Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hímneműek! Kiigazodni ezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hímneműek! Kiigazodni ezen a 'lényen'?

Figyelt kérdés
És még a nőkre mondják, hogy bonyolult lelkek..:S Azt írja, a vágyait teljesítik otthon, de rendszeresen kiveri magának, mikor a barátnője már alszik. Elmondja, hogy szexmániás, perverz dolgokat szeret és izgatja, hogy idegennel csinálja (de otthon amúgy minden oké értitek). Kiteszek egy szexi fotót (be van neki kapcsolva a push notification), ír üzit és kiveri rá a farkát, hogy mit csinálna velem. Én írom, hogy benne vagyok a találkozásban, csináljuk valahol, de erre meg zöld utat nem ad, van hogy a szenvedélyes üzeneteimre nem is válaszol, ezt különösképpen nem értem, hogy hogy a francba lehet az, hogy rólam fantáziál, maszturbál, mégis megengedi magának, hogy sok üzenetemre nem reagál vagy nem normálisan kb. csak két szóval. Ezzel együtt látom, hogy elolvassa, amiket írok!!!! Blokkolhatott is volna már, ha zavarom, mégse teszi. Annyit tudok, mert írta, hogy nem meri megtenni, fél a lebukástól, de hát akkor könyörgöm, minek ír nekem hajnal fél 12-kor, hogy veri arra a farkát, hogy ezt meg azt csinálná velem?! Miért nem hogy akkor lógva? Most szerintetek ez egy hú de jó kapcsolat, amiben él? Ennyire ragaszkodnak a palik a megszokott kényelemhez meg lakáshoz meg légkörhöz, hogy ezért képesek úgy élni éveket, hogy Este még farkat kell verni rendszeresen mikor a 'főnökasszony'alszik, mert nincsenek kielégülve?:S Srácok, magyarázzátok már el légyszi. Ennyire megalkuvóak lennétek?

2016. júl. 13. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Grat a kiszemeltedhez.


23/F

2016. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ő maga sem biztos benne, mit akar. Úgy gondolhatja, hogy ha másra veri ki az nem megcsalás... hát nem tudom. Nőként okoskodok csak én is. :D
2016. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. :D Azért köszi kettes. Őszintén mondom, hogy már frusztrál ez a szituáció:((((( A srác sajnos nagyon bejön amúgy. Remélem a kiábrándultság hamarosan eluralkodik rajtam és semlegessé válik, akkor élhetek tovább békében.
2016. júl. 13. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy puha p.cs,gyáva ember,aki nem meri felválalni magát,és marad inkább egy sz.r kapcsolatban,minthogy lépjen,de azért próbálja bizonyítnai magának titokban,hogy tudna csajozni. Ne bánkodj,inkább örülj,hogy nem lett komolyabb dolog belőle,tudom. 27/N
2016. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire kétségbeesetten próbálod rávenni, hogy kurjon félre, és valahogy nagynekhezen sikerül is megszerezni, az első dolga lesz melletted ugyanezt csinálni.

Komolyan nem értem, ennyire buta vagy?

2016. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
"Az ő dolga lesz melletted ugyanezt csinálni" - már ne haragudj, de ezt te honnan tudod?? Minden kapcsolat más, az hogy a csajszi nem elég számára, az nem jelenti automatikusan hogy egy csaj sem lesz elég egész életében. Ennyire azért nem jósolgatnék előre..
2016. júl. 13. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:

Csak szórakozik veled.Erre izgul fel.Nem valószínű, hogy lesz mersze a tettek mezejére lépni.Neki ez egy nagyon jó játék.

41/N

2016. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 zóna_pocok ***** válasza:

En fiu fejjel mondom, hogy ez kiismerhetetlenebb, mint egy no! Izgatja, ha gondolatban mas csajjal csinalja, de nem akarja igazabol is megcsalni a nojet. Viszont ha ilyeneket csinal, akkor nem is szeretheti ot annyira, tehat erthetetlen az egesz. Am lehet csak tenni akarja elotted a nagyfiut, hogy igy meg ugy megdugna, es o a nagy alfahim, igazabol meg egy beszari hulyegyerek, aki megbotlik ha a tettek mezejere kell lepni.

Megprobaltam belehondolni, hogy en milyen helyzetben csinalnam ezt: soha, mert full logikatlan. Hagyd a francba, egyebkent melletted is ugyanezt csinalna ha osszejonnetek.

2016. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. júl. 13. 19:24
 10/18 anonim ***** válasza:

"Minden kapcsolat más, az hogy a csajszi nem elég számára, az nem jelenti automatikusan hogy egy csaj sem lesz elég egész életében"

Ne haragudj, de hány éves vagy?


Idővel az értelmesebbjében tudatosul, hogy az emberek jelleme nem változik, pláne felnőtt korban.

Aki most féreg, az jövő hónapban is féreg lesz, 5 év múlva is féreg lesz.

2016. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!