Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én korábban borzalmasan elítéltem, most viszont belekerültem egy helyzetbe, ahol talán ez lenne a legkevésbé rossz választás. Legkevésbé rossz, nem pedig jó ... Van egy 3 éves kapcsolatom. Nagyon szeretem a páromat, tényleg! Az első év nagyon zűrös volt, sokáig átvert és megjátszotta magát nekem, meg is csalt, többször szakítottunk, majd miután átvészeltük, teljes mértékben megvagyok róla győződve, 100%ig biztos vagyok benne hogy semmi "rosszat" nem tett azóta. Akkor több vitánk is volt erről és úgy láttam még akkor is hogy nagyon megviselte, ennek hatására gondolom megváltozott.


Most már 2 éve minden rendben van. Halál komolyan mondom hogy nem tudnék egyetlen egy olyan dolgot sem mondani amivel úgy nagy gondom lenne. Apróságok persze vannak, de semmi bosszantó. Viszont én még is hiányt érzek.


Van egy lány akit már évek óta ismerek, nagyon ritkán találkozunk mert messze lakik. Nagyon izzik köztünk a levegő. Többször is majdnem megtörtént ez-az de aztán valami miatt sosem. Aztán ugye lett barátnőm, de vele közbe is voltak forró beszélgetések. Semmi több viszont és nem is akartam semmi többet. Viszont nagyon beindít ez a csaj.


A helyzet hogy a napokban egyre inkább csak azon kattogok hogy fiatal vagyok, annyira vágyom erre a szexistennőre, nagy hülyeség lenne elszalajtani. Másfelől pedig van egy párom akit nagyon szeretek (nem hazudok magamnak, tényleg így van), egyszerűen csak kell ez az izgalom amit egy kapcsolatban nem tudok megkapni. Egyszerűen nincs tökéletes kapcsolat.


Nagyon komoly örlődési folyamat. Hogy most ez rossz, vagy mit kéne tennem, az egyik lánnyal csak szexelni akarok, a másikat viszont szeretem, eljutottam oda hogy a megcsalás nem is olyan rossz. Vannak könyvek amik azt taglalják hogy kifejezetten jó hatásai is vannak bizonyos helyzetekben. Rendben! Aztán meg az hogy a megcsalás nem biztos hogy rossz, de mi van a hazugságokkal, az átveréssel. Mondjam el neki? Mikor engem megcsalt borzalmasan fájt és akkor is talán a megjátszás, a képmutatás, nem is az hogy egy másik férfival volt. Jobb lett volna ha nem mondja el. Akkor talán a hazugságon is túl vagyok. Mi van a bűntudattal? Azt már sehogy nem tudom megmagyarázni hogy letudom a gyűrni.


Több gondolatot is olvastam szeretőktől, sokat olvastam utána az egésznek. Én egyébként sosem gondoltam hogy monogám kapcsolatokra vagyunk "tervezve". Az evolúció azt diktálja hogy szaporodjunk, ehhez férfiként minél több nőt kell teherbe ejteni, ergo több partner. Ez ősi ösztön. Félre értés ne essék nem kifogásokat akarok keresni és én is jobban örülnék ha más lenne a helyzet de sajna nem. Ha kidobom a párom, nem lesz jó se nekem se neki. Ha nem fekszem le a lánnyal, nem lesz jó se nekem, se neki. Ha megcsalom, jó lesz mindkettőjüknek, legrosszabb esetben én szenvedek. Persze ha nem bukok le(bár kétlem).


Valóban olyan borzalmas dolog ez?



2016. aug. 14. 13:34
 61/96 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem álltam be a sorba, hogy szidalmazzalak, de most azt kell mondjam, ha ezt megteszed, tényleg szemét vagy és csak magadat nézed.

Ha ezt igy tudod, hagyd azt a lányt!!! Csak szenvedni fog.

2016. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim válasza:
Szerintem hagyd békén azt a lány. Mindegy, hogy elmondod neki vagy sem, csak tünj el a közeléből. A másikkal tisztázd, hogy csak meg akarod dugni, ha bele megy, akkor csináljátok, ha nem akkor őt is kíméld meg magadtól.
2016. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:

A barátnőmet nem kell védeni, nagyon nagyon jó dolga van és ezt nem csak én mondom. Mindent megadok neki ami tőlem telik.


