Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a megcsalás, szerető tartása?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én korábban borzalmasan elítéltem, most viszont belekerültem egy helyzetbe, ahol talán ez lenne a legkevésbé rossz választás. Legkevésbé rossz, nem pedig jó ... Van egy 3 éves kapcsolatom. Nagyon szeretem a páromat, tényleg! Az első év nagyon zűrös volt, sokáig átvert és megjátszotta magát nekem, meg is csalt, többször szakítottunk, majd miután átvészeltük, teljes mértékben megvagyok róla győződve, 100%ig biztos vagyok benne hogy semmi "rosszat" nem tett azóta. Akkor több vitánk is volt erről és úgy láttam még akkor is hogy nagyon megviselte, ennek hatására gondolom megváltozott.


Most már 2 éve minden rendben van. Halál komolyan mondom hogy nem tudnék egyetlen egy olyan dolgot sem mondani amivel úgy nagy gondom lenne. Apróságok persze vannak, de semmi bosszantó. Viszont én még is hiányt érzek.


Van egy lány akit már évek óta ismerek, nagyon ritkán találkozunk mert messze lakik. Nagyon izzik köztünk a levegő. Többször is majdnem megtörtént ez-az de aztán valami miatt sosem. Aztán ugye lett barátnőm, de vele közbe is voltak forró beszélgetések. Semmi több viszont és nem is akartam semmi többet. Viszont nagyon beindít ez a csaj.


A helyzet hogy a napokban egyre inkább csak azon kattogok hogy fiatal vagyok, annyira vágyom erre a szexistennőre, nagy hülyeség lenne elszalajtani. Másfelől pedig van egy párom akit nagyon szeretek (nem hazudok magamnak, tényleg így van), egyszerűen csak kell ez az izgalom amit egy kapcsolatban nem tudok megkapni. Egyszerűen nincs tökéletes kapcsolat.


Nagyon komoly örlődési folyamat. Hogy most ez rossz, vagy mit kéne tennem, az egyik lánnyal csak szexelni akarok, a másikat viszont szeretem, eljutottam oda hogy a megcsalás nem is olyan rossz. Vannak könyvek amik azt taglalják hogy kifejezetten jó hatásai is vannak bizonyos helyzetekben. Rendben! Aztán meg az hogy a megcsalás nem biztos hogy rossz, de mi van a hazugságokkal, az átveréssel. Mondjam el neki? Mikor engem megcsalt borzalmasan fájt és akkor is talán a megjátszás, a képmutatás, nem is az hogy egy másik férfival volt. Jobb lett volna ha nem mondja el. Akkor talán a hazugságon is túl vagyok. Mi van a bűntudattal? Azt már sehogy nem tudom megmagyarázni hogy letudom a gyűrni.


Több gondolatot is olvastam szeretőktől, sokat olvastam utána az egésznek. Én egyébként sosem gondoltam hogy monogám kapcsolatokra vagyunk "tervezve". Az evolúció azt diktálja hogy szaporodjunk, ehhez férfiként minél több nőt kell teherbe ejteni, ergo több partner. Ez ősi ösztön. Félre értés ne essék nem kifogásokat akarok keresni és én is jobban örülnék ha más lenne a helyzet de sajna nem. Ha kidobom a párom, nem lesz jó se nekem se neki. Ha nem fekszem le a lánnyal, nem lesz jó se nekem, se neki. Ha megcsalom, jó lesz mindkettőjüknek, legrosszabb esetben én szenvedek. Persze ha nem bukok le(bár kétlem).


Valóban olyan borzalmas dolog ez?



2016. aug. 14. 13:34
 11/96 A kérdező kommentje:
Megcáfolást várok.
2016. aug. 14. 13:55
 12/96 A kérdező kommentje:
Logikusat, nem pedig csak fröcsögést hogy jajj hát ez azért rossz mert undorító és mert mások szerint is rossz, meg Isten is azt mondta, meg hogy mert azzal megbántod a párod és akkor az milyen rossz (tudom márt én is átéltem, de túléltem, túltettem magam rajta, ettől még remek a kapcsolatunk most is, nagyon sokat együtt vagyunk, sok mindent csinálunk, közös nyaralások, bulik, sokat beszélünk, ergo nem dőlt romba a világ de még csak a kapcsolatunk sem)
2016. aug. 14. 13:56
 13/96 anonim ***** válasza:
100%

Akkor avasd be a terveidbe! Vagy mondd el neki!

