Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim ***** válasza:
100%
29-es, jogos a 2. pont. Nem is értem az ilyeneket.
2022. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 anonim ***** válasza:
76%
Hihetetlen, hogy ilyen kérdést fel lehet tenni. Aki ezt kérdezi, az nem áll készen a szexre, az az egy biztos
2022. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/137 anonim ***** válasza:
18%
Hihetetlen amúgy, hogy egy nő nem fogja fel, hogy akkor egyezik bele a szexbe, ha abba egyezett bele. Az átmegyek aludni akkor sem szex, ha szerinted 99.99%, hogy az szexet jelent. Ez alvást jelent, amiből akár lehet más is, HA ABBA BELEEGYEZETT.
2022. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/137 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj 33-as, étterembe is beülhetsz úgy, hogy csak egy pohár vizet iszol meg, de nyilván azért mész, hogy kajálj. De igen, bemehetsz meginni egy pohár vizet, csak hülyének fog nézni mindenki.
2022. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 anonim ***** válasza:
11%

34

Rettentő rossz a hasonlatod, és félelmetes, hogy nem fogod fel


Akkor egyezik bele valaki a szexbe, ha azt mondja, hogy mehet a szex/te azt kérdezed tőle. Ennyire egyszerű


Az, hogy aludni mész-e, az mást jelent. Ha nem sikerül megérteni, akkor ember közelebe neked sem igazán érdemes menni. Félelmetes

2022. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/137 anonim ***** válasza:
98%

Én femimistának gondolom magam, minden hasonló ügy mellett kiállok maximálisan, de ezt akkor is álszentnek tartom. Felnőtt emberként ne legyenek már illúzióink, nem az óvodában vagyunk, hogy áthív a Pistike aludni és akkor abból tényleg az lesz az esti közös kakaó után....

Én akkor aludtam ott valakinél ha tudtam, hogy abból szex lesz, ha ezt nem akarom, akkor nem alszom ott ilyen egyszerű. Senki nem tart senkinek a fejéhez fegyvert, hogy kötelező legyen egy férfivel egy ágyba lenni, de ne legyünk már hülyék, nyilván nem fogja azt mondani valaki, hogy gyere át meg akarlak fektetni....

Meg ez a ha a nő abba egyezett bele duma. Mi meg kellene kérdeznie a pasinak amikor még el se ment hozzá a csaj, hogy "na oszt szex lesz?" Akkor az lenne a bajotok.

Ha meg már ott vannak és a pasi mondjuk tökre kitett magáért (vacsora bor etc) akkor kérdezze meg amikor tökre arra mutatnak a dolgok? Az meg hangulatromboló..

2022. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
92%
35-ös te valami nagyon sötét vagy. Szóval nálad randin is csók előtt megkérdezi a pasi, hogy Most megcsókolhatlak? Meg most megfoghatom a kezed? Engem nagy ívben kerüljön el az ilyen nő. Vagy még sose voltál pasival, csak valami női incel vagy. Szerinted a pasi fél egyedül aludni azért hív át egy lányt? Vagy túl nagy az ágya és már túl kényelmes lenne egyedül? Ha meg nem vagy 18, ne gyere ebbe a kategóriába.
2022. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
19%

Úristen milyen sötét emberek vannak


Nem megkérdezni kell fogyatékosok, hanem mondjuk amikor már ott van nála, akkor rámozdulni. Ha akkor nem ellenkezik, akkor beleegyezik. De attól, hogy azt mondja ÁTMEGYEK ALUDNI MÉG NEM TETT ILYET.


Hihetetlen, nektek mennyi az IQ-tok? 100-at megüti? Kétségeim vannak

2022. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
73%
38as téged mikor nyaltak ki utoljára?
2022. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 anonim ***** válasza:
21%

Semmikor, ugyanis házas férfi vagyok. Persze semmi meglepő abban, hogy olyan helyen ezt felfogni sem tudják, ahol saját testvérükre izgulva kijelentik az emberek, hogy "nem betegek".


Szerintem magyarul írok, érthető amit írtam. Senkit sem érdekel, hogy te szerinted A vagy B, itt egy objektíven eldönthető kérdés van, nincs szerintem. Tényszerű a helyzet

2022. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!