Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randizna velem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem az a prosti aki nélkül nem tudok élni?

Figyelt kérdés

Van egy tünemény, aki a Rosszlányokon hirdet. Már hónapok óta hozzá járok, több százezer forintot költöttem már az együttléteinkre.Nem vagyok gazdag, viszont magyar szinten jól keresek.


A lényeg az, hogy őrülten odáig vagyok érte. Ti hova hívnátok? Ő az aki megtestesíti az álmaimat. Olyan külsővel rendelkezik, ami számomra maga a csoda.


Értelmes, segítő szándékú válaszokat nagyon szívesen fogadok. Ne legyetek morálvigécek, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik.



2016. okt. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem 25 kiló és nem denevértestű, hanem nőiesen törékeny.
2016. okt. 30. 19:43
 62/85 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagyon vékony barátnőm, de nem így nézett ki az fix :D Viszont van egy anorex/bulimiás ismerősöm, aki félököllel szokott lenyúlni kajálás után. Kb napsütésből él a csaj.. Na ő néz ki így kb.
2016. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
Szerintetek Azura anorexiás?
2016. okt. 30. 19:57
 64/85 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itt leírunk neked dolgokat, és te csak 10 válasszal később érted meg, aztán rácsodálkozol, hogy "jé, tényleg?".
2016. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
Legalább őszinték vagytok és ezt értékelem.
2016. okt. 30. 20:08
 66/85 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem te is evészavaros lennél, hogyha nap mint nap át kéne élned az ő életét. Amikor megáll Bp-n egy erős-mackós testű német kamionsofőr, aki Londonból Moszkvába fuvarozik, és szeretné már eldurrantani a puskát... de a hosszú ezer kilóméterek alatt, a fitymája alá beizzadva, a világon még soha nem látott mutáns gombafajok erjedtek le, és képeztek túrópáncélt. Képzeld el, ahogy megjelenik nálad ez a monster, letolja a farmert, elmegy fürdeni... de nyilván fél perces zuhany és a leglúgosabb szappan se tudja feloldani azt az felpeshedt ökoszisztémát, ami azon a nemiszerven képződött...


Szegény Azura elé odaáll Hans, majd próbálja az arcához dörgölni ezt a göcsörtös csúfságot,ami meredezik a bozontból... "Gyerünk, kapd be cica, gyeerünk, vedd be... vedd be cica"... Látom ahogy Azura a kis korcs szájacskájával próbálja betermelni a méretes büdös botot, miközben küzd a masszív hányingerrel.


Szerinted ezek után meg tud enni jóízűen egy omlós csirkét kéksajt kabátban, krokettel? Szalad ki a WC-be gurgulázni, mert már a krokett látványától is egyből beugrik neki Hans vargányás pélója :D

2016. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:

Te aztán erős képi világot varázsoltál elénk.


Fantáziadús emberke lehetsz és ezt nem személyeskedésnek szántam. Nyilván a hatás kedvéért, picit végletekben gondolkozva írtad le ezt a kommentárt.

2016. okt. 30. 20:25
 68/85 anonim ***** válasza:

Lehet :D de amit bemásoltam beszámoló és törölt Beszamolok acc, az valódi... ezt bizony neki írták.


Szóval sanyarú sors a prostiélet azért. Főleg mert nem mondhat nemet. Ha mond, akkor kapja a beszit, és már oda is az üzlet.

2016. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:

# 69/69


Még találtál hasonló jellegű beszámolókat?


Amúgy várom, hogy ismét felbukkanjon.

2016. okt. 30. 20:52
 70/85 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz az oldalon lévő, Heni névvel futó extra vékony tinilányhoz?
2016. okt. 30. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!