Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:35
 121/137 anonim ***** válasza:
31%

#120


És ha az unokatesód lenne azt is megdugnád te állat?

2022. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/137 anonim ***** válasza:
78%
Most nézi a kisfiam (1,5 éves) a Binget. Abban volt erről szó, hogy azért alszanak egymalásnál, hogy megismerjék az alvási és esti, lefekvési szokásokat. Szóval tök igazad van. 🙏🙏🙏
2022. júl. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/137 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Ha ezt szeretné, akkor erre kérdezzen rá. Az analógia itt nem használatos :)
2022. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/137 anonim ***** válasza:
34%

#38

Hatalmas ostoba vagy.

Felnőtt(?)emberekről beszélünk.

Ki a f.szom megy át csak aludni egy ellenkező neműhöz? Most őszintén??

Tényleg ennyire fogyatékos vagy?

Felőlem aludhatsz akárhány nővel is szex nélkül, az valszeg azért van mert vagy b.zi vagy, vagy impotens.

Ha én áthívok egy nőt aludni, nem azért teszem, mert unalmas egyedül aludnom. Hanem mert nem aludni akarok. De nyilván az ilyen sötét parasztok úgy hívnak át nőt, hogy gyere dugni

2022. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/137 anonim ***** válasza:
51%
Na mi lett a dologból?
2022. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/137 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak azért hívta át a lányt, mert spórolni akar a villanyon. Lassan vége a rezsicsökkentésnek, jobb közösen aludni.
2022. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/137 anonim ***** válasza:
100%
#126 és ha már fárasztó lesz állni, akkor jön a közös ülés.
2022. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/137 anonim ***** válasza:
71%
Igen ezt szóbeli szerződésnek hívják, és a lánynak kötelesége szexelni. Tehát perelhető ha nem teljesít, és a bíróság kötelezni fogja a rá.
2023. febr. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/137 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy "erősen" ráutaló magatartás, szerintem ebben megegyezhet mindenki.
2023. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/137 anonim ***** válasza:
81%

Én nem olvastam végig ezt a komment harcot. Fiatal vagyok még de elég hihetetlen dolgokat írtok. Amikor én még szűz voltam akkor a barátomnal alváskor nem mászott rám egyből megdöngetni. Mi megbeszéltük. Én nem hagytam.... Miért milyen eleve a kérdés itt. Hiszen semmit se tudunk róla hogy mióta ismerik 1mast,hanyszor randiztak, hány évesek, szűz e.

Hát persze érthető hogy nem kakaózni és csicsikálni akar a lánnyal, de nem kell egyből dugizás. Szerintem ez attól függ hogy milyen szakaszban vannak... Lehet már javában van némi életük és durr bele. De nem mindenki ilyen. Vannak emberek akik még beszélgetnek egymással és bensőségesen megérti a pasi hogy még nincs kész rá a lány stb.. Azért csak nem majmok vagyunk 😂

2023. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!