Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek frusztrált lenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek frusztrált lenni, hogy lehet kibírni nő nélkül? :D

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs barátnőm, és nem is voltam lánnyal, és időnként tényleg úgy érzem hgy emiatt agresszívabb is leszek.. Azelőtt mindig volt valakim, nem gondoltam hgy ilyen nehéz kibírni.

24F


2016. okt. 19. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok s még sosem láttam mesztelen nőt élőben, nem hogy szex meg csók meg egyebek... Szóval ne siránkozz.
2016. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is már majdnem két hete nem voltam.
2016. okt. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

És erről ki tehet?


#12

Nincs pénzed prostira?

2016. okt. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni pasi nélkül is csak akarat kérdése
2016. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Úgy tudod eladni magad a BP-i szórakozó helyeken a f...cibálóknak, ha gazdagnak látszó, és rosszfiúnak.


Bemész az épületbe, és a többi pasira úgy nézel, hogy "mit akar itt ez a sok győkér?" És nevetsz a sok kiskakason.

A csajokra is úgy nézel, mint egy 5 forintos érmére.


Nem szabad azt sugallnod, hogy majd meg veszel egy sunáért.

2016. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#3


27 év. Én nyertem!

2016. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem! Én nyertem! 70 év.

A golyóim két ápolóhölgy viszi zsákban, hogy eljussak A pontból B pontba, és vissza.

Hol vehetem át a fődíjat?

2016. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minek prosti? Szexre nagyon könnyű nőt találni, és nem, Brad Pittnek sem kell hozzá lenni. Elég, ha átlagosan nézel ki és jó fej vagy.
2016. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 18 vagyok, ráadásul lány es még szűz. Képzelheted hol van az önbizalmam..
2016. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az semmi, én 123 éves vagyok és még sosem voltam nővel. Nem tudjátok ti mit jelent valójában a tűrtőztetés! Az én időmben az összes rinyáló szüzikét kivittük a pusztába, és jól megkorbácsoltuk őket, aztán pálinkáztunk egész nap, azok voltak a régi szép idők... :D


123/F

2017. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!