Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan vannak ilyen férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak ilyen férfiak, akik miután a lány leírja, hogy teljes mértékben benne van vele a mocskos szexben, kevesebbet ír?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés. Mindkettőnknek van párunk. Ő írt rám a neten és ostromolt. Egyszer már találkoztunk, történtek dolgok, de szex nem. Mindketten leakarunk feküdni a másikkal, megbeszéltük jövő hétre. Viszont amennyire én fel vagyok tüzelve és írogatnék minden nap pár mocskosat, ő épp annyira visszavett a lendületből, ami totál lelomboz! Komolyan nem vágja, hogy pont most kellene még jobban fűzni az agyamat, amikor itt vagyunk a finish-ben?! Ezzel csak elront mindent. Nem tudom elhinni ezt egész egyszerűen. Lányok, akik szeretők voltatok/vagytok, ti mennyi mocskos üzenetet váltotok, mennyit írtok? Hogy a francba tartjátok fent magatokban a 'lángot', ha egyszerűen nincs meg ez a külső impulzus??

2016. júl. 27. 08:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekem írhatsz minden nap mocskos dolgokat!
2016. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1: Köszi :) Na de most tényleg, ilyen falsch stratégiát!!:(((
2016. júl. 27. 08:17
 3/32 anonim válasza:
85%
Van barátod, de te mással akarsz kefélni.
2016. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak berezelt? Vannak akik, ha megcsalásra kerül a sor, berezelnek a finishben. Lehet túlzottan szereti a párját
2016. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3. Most nem ez volt a lényeg.
2016. júl. 27. 08:20
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
most teszi az "elérhetetlen leszarom" fillinget mert a népi kézikönyvben az van h a nőt lekell szarni, akk fog keresni..na ezért van az alábbi szitu
2016. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
4. De, lehet. De akkor inkább hagyom a fr..ba és lemondom az egészet:( nekem erre nincs szükségem..most vagy megy teljes gázzal ha már a páromat csalom meg érte, vagy sehogy.
2016. júl. 27. 08:22
 8/32 A kérdező kommentje:
6: Gondolod? Férfiként írod ezt? Ha így van, akkor most jó nagyot fog koppanni..
2016. júl. 27. 08:23
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
en nokent irom hogy a hatosnak igaza van
2016. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, igen fériként.. ezt most lehet benézted vele, de igy kell lennie, nem ért vna annyit h megcsald a párod hidd el
2016. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!