Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Őszintén. Elismeritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén. Elismeritek, hogy ott ahol már titkon lefeküdtök mással vagy szeretőt tartotok, ott már biztos hogy nem úgy szeretitek a barátnőtöket mint a kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés
Arra akarok kilyukadni, hogy ha már a megcsalásra vetemedtek, mégis igyekeztek megtartani a barátnőt és a kapcsolatot, ott olyan indokok játszanak szerepet, mint a: (közös) kényelem, pénz, javak, gyerek stb. Szóval érdek. És nem szerelem. Így van?

2016. júl. 25. 22:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sok olyan eset van, hogy direktbe úgy is alakítja a pasi (vagy a szerető is), hogy ne is tudjon elmélyülni a dolog, ergo hogy ne jelentsenek annyit és az első komolyabb érzéseknél megszakítják a kapcsolatot.. Nem egy ilyen van. Tehát agyban döntötték el..nem az érzelmeikre hallgattak. Valamiért maradtak.
2016. júl. 25. 23:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En no vagyok. A ferj, akinek a szeretoje voltam. Elhitette velem, hogy komoly a dolog. Gyerek legyen, kozos elet es hogy o komolyan otthagyná a nagycsaládot. Na az a ná az szepen odavagott és hu vaz.z.e lett belole.

En szabad lettem. Ekkor hirtelen a felesege a ferj szerint megvaltozott es mar jo volt vele es volt remeny egy jo hazassagra. Aztan vegul es termeszetesen (mondhatja mindenki mit vartal kis ká) dobott engem az alabbi okokra hivatkozva: de hat a kozos vallalkozasunk, de hat en még szeretem a felesegem, de hat mi lesz a kozos autoval a kozos lakassal, es mi lesz a gyerek ballagasan csunyan neznek majd rája. Es szepen elmagyarazta o ha akar akkor "bele fog szeretni a felesegebe".

(Azt ne kerdezze meg senki egy felrekefelo pasitol, hogy az elso felrekefelesnel hol volt a kozos vallalkozas, a kozos lakas es auto stb. mert olyankor ugye az agyban talalhato tobb milliard idegsejt levandorol a labuk koze es amnezias allapotba kerulnek.)

Aztan szepen sokara kiderult. A ferjurasagnak nem egy hanem tobb szeretoje volt es az egyikuket teherbe is ejtette, de gyorsan meggyozte a delikvenst, hogy a kozos jovo lehetetlen, sokkal celszerubb ha elfogadja az abortusz arat. Utana persze még neha-neha igenyt tartott a szexre tole, de a tobbi nonek azt allitotta, hogy hat ez egy hp, aki unintelligens es csak arra volt jo, de abban is csak egy pozicioban.

Termeszetesen korabban is voltak szeretoi csak akkor még egyesevel falta oket.

Kerdezo dontsd el, hogy ez a ferfi megis mit erezhet a felesege irant es barmelyik nő irant is, ha mas ferfiak felesegeit csabitja el es mindegy milyen alapon a vedekezesre is tojik es kozben ugye a nagy boldog csalad kepe es egysege fenntartasa egybol elso helyre kerul, amint egyik-masik szereto elhiszi a nagy "szerelmi langolasat".

2016. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Lefeküdtem más nővel, amíg kapcsolatban voltam. Tudod mit? Részben azért mert szerettem a lányt, akivel voltam. Szerettem, és úgy éreztem, hogy kevés vagyok neki. Kellett valaki más, aki mellett el tudom hinni, hogy kontrollban vagyok. Ez segített észnél maradni.
2016. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, kérdező, és idealista. Nincs ezzel baj, én is az voltam a te korodban. Kész gerinctanulmány. Nem mesélem el neked, mert úgysem értenéd meg. Majd eljön a te időd is. Ahogy Bernard Show mondta; Negyven fölött minden férfi gazfickó.
2016. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!