A másik lánnyal tisztáztam.

2016. aug. 14. 18:20
 64/96 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez végül is a te életed... de sajnos az embernek csak egy van. Ezzel tud gazdálkodni.

Igazából azért lenne jó, ha őszinte lennél és inkább szembenéznétek a problémákkal, mert ez csak a kezdet. Ha nem ez fogja robbantani a bombát, akkor jön a következő megmérettetés. És el lehet mismásolni egy-két ilyet, de a te órád már ketyeg és csak idő kérdése mikor fog robbanni. Jobb lenne elébe menni a dolgoknak! Akkor nemcsak a mostani problémát oldanád meg, hanem a későbbieket is. Ehhez a hozzáálláshoz rutin kell. Mint minden az életben ez sem könnyű.

Én tudom, 1 évig martuk egymást a párommal. Olyan életet akartam ahogy a nagykönyvben megvan írva. De a nagykönyv az egy hercegnős Disney film forgatókönyvével vetekszik, ezért az embernek beletörik a bicskája abba, ha tartani akarja magát hozzá. Szóval maradt a feltétlen bizalom, és az, hogy a problémákat nem megkerüljük, vagy elhallgatjuk, hanem megbeszéljük. Máshogy nem működik.

Szerintem bízz kicsit jobban a párodban, magadban és főleg magatokban!

Ha nincs bizalom... az nem volt kapcsolat sohasem. És akkor nincs is miről beszélni!


És mint nő egy jótanács: ha okosan akarod kezelni a nem életed (és főleg a szerető ügyeidet) SOHA ne válasz olyan nőt aki valamilyen szinten vonzódik hozzád (többet akar belőled), mert ok, te férfi vagy szex és érzelem külön dolog, de ennek a nőnek a tested egy lerágott csont lesz, amin rágódhat! És egyre inkább akarja a húst is! Ha nem akarsz az életedbe a meglévők mellé még bonyodalmat, akkor keres egy olyan lányt, aki nem érez irántad semmit. Érzelem dolgában a nőknél nincs logika. Ha akarunk akkor akarunk, még akkor is, ha azt mondjuk, hogy nekünk ok a csak szex. És ha az érzelmeket megbolygatod, akkor az csak az ő lelkivilágától függ, hogy mit lesz képes megtenni azért, hogy maga mellett tudhasson.

2016. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
Én nem a barátnődet védtem hanem a másik lányt, miután én pont nem is olyan régen voltam ebben a hálás szerepben
2016. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim válasza:
36%

"A barátnőmet nem kell védeni, nagyon nagyon jó dolga van és ezt nem csak én mondom. Mindent megadok neki ami tőlem telik."


Az előbbiekben még azt írtad, hogy ő többet akar, neked csak szexre kell. Én nem úgy látom mintha jó dolga lenne.

2016. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
A 64-es tanácsát nagyon fogadd meg!!!! Valami nagyon hasonlóba akartam belekezdeni, csak lusta voltam leírni, de ha akarod leírom.
2016. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 A kérdező kommentje:

Másik probléma az, hogy őszintén nem tudom hogy mi a probléma a kapcsolatunkkal, mert abszolút úgy gondolom hogy nincs. Én nem hiányolok az ő odaadásából semmit, a szexuális életünk változatos, kapható mindenre és is, tényleg nem érzem semmi jelét annak hogy valami ne lenne rendben. Csak ez a vágy.


Tudom, de ez a lány egyrészt nem olyan, magabiztosan tudom kezelni, kettő ha olyan is lenne se tudnék mit tenni mert ő késztet a vágyra.

2016. aug. 14. 18:26
 69/96 anonim válasza:
Elnézést, félreértettem.
2016. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 A kérdező kommentje:

#65


Privátban elmeséled? Amúgy kedves aranyos lány és sajnálom, de tényleg ez van :/

2016. aug. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!