Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
64%

100ezer? Bakker, de ilyen csajok ezrével nyüzsögnek a szórakozóhelyeken.


Cimbim csak beállt egy oszlop mellé az Instantban ... felszedte egy csaj, és már qúrtak is pár órára rá. Másik lecumizta a wcben.

Pedig elég rondácska pufi srác.


Ha még pénzed is van, akkor heti egy ilyet találsz.

Ennél sokkal szebb prostik vannak, inkább próbálj ki akkor 6 csajt ennyi zsből. Lefalábbb tanulsz

2016. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:

Figyelj, előtte jártam néhány kimondottan szép lánynál is, de amióta Azurára bukkantam, csak hozzá megyek.


Soha, senkivel nem volt olyan jó, mint vele. Számomra ő az eszményi nő.

2016. okt. 30. 09:24
 43/85 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarom bántani, de nem laggolva beszél? Tud egyáltalán beszélni?


Mert nekem úgy tűnik szegény egy intézetből kivett Down-szindrómás tinilány... akinek porcukor helyett mefedront szórnak a túrósöésztájára. A képeiből úgy látom nincs képben egyáltalán...

2016. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy esélye. De hallottam már olyat, hogy egy kuncsaftja felszedte a hm, szóval a csajt, mert megsajnálta, és kimentette abból az életmódból.
2016. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:

# 43/44


Nincs semmilyen mentális problémája, nagyon kedves és aranyos. Sajnos időnként eltűnik egy kis időre, nem elérhető sem a hirdetése, sem a telefonján, de ez van.

2016. okt. 30. 14:32
 46/85 anonim ***** válasza:
Kettőt találhatsz miért tűnik el...
2016. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy miért tűnik el, de azért te is megírhatod azt a két találkozásra esetlegesen okot adó faktort.
2016. okt. 30. 14:52
 48/85 anonim ***** válasza:

... amúgy tuti nem akarsz megpróbálni csajozni ennyi pénzből? Én is a prostizás mellett vagyok alkalomadtán, de kizárt, hogy ilyen összegeket elverjek.


100K-ból már fel lehet öltözni rendesen, még a leggázabb pasi is jól tud kinézni. Kicsit összeszeded magadat és elmész valahová egy itallal. Már csak azért mondom, mert a szórakozóhelyeken az általad mutatott csajok szinte könyörögnek, hogy valaki megkefélje őket.


Szerencsétlen lány, nem csak hogy ilyen vészesen bulimiás crack-whore gebének tűnik, de ahogy állnak a szemei, meg ahogy kilóg az a műfa..sz a szájából, te jó ég... Szerintem tuti alkoholista szülők gyermeke, akinek a nyakára tekeredett születéskor a köldökzsinór. Tipikus oxigénhiányos fej.


Most nem azért, de tényleg ilyen kaliberű csajokat bárhol fel lehet szedni... A hentesnél, a könyvtárban, a trafikban... BÁRHOL. (Ha még pénzed is van láthatóan, akkor nem vagy egy elveszett gyerek)

2016. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:

Ja és az ilyen csajok általában jó fejek, rendesek, kedvesek és visszahúzódóak,.. simán értékelik azt, ha jól élsz, van pecód stb...


Ötletem sincs, hogy ebből kategóriából miért szívnál egy prostival. Ilyen kaliberű csajokból hemzseg pl a Tinder. Elmész 10 randira, tuti egy összejön... és akkor nem prosti az illető, hanem van rendes munkája, hobbija stb.


Azura lehet keres egy hónapban 1 milcsit...Miattad adná fel? Ahogy a képeket elnézem, semmi esélye, hogy valaha is rendes melója legyen. Egyetemre nem járt, talán még érettségije sincs, gondolom 10 éves kora óta futtatják a strigói, szülei - vagy akik örökbefogadták. Meg is látszik azokon az elnyűtt vonásokon.


Te fogod majd eltartani?

2016. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

Hogy találtátok meg a csajt?

Nekem nem ad rá ki találatot.

2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!