Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan vannak ilyen férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak ilyen férfiak, akik miután a lány leírja, hogy teljes mértékben benne van vele a mocskos szexben, kevesebbet ír?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés. Mindkettőnknek van párunk. Ő írt rám a neten és ostromolt. Egyszer már találkoztunk, történtek dolgok, de szex nem. Mindketten leakarunk feküdni a másikkal, megbeszéltük jövő hétre. Viszont amennyire én fel vagyok tüzelve és írogatnék minden nap pár mocskosat, ő épp annyira visszavett a lendületből, ami totál lelomboz! Komolyan nem vágja, hogy pont most kellene még jobban fűzni az agyamat, amikor itt vagyunk a finish-ben?! Ezzel csak elront mindent. Nem tudom elhinni ezt egész egyszerűen. Lányok, akik szeretők voltatok/vagytok, ti mennyi mocskos üzenetet váltotok, mennyit írtok? Hogy a francba tartjátok fent magatokban a 'lángot', ha egyszerűen nincs meg ez a külső impulzus??

2016. júl. 27. 08:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miért szeretnéd megcsalni a párodat? Hány éves vagy?
2016. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11: Nem "szeretném" megcsalni.. Egész egyszerûen jött ez a srác és megfogott a stílusával..:( Ez van..a mostani stílusa viszont egyre inkább nem jön be.
2016. júl. 27. 09:06
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Nálad a mocskos üzenet? Példát írsz?

A srácnak flörtbe kellett, ez ad energiát- visszaigazolást sok embernek. Lepni mar nem akar mert vagy bevételt, ahogy mar írtak, vagy neki ez az egész szellemi síkon kielégülést volt.

2016. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
* bocsánat, gyorsan akartam írni telefonról... Szóval vagy berezelt, vagy szellemi síkon kielégült
2016. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A mocskos üzenet amit írtam tartalmazta az összes vágyainkat amiket már korábban megbeszéltünk. (anál, orál, bdsm..) Leírtam a forgatókönyvet hogy mit hogy csinálnék vele..
2016. júl. 27. 09:22
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Kísértetiesen hasonló szitu van velem is, annyi különbséggel, hogy az illető fogta magát és az egyik pillanatról a másikra eltűnt. Amire gondolok, hogy vagy lebukott otthon, vagy berezelt. Igazából most már mindegy is, annyira nem volt nagy szám a tag.

Egyébként előtte napi szinten írtunk, szinte egész nap. Nem csak szex volt a téma nyilván, de főleg az lengte be a beszélgetéseket.

2016. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező szingliként volt szeretőm szexpartnerem de sose írtam / írtunk mocskos dolgot.. Meg beszéltük a helyet az időt és vagy csak meg ittunk valamit vagy szobára mentünk.. M nem kellett tüzet tartani az volt magától. Ui nem kell privát üzenet van párom 22 N
2016. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy, kérdező? nagyon érdekelne! :)

amúgy ez nem feltétlenül taktika. ha egy pasi foglalt, és azért nagyjából jól elvan a kapcsolatában, szereti a csajt, akkor azért időről-időre változik a kifelé kacsintgató vágy intenzitása.

2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te mar le vagy "zsírozva", elkötelezted magad, beigertedneki a szexet, ezzel nem maradt motivációja arra h tornaztassa az agyát. Ez az egyik eshetőség. A másik, h személyesen mar nem annyira jöttél be neki, igy bár ott meg lelkesnek tűnt, lassan elengedi a dolgot.
2016. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Anál,orál,bdsm?

Ez számít nálad mocskosnak?Egy kis rendet kellene tenni a fejedben.

Ilyeneke irogatni?Olyan mint az evésről beszélni.

Mellesleg,előbb léptesd le a párod ha már unod.Aztán csapj a lovak közé.

Nem lehetsz túl tapasztalt.De a kiszemelted se.

2016. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!