Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek frusztrált lenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek frusztrált lenni, hogy lehet kibírni nő nélkül? :D

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs barátnőm, és nem is voltam lánnyal, és időnként tényleg úgy érzem hgy emiatt agresszívabb is leszek.. Azelőtt mindig volt valakim, nem gondoltam hgy ilyen nehéz kibírni.

24F


2016. okt. 19. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én együttérzek veled,3 hónapja nem szexeltem :D 20N
2016. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem is annyi, 3 hónap, a naptár szerint. Én egy másik időszámításban vagyok most.. :D
2016. okt. 19. 22:17
 3/20 anonim ***** válasza:
Nahát, képzeld, én meg 24 éve nem voltam nővel. Hány éves vagyok? 24. Szerinted nekem milyen érzés? Én hogy bírom ki? Te legalább voltál már életedben lánnyal. Vagyis rendben vagy, nem vagy megátkozva, ha egyszer sikerülhet, sikerülni fog újra. Örülj ennek. Aki ilyenkor még szűz, az egyre többet kattog azon, hogy ugyan mi vele a probléma, és az a legnagyobb félelme, hogy úgy is fog maradni, hiszen ha eddig nem történt meg, ami mindenki mással már igen, akkor mi a garancia rá, hogy később meg fog.
2016. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyugi, azelőtt én is igy voltam vele. Aztán csak megtörtént :)
2016. okt. 19. 22:52
 5/20 anonim ***** válasza:
hát vegyél magadnak gyorsan egy nőt.
2016. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az azért nem az igazi..
2016. okt. 19. 23:18
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem értem. Tele van a budapesti szórakozóhelyek f....cibálókkal.

Elég, ha csak gazdagnak látszol, nem kell annak is lenned.

2016. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
pénzzel nincs is gond, egyszerűen nemtudom magam eladni sztem :D
2016. okt. 19. 23:57
 9/20 anonim ***** válasza:
te csak ne sírj én 17 vagyok és még semmi szexuálisban nem volt részem soha szóval nekem rosszabb:D
2016. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De jó, hogy a sok szűz nyomi itt is hisztizik.

Amúgy mit vergődsz kérdező? Ja cselekedni már balhere vagy. Agresszív leszel? Egy jó kiadós verés majd lenyugtat.

2016. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!