Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, legtöbb prostinak van pasija, neki is lehetne, de ennyi találka után már igazán érezhetnéd, hogy van e esélyed
2016. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
100%

miért ne randizna veled? de azért abban gondolj bele, hogy ha belemenne akkor miért tenné?

nem bántásból, de nyilván a pénzed érdekelné vagy ahogy te fogalmaztál a magyar szinten jó kereseted. igen ám.. tegyük fel összejöttök, te örülsz mint majom a farkadnak, ő meg talál egy tehetősebbet és lecserél.

2016. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
Most is annyira vágyom rá.
2016. okt. 29. 17:53
 4/85 anonim ***** válasza:
100%
és hogy képzelnéd. ő továbbra is prosti marad? vagy hagyja abba?
2016. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha befejezné, de annyira imádom, hogy belemennék abba is, hogy folytassa, csak legyen velem.
2016. okt. 29. 18:01
 6/85 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2016. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
Figy ezt innen nem tudhatod meg. Hívd el valahova. És ha akar nemet mond. És szerintem ne egyből a hős szerelmest nyomd, hanem egyszerűen csak valakit, aki megakarja ismerni.
2016. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a prostituáltak "meghódítására" a legkisebb esély a klienseinek van. Egyszerűen kínos lenne az egész. Egészen eddig pénzért vettél tőle szexet, megvásároltad, mint egy darab húst, most meg többet akarsz? És mi van, ha eddig csak megjátszotta az örömet és a szimpátiát, egyébként meg ki nem állhat? Persze mindig van esély, de én nem adnék sokat. Amúgy meg amint megemlíted, hogy örülnél, ha pályát váltana - onnantól kezdve úszott az egész.


Nekem is van egy kedvenc prostim, akihez járok sokat, egy kicsit már-már szexkapcsolat-fílingje van a dolognak, jól megvagyunk, néha ironizálunk is az egész helyzetről... de nincsenek olyan illúzióim, hogy csak emiatt működne egy valódi kapcsolat is köztünk.


Egyébként meg érdemes elgondolkodni azon, hogy milyen az, ha a hivatásos nélkül, akinek egyébként két marékra szórod a pénzt, "nem tudsz élni". Mert ha visszautasít, akkor nem biztos, hogy egyáltalán fog vállalni, de ha igen, akkor se várhatod, hogy "olyan lesz, mint régen". Egyébként meg nem káros ez a függőség? Mármint nem is a prostiktól, hanem konkrétan tőle?

2016. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
Ha nem azért csinálja, mert olyan eletszinvonalon szeret élni, amit amúgy nem tudna megoldani, hanem mondjuk muszájból, akkor minden elképzelhető! Lehet, hihetetlen, de én így ismerkedtem meg az exemmel, akivel lehuztunk 16 évet! Anno nem volt más lehetősége, de ez nem lényeg. Rögtön abba hagyta és soha nem csalt meg! Példás pár és anya (volt). És nem miatta mentünk szét! Szóval abszolút működhet! 48Ffi
2016. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy érzem a legmegfelelőbb válasz az, hogy LOL. :D
2016. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!