Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én korábban borzalmasan elítéltem, most viszont belekerültem egy helyzetbe, ahol talán ez lenne a legkevésbé rossz választás. Legkevésbé rossz, nem pedig jó ... Van egy 3 éves kapcsolatom. Nagyon szeretem a páromat, tényleg! Az első év nagyon zűrös volt, sokáig átvert és megjátszotta magát nekem, meg is csalt, többször szakítottunk, majd miután átvészeltük, teljes mértékben megvagyok róla győződve, 100%ig biztos vagyok benne hogy semmi "rosszat" nem tett azóta. Akkor több vitánk is volt erről és úgy láttam még akkor is hogy nagyon megviselte, ennek hatására gondolom megváltozott.


Most már 2 éve minden rendben van. Halál komolyan mondom hogy nem tudnék egyetlen egy olyan dolgot sem mondani amivel úgy nagy gondom lenne. Apróságok persze vannak, de semmi bosszantó. Viszont én még is hiányt érzek.


Van egy lány akit már évek óta ismerek, nagyon ritkán találkozunk mert messze lakik. Nagyon izzik köztünk a levegő. Többször is majdnem megtörtént ez-az de aztán valami miatt sosem. Aztán ugye lett barátnőm, de vele közbe is voltak forró beszélgetések. Semmi több viszont és nem is akartam semmi többet. Viszont nagyon beindít ez a csaj.


A helyzet hogy a napokban egyre inkább csak azon kattogok hogy fiatal vagyok, annyira vágyom erre a szexistennőre, nagy hülyeség lenne elszalajtani. Másfelől pedig van egy párom akit nagyon szeretek (nem hazudok magamnak, tényleg így van), egyszerűen csak kell ez az izgalom amit egy kapcsolatban nem tudok megkapni. Egyszerűen nincs tökéletes kapcsolat.


Nagyon komoly örlődési folyamat. Hogy most ez rossz, vagy mit kéne tennem, az egyik lánnyal csak szexelni akarok, a másikat viszont szeretem, eljutottam oda hogy a megcsalás nem is olyan rossz. Vannak könyvek amik azt taglalják hogy kifejezetten jó hatásai is vannak bizonyos helyzetekben. Rendben! Aztán meg az hogy a megcsalás nem biztos hogy rossz, de mi van a hazugságokkal, az átveréssel. Mondjam el neki? Mikor engem megcsalt borzalmasan fájt és akkor is talán a megjátszás, a képmutatás, nem is az hogy egy másik férfival volt. Jobb lett volna ha nem mondja el. Akkor talán a hazugságon is túl vagyok. Mi van a bűntudattal? Azt már sehogy nem tudom megmagyarázni hogy letudom a gyűrni.


Több gondolatot is olvastam szeretőktől, sokat olvastam utána az egésznek. Én egyébként sosem gondoltam hogy monogám kapcsolatokra vagyunk "tervezve". Az evolúció azt diktálja hogy szaporodjunk, ehhez férfiként minél több nőt kell teherbe ejteni, ergo több partner. Ez ősi ösztön. Félre értés ne essék nem kifogásokat akarok keresni és én is jobban örülnék ha más lenne a helyzet de sajna nem. Ha kidobom a párom, nem lesz jó se nekem se neki. Ha nem fekszem le a lánnyal, nem lesz jó se nekem, se neki. Ha megcsalom, jó lesz mindkettőjüknek, legrosszabb esetben én szenvedek. Persze ha nem bukok le(bár kétlem).


Valóban olyan borzalmas dolog ez?



2016. aug. 14. 13:34
 31/96 A kérdező kommentje:

#31


Még mindig nem értem miért jobb az ha közvetlen fájdalmat okozok neki, mint ha csak a háta mögött tennék. A másik pedig hogy még azt sem tudom hogy mivel aláznám ha őszinte érzéseket táplálok iránta.

2016. aug. 14. 14:59
 32/96 anonim ***** válasza:
100%

Nézd mar! :D Nem tetszik neki ha biztatjak, hogy csalja meg a parjat. De az se tetszene neki, hogyha ot csalnak meg. :D

Nalad sincs minden rendben.

Mit varsz te nagyon okos? Egy ilyen kerdesre majd tamogato valaszok erkeznek? Hany eves vagy? 16?

2016. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:
Annyi
2016. aug. 14. 15:13
 34/96 anonim ***** válasza:
100%

Csak remélni tudom, hogy viccelsz és nem tényleg ennyi vagy...

Egyébként egy tényleg normális és jól működő kapcsolatban ilyen nem szabad, hogy előforduljon.

