Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
0%
15.51 > ok ne koptasd a szád. senki nem mondta, hogy nem lehet. de nagyon apró rá az esély. mégis mitől? sperma nincs... előváladékról ne kezdjünk most el vitatkozni, de az nem ugyan az mint a sperma. 99%os biztonság ez is.
2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
31%
Egy időben én is így szeretkeztem a barátnőmmel,és sosem lett terhes.Egyszer jártunk úgy hogy egy kicsi befolyt.Nem is jött meg a mensije.Az orvos azt mondta terhes.Pár nap múlva kiderült hogy cisztája van.
2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:

15.57-nek.

Gondolom a 15.49-nek írtad amit írtál,és az én lennék.

Csak egy apró megjegyzés!

Nem a haverom,hanem a férjem,és nem 16 éves vagyok(35 éves vagyok,és van már egy egészséges fiam)..Igaz nem írtam ide,de én soha nem parázom attól,hogy terhes lehetek-e,mert ha mégis,akkor van hova szülnöm,és fel is tudom nevelni...

De gondolom te is nőgyógyász vagy aki mindenre tudja a választ!!Ajánlom neked is a linket amit az előbb olvastam el(valaki előtted írta)....

2009. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, akkor lehet veszekedni, hogy melyik orvos a jobb, és kinek lehet hinni. Egyszerűbb lenne nem foglalkozni az ilyen jellegű kérdéssel. Aki tud szexelni, az talán tud utána (ha már előtte nem sikerült) gondolkodni, és bizakodni. Ha ennyi esze sincs, megérdemel egy pofont az élettől.
2009. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:

nézd csak, van itt is egy link.


[link]

2009. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
69%
mi?? a megszakitásos " védekezés " szted 99 %??? ne viccelj már :D az óvszer 99, akkor emez h lenne már ugyanannyi, mint a gumi???? latom, itt egyesek nagyon nincsenek tisztában a dolgokkal. akkor mindenki ezt csinálná, nem gondolkoztal meg ezen??
2009. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:

16.03! én erre reagáltam: "ti miről beszéltek? miért lenne terhes? Miért szúrtad volna el??? Fél éven keresztül a bnőmmel megszakításos módszerrel feküdtem le. Aztán elkezdte szedni a tablettát. Haverom 1 éve jár 1 csajjal és megszakítás ugyan úgy mert a koton egy nagy rakat sz*r, elvesz minden élvezetet. nem olyan nagy ám a teherbeesés lehetősége még ha van is előváladék... ez is kicsit fel van fújva."


Szerintem ezt nem te írtad. Egyébként nem is akkor baj a megszakítással ahol ha be is csúszik a baba, van hova megszületnie. Mert ott miért ne!? Én főleg a tizenévesekre gondolok akik még szinte biztosan nem akarnak babát, na ők ne "védekezzenek" így.

2009. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis lesz gyerek? Naés? Örülni kell neki. Nem a gondot látni benne. Milyen anyák lesztek így?
2009. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 A kérdező kommentje:
Veszekedést nem akartam kirobbantani... Tudom, hogy nem volt a legjobb húzás és lehet, hogy terhes vagyok... így utólág már könnyű okosnak lenni, de szerintem, aki nem tablettázik szinte mindenki járt már úgy, hogy elragadta a hév... A kérdésemet egy kissé átfogalmazva mennyi az esélye vajon, hogy baba lesz ebből?
2009. dec. 3. 16:09
 30/101 anonim ***** válasza:
utolsónak, egyetértek veled. ha nem baj, h terhes lesz vki, akkor csak " védekezzen " igy, de ha vki görcsösen nem akar gyereket, és bedől ennek a módszernek, akkor azt nagyon sajnálom.
2009. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!