Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan vannak ilyen férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak ilyen férfiak, akik miután a lány leírja, hogy teljes mértékben benne van vele a mocskos szexben, kevesebbet ír?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés. Mindkettőnknek van párunk. Ő írt rám a neten és ostromolt. Egyszer már találkoztunk, történtek dolgok, de szex nem. Mindketten leakarunk feküdni a másikkal, megbeszéltük jövő hétre. Viszont amennyire én fel vagyok tüzelve és írogatnék minden nap pár mocskosat, ő épp annyira visszavett a lendületből, ami totál lelomboz! Komolyan nem vágja, hogy pont most kellene még jobban fűzni az agyamat, amikor itt vagyunk a finish-ben?! Ezzel csak elront mindent. Nem tudom elhinni ezt egész egyszerűen. Lányok, akik szeretők voltatok/vagytok, ti mennyi mocskos üzenetet váltotok, mennyit írtok? Hogy a francba tartjátok fent magatokban a 'lángot', ha egyszerűen nincs meg ez a külső impulzus??

2016. júl. 27. 08:13
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
29 évesek vagyunk mindketten
2016. júl. 27. 11:06
 22/32 A kérdező kommentje:
20: Ahogy érzed..:)
2016. júl. 27. 11:07
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
29? az pont jó, izgatnak az elhanyagolt feleségek...;) ezek szerint a pasid nem b@$z meg elég keményen, nem elég határozott, nem kezel egy kis alárendelt k.rv@ként az ágyban, ezért kacsingatnál kifelé?
2016. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

"6: Gondolod? Férfiként írod ezt? Ha így van, akkor most jó nagyot fog koppanni.."


Jól is teszed, megérdemli a hülyéje. :) Nem tudnád elképzelni mennyi idióta van a férfiak között, aki tényleg elhisz ilyeneket, hogy a csajoknak az jön be, ha egy ponton lesz*arják őket, vagy ha bunkók velük stb. Annyira elhiszik, hogy sokan ezeket ilyen haditervként használják. Szánalmas. Miközben ha van önbizalmad, stabil vagy, rendben vagy magaddal, akkor lehetsz bármilyen, rendes is, bőven lesznek lányok, akik odalesznek érted. Saját tapasztalat.


Egyébként az is lehet, hogy beijedt a srác. De azt én se értem, hogy kapcsolat mellett minek csináltok ilyet. Akkor most vagy a kapcsolat nem kéne, vagy a mással szex.

2016. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

Noha nem neten szoktam ismerkedni, velem is előfordult nem egyszer, hogy visszatáncoltam. Ha őszinte akarok lenni, többször, mint ahányszor megcsaltam a páromat. Az ember úgy van bedrótozva, hogy szereti azt csinálni, amiben profi. Én tudtam csajozni. Rengeteg energiát fektettem a nyelvük, a gondolkodásuk megtanulásába, a lelkiviláguk megismerésébe. És valóban nagyon szerettem a vadászat izgalmát, de amikor már biztos volt a dolog, nem találtam tovább izgalmat benne. Bizonyságot kaptam, hogy még működik a vonzerőm, hogy még bármikor be tudom cserkészni a kiszemelt nőt, és ennyi elég volt ahhoz, hogy hű maradjak. (Néha befigyelt egy-egy szeretői viszony, de az egy másik történet.)

Szóval lehet, hogy ilyen pasasba botlottál. Vagy csak simán nem éred meg neki a kockázatot.

2016. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: neked sincs keresnivalód egy kapcsolatban. Nem azért, mert megcsalod a párod, hanem mert eleve felmerül a "vadászat izgalma", mert eleve keresed a lehetőséget. Annyira szánalmas, amikor valaki annyira éretlen, hogy kapcsolatban él, mert ez a megszokott, de nem érti, mi a lényege. Sajnálom a nődet. Férfit érdemelne, nem egy éretlen hülyegyereket.
2016. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
26: Hülyeségeket beszélsz. Nem mesevilágban élünk, ez itt nem a Csipkerózsika vagy a Hamupipőke, ez a való világ. Nőjj fel te inkább.
2016. júl. 28. 20:39
 28/32 anonim ***** válasza:
92%
27: Nyugi, pihenj. Nem mindenki olyan megszállott a szex iránt, mint ti. Van, aki a másik iránt megszállott.
2016. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
28: És majd pont te döntöd el hogy kinek mennyit ér az érzelme vagy a párkapcsolata aha...kicsit beképzelt vagy.. Maradjunk annyiban, hogy lövésed sincs arról, hogy mit adtam bele a párkapcsolatomba a hat év alatt, sem arról hogy az milyen értékkel bír.
2016. júl. 28. 21:15
 30/32 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező itt az ideje, hogy szakíts a pároddal. 6 évig együtt voltatok. Meguntad őt és másik férfin akarod kiélni a szex vágyaidat.
2022. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!