Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én korábban borzalmasan elítéltem, most viszont belekerültem egy helyzetbe, ahol talán ez lenne a legkevésbé rossz választás. Legkevésbé rossz, nem pedig jó ... Van egy 3 éves kapcsolatom. Nagyon szeretem a páromat, tényleg! Az első év nagyon zűrös volt, sokáig átvert és megjátszotta magát nekem, meg is csalt, többször szakítottunk, majd miután átvészeltük, teljes mértékben megvagyok róla győződve, 100%ig biztos vagyok benne hogy semmi "rosszat" nem tett azóta. Akkor több vitánk is volt erről és úgy láttam még akkor is hogy nagyon megviselte, ennek hatására gondolom megváltozott.


Most már 2 éve minden rendben van. Halál komolyan mondom hogy nem tudnék egyetlen egy olyan dolgot sem mondani amivel úgy nagy gondom lenne. Apróságok persze vannak, de semmi bosszantó. Viszont én még is hiányt érzek.


Van egy lány akit már évek óta ismerek, nagyon ritkán találkozunk mert messze lakik. Nagyon izzik köztünk a levegő. Többször is majdnem megtörtént ez-az de aztán valami miatt sosem. Aztán ugye lett barátnőm, de vele közbe is voltak forró beszélgetések. Semmi több viszont és nem is akartam semmi többet. Viszont nagyon beindít ez a csaj.


A helyzet hogy a napokban egyre inkább csak azon kattogok hogy fiatal vagyok, annyira vágyom erre a szexistennőre, nagy hülyeség lenne elszalajtani. Másfelől pedig van egy párom akit nagyon szeretek (nem hazudok magamnak, tényleg így van), egyszerűen csak kell ez az izgalom amit egy kapcsolatban nem tudok megkapni. Egyszerűen nincs tökéletes kapcsolat.


Nagyon komoly örlődési folyamat. Hogy most ez rossz, vagy mit kéne tennem, az egyik lánnyal csak szexelni akarok, a másikat viszont szeretem, eljutottam oda hogy a megcsalás nem is olyan rossz. Vannak könyvek amik azt taglalják hogy kifejezetten jó hatásai is vannak bizonyos helyzetekben. Rendben! Aztán meg az hogy a megcsalás nem biztos hogy rossz, de mi van a hazugságokkal, az átveréssel. Mondjam el neki? Mikor engem megcsalt borzalmasan fájt és akkor is talán a megjátszás, a képmutatás, nem is az hogy egy másik férfival volt. Jobb lett volna ha nem mondja el. Akkor talán a hazugságon is túl vagyok. Mi van a bűntudattal? Azt már sehogy nem tudom megmagyarázni hogy letudom a gyűrni.


Több gondolatot is olvastam szeretőktől, sokat olvastam utána az egésznek. Én egyébként sosem gondoltam hogy monogám kapcsolatokra vagyunk "tervezve". Az evolúció azt diktálja hogy szaporodjunk, ehhez férfiként minél több nőt kell teherbe ejteni, ergo több partner. Ez ősi ösztön. Félre értés ne essék nem kifogásokat akarok keresni és én is jobban örülnék ha más lenne a helyzet de sajna nem. Ha kidobom a párom, nem lesz jó se nekem se neki. Ha nem fekszem le a lánnyal, nem lesz jó se nekem, se neki. Ha megcsalom, jó lesz mindkettőjüknek, legrosszabb esetben én szenvedek. Persze ha nem bukok le(bár kétlem).


Valóban olyan borzalmas dolog ez?



2016. aug. 14. 13:34
 41/96 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyugodtan lepontozni!

Te nem szereted a barátnőd,ha szeretnéd eszedbe sem jutna ilyen..

Igazán mocskos alak vagy hisz az elején lehordod a párod mindenféle ri..cnak,már akkor szakìtanotok kellett volna! De erre sem vagy képes! Most fogadjunk arra vársz,hogy mindenki megerősìtsen tèged a megcsalásban,amit már úgyis eldöntöttél,hogy megteszed,nem tudom mit vársz még???! Menj d.d meg!

Csak remélem egyszer vissza kapod ezt az egészet és a bnőd a legjobb haveroddal fog majd megcsalni ès neki is lesz szeretője... majd akkor megtudod milyen érzés lesz , már ha egyáltalán vannak érzéseid!! Kètlem! Egy sz.r alak vagy! Remélem visszakapsz mindent és a bnőd kivág ,mint macskát sz.rni! Ezt érdemled! Mèg szerencse ,hogy az én pasim nem ilyen féreg mint te!! Ès ,hogy engem az ilyen alakok mint te jó messziről elkerülnek majd. Szánalmas vagy!!!!

