Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
 71/101 anonim ***** válasza:

Hát én lehidalok komolyan mondom.Teljesen eltértünk a témától.Mivel éppen menstruált,és megszakították,az előváladékban pedig kicsi az esélye hogy sperma legyen és ha van is nem hiszem hogy elegendő mennyiségű ahhoz,hogy terhes legyen,mivel nem véletlen van a magömlés során kilövellő ondóba több millió.

Szerintem nagyon kicsi az esélye neki.Sőt volt olyan cikk is a neten,hogy akik gumival csinálják,azok a mensi alatt végre élvezhetik az nélkül a szexet.Persze más kérdés ki mennyire szeret akkor szexelni de vannak akik igen,és végre nem kell félni attól hogy baj lesz ha nem szakítják meg.

2009. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
60%

utolsó, akkor idenézz. direkt irtam egy netes dokinak. ha egy orvostól olvasod, h nem biztonságos a megszakitott közösülés, akkor remélem, h elhiszed.


[link]


az orvos is hülye, mi? :))

2009. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
Hát nekem az orvos totál mást mondott és még logikusnak is hangzik,mivel az előváladék nem más mint prosztatanedv,és a prosztata nem termel spermát,és főleg mensikor ennek az esélye nagyon kicsi szinte 0.
2009. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a nőgyógyászomat(bár én itt sehol nem olvastam,hogy valaki 0% mondott)Nekem is hasonlót mondott mint az előttem írónak..Nincs annyi spermium az előváladékban,hogy teherbe lehessen esni tőle..(bár hozzá tette,hogy előfordulhatnak kivételes esetek,de ugyanúgy a guminál és a gyógyszernél is)
2009. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
Lassan 3 évesek leszünk párommal,eddig mindig megszakitásos módszerrel védekeztünk...és (kop-kop-kop) nem lettem terhes.Elég sok együttlét volt....De már ebben a hónapban el kezdtem gyógyszert szedni,azért az a biztos....
2009. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
ok. van, akinek bejön. de pl. az én anyukam is igy védekezett, nem lett terhes. aztán meg amikor babát akart, kiderült, h születésétől kezdve vmi olyan gond van, h nem lehet gyereke. csak sok műtét után születhettem meg én. ugyh a legtöbb igy " védekező " embernél meddőség, vagy más gond állhat fent. amugy meg aki az orvosnak nem hisz.. azt sajnalom. mindenki döntse el, h akar-e izgulni minden honapban, vagy nem. én nem akarok. ezért tabit szedek.
2009. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak meddő párok, akiknél ezért nem lesz megszakítással gyerek. A többségénél azért nem lesz gyermek megszakítás mellett, mert nem jut be több millió sperma. És ez így van. Eléggé valószínűtlen, hogy a több millió spermából pont az előnedvben található fogja megtermékenyíteni. Ezért nem lehet ezekre a párokra azt mondani, hogy meddők, mert alaptalan.
2009. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
de tény, h sokaknál baj van. amugy nem kell egy millió sperma, h vki terhes legyen, hanem elég csak 1. és azt nem lehet tudni, h az előváladékban van-e, vagy nem.
2009. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
Na pont ezt mondom...az a valószínűtlen, hogy ott van, de nagyon valószínűtlen, tekintve, hogy az már elég régóta a férfi "ivarutakban" volt. És a legnagyobb százaléknál semmi probléma nincs, egyszerűen beválik náluk a védekezés. Szóval semmi oka tartania a meddőségtől annak, aki így nem esik teherbe.
2009. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
nem a meddőségtől kell tartania. azt akkor zárjuk is ki, hanem attól, h terhes lesz. nem gondolja mindenki mindjárt magáról, h terhes lesz. na, de nekem aztán mind1. én az orvosnak hiszek, és kész. sose merném bevállalni. de akinek mégis összejön, az ne csodálkozzon.
2009. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!