Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex nélkül is lehet normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül is lehet normális egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Most nem a 20 év alattiakról van szó,hanem úgy általában,nincs életkorhoz kötve.Szex nélkül is tudják a párok ugyanúgy szeretni egymást?

2016. okt. 21. 12:25
 1/9 October15 ***** válasza:

Szeretni tudják egymást. De én a barátaimat is szeretem mégsem járok velük. :D Egy párkapcsolathoz biza kell a szex egy bizonyos kor fölött, nyilván egy 13 éves megvan nélküle.


24F

2016. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg miért ne... Simán...

Szerintem a gyakorlatban ez kivitelezhetetlen. Miért amúgy?

2016. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legfeljebb 50 év felett.
2016. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen jó mi jelenleg babát várunk 6 hónapos kismama vagyok és nem rég tudtuk meg hogy közel van a méhszájhoz a méhlepény szóval veszélyeztetett terhes vagyok. Nekem az orgazmus is tiltott mert le válhat a méhlepény és beindulhat a szülés. Szóval nem szexelhetünk és petting is csak úgy hogy a páromnak lehet orgazmusa. Persze hiányzik a szex de az a fő hogy ne legyen baj.. Párom jobban félt annál hogy most egy kiadósat szexeljünk.
2016. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. De hogy minek idekeverni a veszélyeztetett terheseket, nem értem....
2016. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg tudunk lenni szex nélkül. Csak le írtam hogy miért nem szexelünk.. Bár terhesség előtt is volt hogy 2 hónapig nem szexeltünk mert nem volt hozzá kedvünk
2016. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt.

Aki szerelmes, az kívánja is a másikat.

Illetve a páromat az is megkülönbözteti mindeni mástól, hogy kizárólag vele szexelek.


Erre pedig a legtöbb ember élete végig vágyik, ha épp már a potenciagondok miatt behatolás nincs is, az intimitásra akkor is van igényük.

2016. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy barátság.
2016. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem biztos, hogy nem, mert nálam a jó kapcsolat alapvető része a jó szex.

És valaki írta a terhességet. Hát, én voltam kismama, de végig együtt voltunk, a végén egyedül nem, amikor már kórházban feküdtem, illetve amikor volt az a bizonyos 6 hét. De nyilván ennek egészségügyi okai vannak és ez egy átmeneti állapot, ahol nem az élvezeteket helyezi előtérbe az ember, ettől függetlenül, a falat kapartam már annyira akartam. Csak nem lehetett.

Szóval nálam nem működik a kapcsolat szex nélkül.

2016. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!