Felnőtt emberek vagyunk, könyörgöm! Ne az ösztöneink vezessenek már minket!

2016. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
100%
Igen az!!!! A megcsalás férfi és nő részéről is gerinctelen és gusztustalan dolog számomra!
2016. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 A kérdező kommentje:
Én nagyon szívesen bevezetném, de nem akarom megbántani. Kicsit sem. S habár lehet hogy azt mondaná, sőt szerintem biztos hogy azt mondaná hogy megengedi, vagy hogy nem baj, 100% hogy a jövőbe ez kihatással lenne a kapcsolatunkra, majd talán tönkre is menne. Nem akarom. Ez a baj. Én is erre gondoltam először természetesen.
2016. aug. 14. 14:00
 16/96 A kérdező kommentje:

#14


Na ilyen indokokra nincs szükségem. Szerintem meg a homoszexualitás a rossz mert, mert ... őőő ... mert nem tetszik ahogy férfiak csókolóznak a szemem előtt, fújj :D

2016. aug. 14. 14:02
 17/96 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te már rég eldontotted.

Nem is ertem miert irtad ki a kerdest, na mindegy. Naponta irnak ki ilyen kerdest hogy: "megcsaljam? Ne csaljam?"

Basszus, kit erdekel ki kit akar megdugni.

Csak az ilyen mi a francert van "kapcsolatban"?!

Mert izgalomra vagyik. -.- Regen rossz ha a parodtol nem kapod meg az izgalmat.

Te eleted. Te dolgod.

De legyen gerinced vallalni a kovetkezmenyeket! Persze, lehet tudatalatt "bosszut" allsz a baratnodon es csak azert se mondod el neki.

2016. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, de hidd el hogy koránt sem azért mert nekem ez tetszik a legjobban és erre vágyom. Nem tudja megadni a barátnőm sosem azt az izgalmat, mert a barátnőmmel egy BIZTOS KAPCSOLATOT ápolok. Miért vagy kapcsolatban? Mert ettől meg nem vagyok hulladék ember, nagyon szeretem őt és minden vele együtt töltött percben 3 év után is fáradhatatlanul azért küzdök hogy megadjak neki mindent és nem hazudok, nem túlzok. Elhiheted hogy nekem sincs ínyemre dolog de az érzéseim akkor sem akarom befolyásolni és ha úgy látom hogy ez a legjobb döntés amit hozhatok akkor megteszem és nem akarom ettől azt gondolni hogy egy gerinctelen féreg vagyok.
2016. aug. 14. 14:14
 19/96 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyitott kapcsolattal sincs semmi baj.Petsze itt nem azt értem,hogy minden nap vagy minden jéten más partner,de évente párszor akár egy swinger klub,akár egy futó kaland,akár egy szerető,mint esetedben jót tesz a kapcsolatnak.De ezt azért illik megbeszélni,mert ugye ezt nem mindenki vállalja.Az,hogy anno megcsalt,most meg 100% hogy nem,azért az legyen csak 50%.Hisz megtette,ismét megteheti.Akkor büntudata volt elmondta,megbocsájtottál ezért a következő kalandot bűntudat nélkül vagy kisebb büntudattal "megoldhatja".Időt pedig mindig lehet találni,az nem kifogás.Én lehet megtenném aztán puhatolóznék a nyitott kapcsolat körül az ő megcsalására fektetve az alapokat?!
2016. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
93%

"Nem akarom ettől azt gondolni hogy egy gerinctelen féreg vagyok."


Nem akarod azt gondolni...de attol meg az leszel. Csupán arrol van szo,hogy nyugtatgatnád a lelkiismereted. (Ha van olyan egyaltalan).

Az biztos, hogy en ugy kivágnálak mint macskát szarni! De en is megertenem ha engem vagnanak ki ha megcsalnam a parom.(nem mintha szandekomban allna).

De csináld csak. Latszik a kerdesbol milyen ertekrended van.

2016. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!