Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Őszintén. Elismeritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén. Elismeritek, hogy ott ahol már titkon lefeküdtök mással vagy szeretőt tartotok, ott már biztos hogy nem úgy szeretitek a barátnőtöket mint a kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés
Arra akarok kilyukadni, hogy ha már a megcsalásra vetemedtek, mégis igyekeztek megtartani a barátnőt és a kapcsolatot, ott olyan indokok játszanak szerepet, mint a: (közös) kényelem, pénz, javak, gyerek stb. Szóval érdek. És nem szerelem. Így van?

2016. júl. 25. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalok meg semmit. Miért olyan rohadt nehéz egyeseknek kimondani, hogy vége?
2016. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem csak a férfiakra igaz, hanem a nőkre is - nézd, ahol az egyik fél félrelép, szerinted ott mennyire tiszteli a megcsaló fél a másikat?!

Semennyire, és akkor miért marad benne a kapcsolatban ha ez neki nem jó?

A nő ha félrelép mással, egyáltalán nem nő, és ugyanúgy a férfi sem férfi ha sunyi és félrekefél - ezt ne kenjed csak a pasikra, mert mindkét nemre jellemző sajnos :/

2016. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy akármi van, nem dugok félre.
2016. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kenek semmit, de engem most csak a férfi oldal érdekel egy bizonyos eset miatt. Meg olyan férfiaktól akik csaltak/nak
2016. júl. 25. 22:59
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
nem..én ugyanugy szerettem mikor félreléptem, egyszerüen hiányzott az a vmi amit máshol találtam meg..utána sokkal nyugodtabb voltam.. mostmár szerencsére változott a helyzet, igy nincs szükségem másra
2016. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, olyan válaszoljon, aki hímnemű, volt/van ilyen helyzetben és eltudja mondani az érzéseit. Köszönöm.
2016. júl. 25. 23:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös.
2016. júl. 25. 23:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
10-20 év házasság után gyakran nincs már szerelem. Sok helyen szex sem. Ami van, az közös gyerek, néha 3-4 is, közös ház, közös hitel, megszokás, a gyerekek érdekei, stb. Ezt nem lehet csak úgy felrúgni, mert áll a ceruza, vagy viszket a punci. Persze, persze, lehet menni párterápiára, lehet róla beszélni, márha lehet, és a változás így se garantált. A kérdésedre válaszolva, szerelem már nincs ilyenkor. Szeretet még lehet, ha másért nem hát azért, mert a gyermekei anyja/apja, de ez édes kevés ahhoz, hogy hűséges maradjon a férj/feleség.
2016. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: Egyetértek.
2016. júl. 25. 23:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezen filózni, h milyen indokok játszanak szerepet (kényelem, pénz, javak, gyerek), ha nem akar belőle kilépni akkor az azért van, mert nem jelent neki annyit a harmadik fél, h megérje érte kilépni. Ha jelentene, akkor meg is tenné.

(amúgy szerintem ritka gerinctelen dolog a megcsalás, nem is tettem /tenném soha, csak azért válaszoltam, mert van egy ismerősöm hasonló dilemmával)

2016. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!