Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 Missi_Key ***** válasza:
80%
hát ha nem ovodások vagytok akkor mi másért aludna ott? annyira gondolom nem sütsz finom szilvás buktát
2021. dec. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/137 anonim ***** válasza:
81%
Aludtam fiúnál úgy hogy nem volt szex, pedig tetszettem is neki akkor de tiszteletben tartott annyira. Mondjuk ébredtem arra hogy hozzám bújik és ölelget,de szerintem ez még aranyos is^^ más nem volt
2021. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, heves vita alakult ki olyan szituációkból, amikre a kérdés rövidítésénél nem gondoltam.


Arra gondoltam, hogy ha nem egy megszokott szituációról van szó, vagy barátról; hanem egy szinte frissen megismert lányról, vagy olyanról akinél ez szóba jöhet.

2021. dec. 26. 18:25
 24/137 anonim ***** válasza:
88%
tőlem is kérdezte meg már srác és utána nem akadtam ki, hogy nem csak filmet néztünk, hanem más is volt 18L
2021. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
85%

A fiú részéről ez sex felkérés.


A lány, ha igent mond, a fiú úgy veszi ebből, hogy 90% sex lesz.


Ha a lányt tényleg azt hiszi, hogy csak együtt akar aludni, akkor szerintem át se menjem, mert még nem érett meg ehhez a dologhoz.


Ettől a szitutól akkor térhetünk el, ha most töltik a 10-et. Akkor valóban együtt alvás, este kakaó, mese nézés és szuszu.

2022. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 anonim ***** válasza:
81%
Nálam már aludt többször egy lány, akinél friendzoneban voltam. Nem volt semmi, csak itt aludt. Nekem végig állt, de nem volt semmi. Szóval inkább verd ki mielőtt átmegy hozzád és nem leszel kanos. Ugyanezt a csajt megdugtam később egy kocsmában, miután részegre ittuk magunkat. Oda is lett a "barátság" de nagyon jó mellei voltak. Megérte.
2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/137 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet sajnos általánosítani, lánytól függ. Van, aki akár egy hetes ottalvós kirándulásra is elmegy veled, úgy, hogy egy ágyban vagy sátorban alszotok, de nem akar semmit. És van, akinél ez azt jelenti, hogy természetesen lesz szex is. Mivel a pasik kb. mindig akarják, így tényleg a lányokon múlik.
2022. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom mit sajnálják ennyire azt a nyamvadt puncijukat.
2022. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 anonim ***** válasza:
81%

alapvetően két dolog van itt, ami élből ködös.


1. nőt nem invitálgatunk szexre, hanem egyértelműen a tudtára adjuk, hogy mit szeretnénk. ez a gyere át, aludj nálam olyan szerencsétlenkedős dolog, minek csinál valaki ilyesmit?


2. azért azok a nők is megérnek egy misét, akik egy vadidegen ottalvós-kérdésére igennel reagálnak, majd fel vannak háborodva, hogy a fickó álló pénisszel jelenik meg éjfélkor a hálóban. hagyjuk már ezt a hülyének tettetést, hogy úgy csináltok, mintha nem tudnátok ez miről szól.

2022. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/137 anonim ***** válasza:
64%
Alvás előtt adni kell nekik két felest, aztán szabad az út a bugyiba. Nem vicc.
2022. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!