2016. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:
#37 Dehogy vagyok annyi, csak már untam ezt az idiótát. Szerintem már privátba is írogatok. Hát figyelj. Mindenki ezt mondogatja, de ahogy olvastam a beszámolókat, egyszerűen ez nem igaz. Nincs maradéktalan tökéletes kapcsolat mert nem létezik tökéletes és kész. Sosem lesz olyan barátnőm aki meg fog tudni mindent adni. Én se leszek senkinek se olyan barátja. Egyszerűen már a kapcsolat is egy olyan dolog amit határt szab a vágyaknak. Érted? Ez a baj.
2016. aug. 14. 15:38
 36/96 anonim ***** válasza:
100%

"fiatal vagyok, annyira vágyom erre a szexistennőre"

ok, szóval itt is bekapcsolt a nem éltem ki magam nevezetű fogaskerék. Önmagában talán nem lenne akkora baj, ha nem egy párkapcsolatban élnél és nem szeretnéd (?) a barátnődet.


Itt hadoválsz az érzelmekről. Hadd ne mondjam mennyire hitelesen hangzik. A barátnőd csak egy lelki támasz és biztos támpont, a punciért meg átugrasz a szomszédba.


Nem minden férfi képes a monogám életre, akkor eszerint kell partnert választani. DE ha már hosszú kapcsolatod van elvárná az ember, hogy felelősséget vállalj az érzéseidért és a lányért. Ettől lennénk többek az állatoknál, hogy nem az ösztöneink irányítanak. Itt az a legfájóbb, hogy bizonygatod magadnak, hogy neked ez JÁR.


Ha meg keresztbe-hosszába csaljátok egymást semmi értelme nincs.

"Szerető tartása" - tehát nem is egyszeri alkalomról van szó. Párhuzamosan két nőt tartani? Undorító, de ha nektek belefér az értékrendetekbe!

2016. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 Érted?? ***** válasza:
100%

Szóval szerinted jobb lett volna, ha nem mondta volna el? Lehet, hogy jobban érezted volna magadat, azonban máig csalna téged. És az milyen lenne, ha ma tudnád meg, hogy az elmult három évben folyamatosan félrekurt, és most is csak egy véletlen folytán tudod meg ezt? Megbocsáltanád? Egyébként attól, hogy te a tudatlanság=boldogság gondolkodást hírdeted, attól még nem biztos, hogy ő is ezt gondolja. Így akár jó akaratból, akár nem, belekényszeríted egy olyan dologba, amit ő nem akar.


A kapcsolat korlátoz dologról meg... hát milyen meglepetés. Egy kapcsolatban vannak korlátok. Felháborító, ugye? Bezzeg mikor még félig majmok voltunk, akkor mindenki annyit kúrhatott, amennyit akart. Azonnban (még ha számodra ez igen szomorú is), a 21. században lézteznek erkölcsi korlátok és törvényi korlátok. A ketző között az a különbség, hogy az egyiket te állítod. Míg a törvény azt tíltja meg, hogy lopj, gyilkolj, pirosban parkolj, addig a modern ekölcs azt, hogy félrekúrj, mégha a péniszed azt is akarja.

2016. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 A kérdező kommentje:

Nem csaljunk össze-vissza egymást. Egyetlen egyszer csalt meg kapcsolatunk elején, azóta eltelt 2 év. Én egyszer sem csaltam meg még senkit, se csókkal, se flörttel se semmi csak most.


Mit ne mondd hogy mennyire hitelesek? Nem akarok szent lenni, se tökély, csak éppen szar alak nem akarok lenni. Számtalanszor leírtam hogy nem hazudok, és nem is poénból írtam le, nem csapom be magam, ÍGY VAN. Igen is valósak az érzéseim iránta és komolyak.


Lehet igazad van, csak az a gond hogy erre nyilván nem 3 éve jöttem rá mikor még volt úgy mond választási lehetőségem. Most kezdtem el érezni ezt a hiányt, pár hete és már lassan kikészít.

2016. aug. 14. 15:53
 39/96 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen már a kapcsolat is egy olyan dolog amit határt szab a vágyaknak. Érted? Ez a baj."


Szakítsatok. Legyél független. Élj a vágyaidnak. Ne raboljatok egymas idejét ebben a kapcsolatban.

Egy kapcsolatban nem azt kellene érezned, hogy a vágyaidnak határa van hanem pont ellenkezőleg.

2016. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 A kérdező kommentje:

Modern erkölcs ? :D Annyira bírom ezt az álszent sz4rt. Mint ha világ legnagyobb problémái közé tartozna a megcsalás és a hűtlenség. 21 szd. ne éljünk az állatias ösztönöknek, aztán meg páran csak alpári módon tudnak hozzászólni egy normális kérdéshez.


Mert ha még szarnék a párom fejére, és mindennap félre akarnák kúrnék akkor még azt mondom, sőt míg így is azt mondom, de lassan már olyan vagyok mint aki embert ölt volna hol még nem is tettem semmit.

2016. aug. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!