Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
 101/137 anonim ***** válasza:
48%
És ha összejössz egy csajjal, akkor arra is féltékeny lesz. Pedig nem is vagy a pasija, csak "barátok". Ez a génjeikben van.
2022. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/137 anonim ***** válasza:
16%

Kezdem azt gondolni, hogy csak trollkodtok. Olyan nincs, hogy ennyi ember ennyire lent legyen agyilag.

Kb mintha a nőgyűlölők össze gyűltek volna a kérdés alatt, csak mert a férfiak nem tudják elviselni, hogy az ottalvás nem beleegyezés a szexbe.

Konkrétan ebból a valóságból, ti eljutottatok oda, hogy a nők megbízhatatlanok. Ami nekem nekem teljesen nevetséges. 😅😂


Fel kéne nőni, mert ezzel a mentalitással boldog életetek nem lesz. Csak saját magatok alatt vágjátok a fát, plusz lehet h teljesen normális, rendes nőket bántotok meg.


Én egyáltalán nem vagyok ronda nő, még is van pár olyan, normálisan gondolkozó és viselkedésű pasi ismerősöm, akinél nyugodtan aludhatok anélkül, h le kelljen feküdnöm vele.

Sajnállak titeket ha annyira felszínesek vagytok és szexközpontúak, h nem tudtok igaz barátai lenni egy csajnak és nem tudtok vele jól ellenni vele a személyiségéért.

Szerencsére ez én köröm nem ilyen. Ők normálisak. 😊

2022. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/137 anonim ***** válasza:
88%
102-es nincs olyan érzésed, hogy mindneki szembe jön az autópályán, csak te mész jó irányba? xd Sztem te gondolkozz el. Bár nyilván nőként nem tudod, h a férfiak agyában mi van.
2022. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/137 anonim ***** válasza:
87%

Itt nem a baráti alvasrol van szó.

Hanem amikor mondjuk az illető baromira nem az ovis legjobb barátod vagy hasonló, és miután oda vissza elhúzza az ember a mézesmadzagot a másik előtt, elég kellemetlen visszakozni.

Nem azért mert ne gondolhatna meg magát. Ahhoz mindenkinek joga van.

De ha valamiben nem vagyok biztos hogy akarom, szükségem van rá, illetve nem bízom meg ennyire az adott férfiban akkor nem alszom nála. Ennyi.

Olyannál alszom csak akivel én is kölcsönösen szeretnek szexelni, vagy olyannál akivel soha nem volt más barátságon kívül és megbízom benne.

Nem tudom, én le tudtam élni az eddigi életem úgy nőként, hogy ha valami nem volt komfortos, pl ott aludni valakinél, akkor eleve el sem mentem, hanem kerestem valami szállást.

Soha nem is ért még atrocitás, csak előre kell gondolkodni a saját érdekünkben.

2022. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/137 anonim ***** válasza:
87%
102-es. 38 éves férfiként köszi, nagyon boldog családban élek. Viszont jó lenne, ha a 104-es női társadtól tanulnál kicsit. Mert ugye, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter....
2022. márc. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/137 anonim ***** válasza:
78%

Iszonyat naivitás akármilyen korú lánytól, hogyha egy nem családtag fiú a LAKÁSÁRA hívja AKÁRMILYEN ÜRÜGGYEL, akkor nem EGYBŐL szexuális kapcsolatra gondol. Egy kávé, egy kóla, egy pohár víz, bélyeggyűjtemény, lemezgyűjtemény, alvás, akármi, az mind arról szól, hogy MEG AKARLAK DUGNI A LAKÁSOMON.


Sajnos még (távolabbi) családtag esetén is van erre esély.

2022. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/137 anonim ***** válasza:
13%
Főleg ha nagy melle van a csajnak
2022. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/137 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez ember és alkalom függő.
2022. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/137 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, mennyi privátot kaptál kérdező?
2022. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/137 anonim ***** válasza:
80%
Nem jelenti azt. Nem erről szólt a kérdés. Ettől függetlenül van rá esély, hogy lesz szex is.
2022. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!