Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/137 anonim ***** válasza:
0%
Okoskodó válaszolótól kérdezem. Ha a lány bele egyezik a sexbe. Heroval megbeszélik előtte, hogy szombat este sex party lesz, megjelenik, iszogatnak, lekerül a ruha, de Hero túl nagy mérettel rendelkezik, akkor már nem lehet lefújni a sexet, mert hát meg lett beszélve????!!! Érted a lényeget? Tudom, nem. Még gyerek vagy és nem tudod felfogni.
2022. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/137 anonim ***** válasza:
34%
Én is volt, hogy lemondtam a szexet a lánnyal, mert saláta puncija volt és lógós melle. Na akkor most jöhetnek a feminista beszólások... (mert ugye nemcsak a lány mondhatja vissza a szexet, nem minden férfi egy kanos állat)
2022. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/137 anonim ***** válasza:
100%

62. Nem, te például csak egy állat vagy. 😅😅😅


Salátás (azaz normális) punci miatt szexet lemondani… egek.

2022. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/137 anonim ***** válasza:
6%
63 a salátás nekem se jön be, sex közben mindegy, de orálnál nem
2022. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/137 anonim ***** válasza:
79%

Na szerintem itt mindent el is árultál magadról.

Miután három oldalon keresztül hajtod ezt a brutál feminista dumát anélkül hogy minimálisan is megpróbálnád megérteni a másikat, benyögsz egy ilyet. Ez elég nagy öngól.

Az, hogy valaki milyen testi adottságokkal rendelkezik mert genetikailag milyen a felépítése, arról a legkevésbé se tehet. Gondoltál már arra, hogy mekkora lelki törés ez a nőnek, hogy te meglátod a mellét vagy a punciját és kb kiküldött az ágyból? Mert egy finnyás éretlen ember vagy?

Vagy az nem baj ha annyira megsértünk egy nőt hogy egy életre megutalja magát? Azért remélem érzékeled azt, hogy ami mellett kardozol, hogy jaj így úgy nem beleegyezés az ha valaki átmegy a masikhoz, kontra te nem szexelnél valakivel bizonyos testi adottságok esetén ez mennyire gáz.

Nekem is tuti van olyan ami nem feltétlen tetszik a másik nemen, de még soha nem gondoltam meg magam amikor ott voltunk meztelenül valakivel, akár kis farka volt akár nagy, vagy épp pocakja volt vagy bármi.

2022. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/137 anonim ***** válasza:
100%

61


Te sem érted


Bár gyerek lennék még :)

2022. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/137 anonim ***** válasza:
28%

65


Ugye nem tűnt fel, hogy más ember írta azokat? Nem hát, aztán felháborodsz, ha hülyének nevezlek

😂

2022. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/137 anonim ***** válasza:
20%
65, akkor legyen inkább szánalom dugás, hogy meg ne sértsd? És az hogy te közben nem élvezed, az gondolom rendben van.....🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2022. febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/137 anonim ***** válasza:
92%
Aki vissza mondja a szexet, ha már levetkőzött mindkét fél az egy tulok. Akár nagy farok, akár saláta punci miatt. Ha már meztelenek vagytok le kell feküdni.
2022. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/137 anonim ***** válasza:
100%
#69 nekem nincs nagy farkam, de vmivel vastagabb, mint az átlag és már 3-4 eset előfordul, mikor erre hivatkozva visszamondták. egyáltalán nem esett jól, főleg, ha már az ember be van indulva, de erőszakoskodni senkivel se fogok
2022. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!