Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

Rosszlányok, de most nincs fent a hirdetése... Ilyenkor deaktiválják magukat.


Biztos a 56-ban zoknibombával tankokat robbantó papit ment látogatni :D


Mondom amíg nem arcképes volt, addig nekem is bent volt a kedvencekben, aztán mikor megláttam a búráját. Beszin is volt... de aztán törölte magát egy negatív után:


"Reactions from Azura20

sziasztók lehet ti csak egy oldalt látjátok mit irt le de ami vallojába történik ti azt nem tudjátok igen lehet hogy gumiba szopotam de ha el megy fürdeni és a nemi szervének szaga van szerintem ne várjátok azt hogy ugy fogom be venni a számba azért vannak határok annyit tudok mondani gyeretek el és probáljatok ki"


Ebből sejthető, hogy hány agysejtje maradt a hipoxia után, amikor a félhalott heroinista anyja kinyomta magából :D

2016. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:

"A fürdőből kijövet kezdünk picit ismerkedni, háttérzajnak meg benyomja a TV-t, ahol Szellő István pont azt ecseteli roppant lelkesen a híradóban, aznap épp kit szúrtak tarkón egy késsel... "És hogyan szeretnéd?" - zökkenek vissza az egymásra hangolódás rögös ösvényére. Általában szeretek kényeztetéssel kezdeni, de most franciás kezdést kértem. Erre fogott egy nedves törlőkendőt, megtörölte a farkamat (most jöttem a zuhany alól, ugye), a hirtelen hidegtől össze is rezdültem."


:D:D:D

2016. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 A kérdező kommentje:

Jogos felvetések, nem is igazán tudok ellentmondani.


Lehetséges, hogy velem van a gond. Biztosan egyfajta perverzióról van szó esetemben és, tudván, hogy nem lehet az enyém, az váltja ki belőlem a tiltott gyümölcs hatást.


Soha, senkire nem izgultam még fel annyira, mint rá. Senkivel sem annyira jó a szex mint vele, pedig lefeküdtem már fullos fizetősökkel is.


Elég népszerű lány. Szerintem a havi 1 milliót simán megkeresi. A múltjáról sosem beszéltem vele, viszont mindig nagyon kedves és korrekt volt velem.


Imádom, hogy ennyire vékony és szűk.

2016. okt. 30. 18:59
 54/85 A kérdező kommentje:

Amúgy ti most a külsején és a szellemi kapacitásán gúnyolódtok?


Basszus, egy emberi lényről, egy nőről beszéltek.

2016. okt. 30. 19:05
 55/85 anonim ***** válasza:
100%

Emberi lénynek emberi lény, de nem nő.

A te szavaiddal élve "futószalagot" csinált magából, nehogy már még tutujgassuk a lelkét, mert elment prostinak. :D

2016. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 A kérdező kommentje:

Akkor is nő, bármit is mondasz róla.


Ha úgy van, ahogy itt néhányan írják - meglehetősen epésen - akkor esélye sem volt más pályát választania.

2016. okt. 30. 19:12
 57/85 A kérdező kommentje:

Mellesleg külföldi kuncsaftja is volt, vele is kommunikálnia kellet. Ők is dicsérték, ráadásul a beszámolókra Azura angol nyelven válaszolt.


Az állításaitokkal ellentétben mégsem lehet annyira félkegyelmű.

2016. okt. 30. 19:19
 58/85 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj brühühü, mert a kétkezi munka büdös mi?

Fegyvert fogtak a fejéhez, hogy nehogy el merje vállalni...? :D


Megérdemli a sorsát.


Most kapaszkodj, nekem is pont ilyen testalkatom van mint neki, de fullra, és mégsem vagyok prosti, de van pénzem.


Nem kell aranyszobrot állítani neki, mert ő is fel tudná emelni a kényelmes valagát és elmehetne dolgozni.

2016. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:

Mindenképpen köszönöm a válaszod. Nyilván látszik, hogy nő vagy és megveted azért mert a testéből lehet. Könnyen meglehet, hogy nem volt lehetősége tovább tanulni vagy egyáltalán tanulni. Szerinted egy ilyen törékeny lányt hol alkalmaznának?


Biztosan vonzó lehetsz, ha már neked is hasonló testalkatod van. Pénzed is van. Azt jelenti, hogy dolgozol. Biztosan jobb körülmények álltak rendelkezésedre, mint neki.


Nem emeltem piedesztálra, csupán a védelmére keltem az alaptalan mocskolódások elhárítása végett.

2016. okt. 30. 19:25
 60/85 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel az égvilágon nem álltak jobb körülmények a rendelkezésemre.

Az jobb körülménynek számít, hogy nem kellett száraz kenyéren meg vízen élnem?

Kötve hiszem, hogy neki kellett volna.


Ha engem felvesznek fizikai munkára, akkor őt is, csak annyi a különbség, hogy bennem vannak erkölcsök, benne nincsenek.

Nem vetem meg, csak nem tudom sajnálni.

2016. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!