Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S.! Hogyan tudom kibírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Hogyan tudom kibírni szex és maszti nélkül? Valami tipp? 21l

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kellemetlen, de úgy tűnik, hogy hüvelygombám van. Majd megyek orvoshoz, de egyelőre szenvedek, mert menstruálok is, így nincs igazán lehetőségem, hogy egyáltalán érdemben segítsek a dolgon, és így dokim se fogad, csak, ha vége van a vérzésemnek, vagyis még 5 nap. Eleve nagyon rossz érzésem van odalent, de a barátommal rendszerint szexelünk napi több alkalommal, és még az is állandóan a fejemben jár, hogy "Ahh, megveszek a szexért!"... Mit tehetnék, hogy eltereljem a gondolataimat? Van valakinek valami tippje? Még eléggé hosszú idő míg újra masztizhatok és szexelhetek, mert, ha elmegyek dokihoz, és meglesz az eredmény, hogy akkor mi is ez pontosan, akkor is biztosan kapok valami hüvelykúpot, amivel szintén nem ajánlott a dolog + ha az ember hüvelye be van gyulladva, fájdalmas is az együttlét. :/

Elsőre talán nevetségesnek tűnik a dolog, amiről panaszkodom, de tényleg komolyan kínlódom... :/



2016. aug. 30. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Az élet nagy kihívásai...
2016. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Addig is amig tart a vérzésed, próbálkozz fertőtlenítő folyadékkal.

Vannak teák és növények amelyek csillapítják a vágyat. Nem olyan régen volt itt egy ilyen kérdés, nézz utána!

2016. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex tényleq nem ajánlott, de masztizni miért ne masztizhatnál?
2016. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, de legyél türelmes, és ha nehezen is, de bírd ki, amíg nagyon muszáj.
2016. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Időnként tényleg meg tudnék bolondulni. Senkinek se kívánom ezt a nyomorult érzést... Vagy ég és viszket, kínlódok, stb, vagy pedig attól bolondulok meg, hogy nem szexelhetek... Pedig igyekszem elfoglalni magam. Takarítok, olvasok, stb.
2016. aug. 30. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen rövid ideig sem tudod magad visszafogni akkor úgy kell. A barátod is szép süti lehet hogy gombásan is kellesz neki, tuti megvárnám míg kikezelnek, addíg felejtős.

De gondolom nem véletlen van minden bajod odalent....

2016. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van szád és feneked is.. szerintem próbálkozzatok azzal.
2016. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől a csiklódat még nyugodtan izgathatod, az eléggé "kívül" van. Akár fürdés közben vízsugárral, vagy bármi.
2016. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#22:49 - Sok a buta és rosszindulatú ember a világon. :/ Sajnos ahhoz, hogy efféle fertőzésed legyen, nem kell, hogy feltétlenül valami gusztustalan dolgot művelj, vagy ne tisztálkodj rendesen. Mindig is gumival védekeztünk, ügyeltünk a higéniára, kézmosás, stb, szerintem semmi köze a barátomhoz. Egyébként amíg tart a probléma addig nem szexelünk, viszont, ha meggyógyultam, akkor fogunk. A barátom értelmes, és tisztában van vele, hogy el fog múlni ez a dolog, és nem fog undorodni tőlem, ha már tudja, hogy egészséges vagyok.
2016. aug. 30. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Lépj túl állatias öszöneiden. Nem csak kúrásból áll az élet és a kapcsolat.
2016. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!