Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
 81/101 anonim ***** válasza:
Elég sok mindenkinek mást mondott az orvosa. Láttam itt prostatanedvet meg egyebeket, nagyjából fele fele arányban oszlik meg az előváladékról alkotott vélemény. Az viszont tény, hogy általában azért esnek teherbe mert nem tudják időben kivenni.
2009. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:
aki nem akar gyereket, mert tudja, h nem tudná felnevelni, az válasszon másik védekezési módszert. azért azt te se gondolod, h egy tininek ezt nyugodtan lehetne ajánlani??
2009. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:
Aki nem hallgat meg mást, annak kár is ajánlani. Én mindenkinek mást ajánlok. Tinik speciel sosem kérték ki a véleményem. Házaspároknak megszakítást, vagy tartós kapcsolatban élőknek is mindig a megszakítást ajánlottam.
2009. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
a házaspár az ok. ott ugyse gond, ha jön a gyerek. de ha vki tudja magáról, h semmiképp se tudna szülni, az ne játsszon ilyenekkel.
2009. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
Hát nézd, aki rendesen számon tartja a peteérését (mint például én) és tud megfelelő önkontrollt gyakorolni (99%-ban nem tudnak), annak annyira nem nagy baj, mint annak akinek halvány fogalma sincs semmiről. Én például mindenre allergiás vagyok, nincs választásom. (Hormonoknál trombózishajlam az ok).
2009. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
ok. nalad indokolt. de van akinél nem, és van aki csak lusta gumit huzni. na, azokat elitélem. mert aztán meg szaladnak az abortuszra.
2009. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
Hát, annak semmiképp sem javallt, aki nem tudja melyik napokon illetve melyik napok előtt termékeny. Egy rendes összeszokott párnál, akik mindezzel tisztában vannak, azoknál nem szokott belőle probléma lenni.
2009. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
a legtöbb pár nincs vele tisztában. nézz csak körül az oldalon, teljesen tudatlanok a szex témában. ha vki tud védekezni rendesen, az védekezzen. amugy te hany eves vagy??
2009. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:

Hát sajnos tényleg sokan nincsenek tisztában ezzel, általában önhibán kívül. Ezért szoktam mindig nyugodt hangnemben a teljes reális valóságot elmondani, és sosem volt még rá példa, hogy valaki ezután is felelőtlen volt.

Én már öreg vagyok :)

2009. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
remélem nem a megszakitásos " módszerre " buzditod a fiatalokat. én megpróbálok ez ellen harcolni, mert ha vki tudna védekezni, és nem teszi meg, az felelőtlenség. ha nekem egyszer lesz gyerekem, biztos az idegbaj kerülgetne, ha megtudnám h megszakitással " védekeznek ".
2009. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!