Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
11%
Pár agysejtem elhalt miközben ezt olvasom. Ő nő, és feminista, így már is felhatalmazva érzi magát arra, hogy minden nő nevében beszéljen, fejükbe lásson, és kijelentse -> ha egy nő igent mond az ottalvásra, akkor már igent mondott a szexre! hapsikáim, ezek után elő a farokkal mindig, és lefele a torkukon! Ha esetleg ellenkeznének, csak hivatkozzatok a gyakoris mesterekre!
2022. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 anonim ***** válasza:
84%
Na látom, megjöttek a szűzek észt osztani.
2022. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
97%

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy senki nem kényszerít minket nőket arra hogy egy férfi ágyába aludjunk csak úgy. Lehet így gondolkodni,hogy jaj az még nem beleegyezés, csak akkor az illető elég egyszerű... Érdekes, ha én nem akarok valakinél ott aludni mert gondolom hogy rám mozdulna, akkor nem megyek el hozzá.

Ha meg elmegyek akkor meg számolok ezzel is, mert nem óvodások vagyunk hanem felnőtt emberek.

Ez már olyan szintű tultolasa a feminizmusnak ami káros és nettó hülyeség. Ha valaki ennyire nem tud olvasni a sorok közt az pláne ne menjen aludni inkább senkihez.

Vagy megbízom valamiben annyira, hogy nála mérjék aludni mert tudom nem mozdul rám, mert mondjuk X éve ismerem és van kapcsolta, vagy nem. Ha nem, akkor nem megyek oda ejszakazni azért, hogy mind a kettőnknek okozzak egy kellemetlen helyzetet.

Erdekes amikor nyáron egy fesztiválon egy srác invitált egy buli után a sátrába, akkor se gondoltam hogy pizsiparty lesz, mert aki ennyire naiv az nem százas.

2022. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
12%
Továbbra sem beszélned a magyar nyelvet te szerencsétlen, ez az egy baj van veled.
2022. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 anonim ***** válasza:
97%
Oké, köszönöm az érvet! :) Ügyes vagy!
2022. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
80%
43asnak teljesen igaza van. Azzal szerintem minden nő tisztában van, hogy a férfiak mindig merevedéssel ébrednek. És az elég ciki lenne, ha egy ismerős lányt bökdösnél hajnalban az álló cerkáddal.
2022. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
91%

szerintem, ha egy lány nem akar semmit se egy sráctól, akkor ne aludjon vele egy ágyban.

egy tehenet se fektetnek be egy kupac széna mellé, hogy úgyse harap bele.

2022. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
22%

Borazalmas, hogy milyen szinvonalon van itt a kommentelők többsége. Ezekután nem kell panaszkodni, ha férfiak esetleg megerőszakolnak az utcán, majd az mondják, hogy "miniszoknya volt rajta, azt hittem..."


Tényleg ennyire nehéz felfogni valamit? Beleegyezés azt jelenti, hogy konkrétan valamire azt mondja igen \ nem ellenkezik. Beszél magyar nyelv?


Érdekes lenne ezt az egész kérdést, válaszokkal együtt a TV-ben mutogatni, hogy ilyen súlyos értelmezési problémával küzdő emberek egymásnak adnak tanácsot, stb. Ez hihetetlen, és valóban félelemetes.

2022. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
45%

45


Neked mik az érveid? Hogy TE szerinted, meg más szerint, meg stb. Még mindig nem ment át neked, hogy itt konkrétumról van szó, nincs szerintem.


Érted? Én szerintem is a nők többsége benne lenne a szexben ilyen esetben, DE NEM JELENTHETEM KI, HOGY BELEEGYEZÉS TÖRTÉNT. Hiszen ilyen nem történt. Főleg azért sem, mert nem látok bele minden egyes nő fejébe, nem látok át minden egyes szituációt, ezért ÁLTALÁNOSSÁGBAN nem jelenthetem ki azt, hogy ez EZT VAGY AZT JELENTI. Azt jelentheti esetleg, hogy TÖBBSÉGÉBEN benne lenne a szexben, DE AZT NEM, HOGY BELEEGYEZETT. Érted már, vagy továbbra is gondokat okoz számodra, hogy értelmezni tudj egy kérdést, hogy az mit jelent, nomeg a válaszod is? Lassan ki kellene tölteni egy Mensa adaptív IQ tesztet, mert úgy látom, hogy itt sokaknak bonyolult egy ezt felfogni, pedig esküszöm, hogy nem nehéz. Már neveznek itt szűznek, baxatlan kislánynak, mindennek, csupán azért, mert én képes vagyok értelmezni. Hihetetlen, komolyan. A színvonal eddig sem volt itt magas, de ez most tényleg a legalja.

2022. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 anonim ***** válasza:
26%
Ráadásul, úgy tesztek, mint akiknek eszébe sem jut, hogy az áthívástól az ágyig eltelik X idő, és történnek dolgok. Addig meg sem gondolhatja magát, hiszen már "beelegyezett"? Vagy mi? Mennyivel értelmesebben hangzana az, hogy "érdekled", vagy "tetszel neki", nem? Bizonyára gondolkodni is kellett volna, nem csak az állatias, ösztönlényt előadnotok. Szégyellhetnétek magatokat, főleg ti nők, akiktől azt várná az ember, hogy ilyen esetben képesek a felelős gondolkodásra.
2022. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!