2016. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te legyél felháborodva kérdező!!

Minek jöttél egyáltalán ide,ha már egyszer úgyis eldöntötted hogy megcsalod!

Isten nem ver bottal tudod!!!

2016. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:

#40


Látod miről beszélek. 21 szd. ne éljünk már az állatias ösztönöknek :D

2016. aug. 14. 16:05
 44/96 Érted?? ***** válasza:
100%

Miért lenne az erkölcs álszent szar? Attól még, mert szerinted ez normális (ami nem), még nem álszentség a részemről, hogy rlmondom, hogy ez erkölcstenel. Vagy szerinted én titkon mindig is vágytam párkapcsolaton belűl arra, hogy valakit jól megdöngedhessek? Mert nem. És ez nem is normális. Az alpáriságnak pedig semmi köze sincs az álkati ösztönökhöz.


És azért viselkednek veled így, miközben "te még nem is csináltál semmit", mert a válaszaidból tökéletesen látszik, hogy te úgyis meg fogod csinálni.

2016. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
100%
Korán érő típus vagy. Ezekkel a lelki problémákkal általában 40 fölött találkozik a férfiember. Én nem adok lelkifröccsöt. Egyrészt, mert megtették előttem, másrészt mert a hűség szobrát nem rólam fogják megmintázni. Én csak arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy MINDENT nem fogsz megkapni. Törekedhetsz rá, és kicsikarhatod az életedből a lehető a lehető legtöbbet, de mindig ott van az a fránya "valamit valamiért" törvényszerűség. Szóval döntsd el, mi a fontosabb, és arra indulj.
2016. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 A kérdező kommentje:

Az erkölcs nem álszent szar, az álszent hogy úgy ítélkezik mindenki hatalmas undorral mint ha tökéletesek lennének vagy különbek. Pedig nem. Kár is szépíteni.


Csak nézd végig a válaszokat. Semmi logika, semmi ötlet, fröcsögés, szitkozódás gyűlölet. Ez élteti a világot. A mocsok. Én sem leszek különb még akkor sem ha nem teszem meg, csak ez így mennyire hiteles.


Azt is szeretem az ilyen kérdéseknél hogy én már eldöntöttem miről beszéljünk, meg mit mondjuk. Leírtam mindent szépen, mindenre normálisan válaszoltam. Ler**ancoztam a barátnőm? Hol? Leírtam hogy de igen is szeretem. Válasz: Nem te nem szereted mert hát akkor nem csalnád meg mert az lehetetlen mi az hogy te mást is akarsz. Erkölcstelen? Miért? Miért nem írja le senki. Erkölcstelen, mert gerinctelen féreg dolog? Ez nem indok. Erkölcstelen mert átverem! Rendben! Ez már egy indok. Tudod mit, ezt még legyűröm nem most hazudtam először, ahogy mások se és igen nyugodt szívvel burkolózok ezzel, mert ha ti azzal védekeztek hogy én nem csaltam meg, örülök hogy nincs ilyen párom akkor miért ne tehetném meg. Hogy mit várok? LEÍRTAM KÖNYÖRGÖM! Cáfoljatok meg és akkor megváltozik a döntésem. Ilyen egyszerű.


Nézd meg, páran képtelen felfogni amiket leírok, még te is, pedig magyarul írom (némi helyesírási hibával persze), nem hazudok, FULL ANONIM OLDAL KINEK HAZUDNÉK? Azt is elmondom hogy nem magamat akarom felhúzni, éppen csak nem akarom lehúzni magam, mivel több ez bármilyen más hibánál. Ti utána néztek, elmélyültetek benne? Nem! Átéltétek? Nem. Én meg tudod mit gondolok az ilyenekről, és még ezen vágyaim előtt is így volt. Miért lennék akkora hülye hogy eldobja egy kapcsolatot egy buta hiba miatt (félre lépés (persze ha többször is megtörténik az más)). "Szerető tartása". Őszintén nem tudom mi lesz utána.

2016. aug. 14. 16:16
 47/96 A kérdező kommentje:

#48


Eddigi leghasznosabb válasz. Köszönöm! Bár benned sosem csalódtam röpke 4-5 évem alatt ezen az oldalon! :)

2016. aug. 14. 16:17
 48/96 anonim ***** válasza:
100%
És mèg mindig ő van felháborodva!! Istenem!
2016. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:
Istenem, hogy a francba kíméljem meg magam egy hülyétől. Bár csak lenne valami amivel megszüntethetném eme undormány látványát. Ja hogy van egy X a bal felső sarokba. No hát!
2016. aug. 14. 16:23
 50/96 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed hossza alapján te az a típus lehetsz, aki addig vacillál hogy végül a lehetőségek elmennek mellette.
2016. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!