Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
66%

A prostik egy határig szeretik, ha visszajáród a vendég... de... ha elkezdesz beleszeretni,.függővé válva, netán be is vallod neki. Abból komoly probléma lehet. Nyilván nem vagy túl jó pasi, mert akkor nem kéne prostihoz menned. Ez nem a Micsoda nő, és nem vagy Richard Gere.


Szóval ilyeneket általában erőd eszközökkel lekoptatják inkább. Mert ebből szoktak lenni a féltékenységi creepy-ségek és egyszer csak elnyesett torokkal találja magát egy randi után. Ha a tiéd nem lehet, másé se legyen.


Szóval általában megkérik a bizti gorillájukat, hogy kicsit puhítson meg, ha nem kopsz magadtól. A kigyúrtállat, aki magyar szürkemarha súlyú ólomkockákkal szokott gyúrni, elkap a bérház alsó lépcsőjén, kisfiam... és akkor a pofont leb..sz a medveölő tenyerével, hogy a gerinced menetet vág a belsőségeidben, majd fölszáll mint egy helikopter... a szomszéd néni meg véres szemüveggel csak áll ott lemeredve.

A goresz csak odaszól: "Mi van mama, te is kérsz egyet?"


The end

2016. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
Átlagárakat számolva a több százezer forintért legalább tizszer voltál vele. Miért nem hivod randira? Ha nem voltál vele bunko biztosan meg tudjátok beszélni. Ha visszautasit, kuncsaftként még mindig mehetsz hozzá.
2016. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:

Nem voltam vele bunkó, soha. Imádom. Olyan mint egy Istennő.


Azt teszem. A soros aktus után elhívom valahova.

2016. okt. 29. 20:05
 14/85 anonim ***** válasza:
100%

Egy prosti saccra egymilla felett kjeres havonta. Nyilván azért prosti, mert ő meg pénzfüggő. Nem fogja a relatíve sok pénzt feladni egy lúzerrel töltendő átlagos életért cserébe.

Viszont te meg megemberelhetnéd magad, és keress magadnak egy nortmális lányt, addig míg el nem kapsz valami betegséget a kedvenc prostidtól.

Amúgy téged nem zavar, hogy napi 10 pasas átmegy rajta?

2016. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:

Ne beszélj róla ilyen degradáló hangnemben.


Nem kell normális lány, nekem ő kell.

2016. okt. 29. 20:07
 16/85 A kérdező kommentje:
És naponta maximum két kuncsaftot fogad, nem tízet. Ne beszélj róla úgy, mintha egy futószalag volna.
2016. okt. 29. 20:09
 17/85 anonim ***** válasza:
100%

És mit gondolsz meddig fogod azt bírni, ha netán összejönnétek... hogy egy 120 kilós szűzmária fuxos cigó maffiózó rommák.úrja a csajod heti egyszer?


Márpedig egy szerelmes csórikám miatt nem fogja feladni a zst.

2016. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
100%
Ő pont egy futószalag, mert azt csinált magából.
2016. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam vele bunkó, soha. Imádom. Olyan mint egy Istennő."


Ezt a mentalitást gyorsan felejtsd el, nagyon egészségtelen, és bárkit kiborítana. Nyugodtan játsszátok el, hogy ő a te istennőd, te meg a rabszolgája, amíg benne vagytok a dom/szub játékotokban, de utána térj vissza a realitás talajára. Ha strici futtatja, akkor esélytelen, hogy pont te fogod őt megkapni magadnak, hiszen erősen fogják, és jó eséllyel talán pont a stricivel versenyzel. Ha pedig függetlenként dolgozik, akkor valószínűleg nem azért vállalja ezt a munkát, mert annyira egy monogám kapcsolatban képzeli el az életét.


De mindegy. Innentől kezdve te cseszed el az eddig tök jól fennálló üzleti kapcsolatotokat. Mosom kezeimet.

2016. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:
Holnap megyek hozzá. Az imént beszéltem vele és fogad. Már nagyon várom.
2016. okt. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!