon lenne időm.


Viszont három barátom szokta nyomogatni a Tindert és mondjuk egymilliószor jobb csajokat húznak csak pozitív irányba. Egy nagyon vékony lánnyal jött össze fél éve barátom. Szegény korcsi Azuránál sokszorta jobb csaj, értelmes és okos is. Picit ronda az orra, ezért nem jött be gondolom a srácoknál.

Ismerősöm pedig jó alakú modell szintű csaj, vékony gazella ő is... egy tök alap kicsit rondácska vörös sráccal jött össze három hónapja. Nem hittem el!

Valszeg azért mert a srác jól keres és elegáns ruhákban jár, meg jó helyekre viszi. Ők is Tinderen jöttek össze.

2016. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:

Legjobb haveromnak is volt már legalább négy randija... mindenféle csajokkal. Pedig ő válogatós nagyon. Csak a jó nőknek ír...

De ha ez a szint, akkor még írni se kell :D csak megadod a koordinátákat, és rohan dugni a csaj. Tele van Tinder ilyenekkel.

2016. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
Ééées elképesztőő.. legjobb haver, emlegettem. Matchelt egy barna hajú aranyos lánnyal és a csaj írt rá!
2016. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:
60%
Ismerem, együtt dolgoztam vele (igen, prosti vagyok de egyáltalán nem vékony és már csak külföldön úgyhogy meg se próbáld). Tényleg drogozik és tényleg stricivel dolgozik. Menekültem tőlük ahogy tudtam. Többet nem írok, ne is kérdezz. De szerintem szorítkozz az üzleti részére a dolognak.
2016. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!