Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
100%
nézd, a százaléka 50 - 50, vagy terhes vagy, v. nem. elméletileg kisebb, de ez téged megvigasztal? mi van, ha abba a kis százalékba tartozol? van egy barátnőm, aki igy esett teherbe, és abortuszra kellett mennie. nem volt a legjobb élmény, nekem se, mint baratno, emlekszek total összetörtem. inkabb vegyél be egy 72 orasat. többet használ, mint h várod a szerencséd..
2009. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, lehet hogy én vagyok az egyetlen, de nálunk még nem volt soha olyan erős a vágy, hogy annyira elvegye az eszünket, hogy ne védekezzünk. De tudod miért? Mert 19 évesen nem tudnék, és nem is akarok felnevelni egy babát.
2009. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt még olyan, h annyira elkapott volna a vágy. vagyis volt, de akkor csak pettingeltunk, és nem volt semmi tobb. volt annyi felelősségtudatom, h aztan ne kelljen abortuszra menni.
2009. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már kicsit elkanyarodtatok a kiindulástól.... Az egy másik kérdés lesz, hogy mit teszek, ha mégis... És nem is ez lenne a kérdésem lényege... Azért azoknak köszönöm, akik használható választ adtak!
2009. dec. 3. 16:19
 35/101 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen
2009. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi számít használható válasznak? Az nem elég hasznos, hogy volt már rá példa, akik így estek teherbe?
2009. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom hinni, hogy vannak emberek, akik azt hiszik, hogy csak azért, mert nekik valamilyen égi csoda útján megfelelő védekezés nélkül nem esett teherbe a barátnőjük, ez senki mással vagy velük a jövőben nem esne meg. Mert lehet, hogy valakivel ez megszakítás használatával mondjuk csak 1-2 évvel történik meg. Mindig lehetsz terhes az egész ciklus alatt, csak van, amikor sokkal kevesebb az esély, mint máskor.
2009. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy tökre nem igaz, hogy menstruáció alatt nem lehet teherbe esni. Én ismerek olyat, aki olyankor esett teherbe és még arra is emlékszem, hogy ez a kérdés anno általános iskolában fel lett téve a biosz tanárnak és ő is azt mondta, hogy így is teherbe lehet esni. Kevesebb az esély, de nem nulla.
2009. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
80%

nos....akik a megszakítás hívei, de főként a pasik!!!!!!

megszakítással tényleg kisebb az esélye a terhességnek, de nem 0. ezt azért szögezzük le. még a tabletta sem 0, akkor a megszakítás hogylenne az. nade ez mindegy is. az óvszert télleg nemjó, lány létemre énsem szeretem, akkor eltudom képzelni milyen lehet a pasiknak. de!!! kérdem én tőletek, férfiak....mégis mi a szent szar jó abban h mielőtt elmennétek, kikell húznotok a farkatokat a nőből???? és aztán meg ott maszturbálni, h ti is eltudjatok menni? vagy a nő huzogatja a péniszeteket, esetleg szájjal kielégít. tgi nem vágytok arra h egyszer végre NORMÁLISAN is szexelhessetek? h úgy tudjátok befejezni, ahogyan azt kell? h magától a szextől élvezzetek el, és a saját kezetektől, vagy a csajotok kezétől, vagy a csajotok szájától???? nemlenne jobb néha bele is élvezni abba a rohadt hüvelybe???? könyörgöm. szedessetek akkor tablettát a csajotokkal. ez mindent megoldana. nem kényelmetlen, akárhol akármikor lehet szexelni, nemkell kihúzni és maszturbálni, nyugodtan, teljes átéléssel lehet szexelni, ésnemkell parázni h mikor kell kihúzni, főleg nem a legjobb résznél, és a csajnak sem kell imádkoznia h megjön e ebben a hónapban. ti ennyire az őskorban éltek??? ennyire primitívek vagytok????


kérdező: kicsi az esélye h terhes légy, de nem nulla. sajnos százalékot nemtudunk neked mondani.

2009. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 anonim ***** válasza:
0%
utolsó! "szedessetek tablettát a csajotokkal". Na ez az egy mondat minden elárul rólad. szerintem nem kell magyarázni.
2009. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!