Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
 61/101 anonim ***** válasza:

15.21-nek..

A fiaim már közel 20 évesek.Én nem vagyok ellene a gyógyszernek(sehol nem mondtam,hogy nem jó),én csak azt mondtam,hogy a kérdező amilyen helyzetben volt,nem valószínű,hogy terhes!!

Nem vitatkozom senkivel..ki úgy védekezzen ahogy akar!!!

Én nem védekezem gyógyszerrel,és ez én én magánügyem/vagy gondom.Mindkét fiam tartós kapcsolatban él,és mindkét leány kedves,okos.Nem kell tanácsot adnom,hisz ők tudják mi a jó nekik!!Még egyik lány sem aggódott,hogy "JAJ!!!Mi lesz a terhes leszek??"Tudnak megfelelően védekezni..

2009. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
60%
ok, de a " megfelelő " védekezés nem a megszakitás.
2009. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van az anyukának.Ki úgy védekezzen ahogy tud,és akar! (én sem olvastam,hogy azt mondta volna,hogy nem szabad tablettát használni,na mindegy)

Én 16 éves korom óta tablettát szedtem.Az évek alatt párszor szüneteltettem(ilyenkor volt a megszakításos módszer),és szültem is időközben egy gyermeket(tervezett gyerek volt)Majd újra fogamzásgátló tabletta jött..Most 35 évesen azt vettem észre,hogy bizony szépen kiszőrösödtem a tablettától(régen a legjobb tabletta az anteovin volt),és most szégyellem,hogy van pár szőr a melleimen,a hasam szőrős lett,és a bikini vonalnál is elég szép dzsungelem van(hozzá teszem,hogy régen nem nagyon volt divat teljesen csupaszra szedetni mindenhol)Ma meg egyszerűen idegesít,hogy többet borotválkozom mint a párom:)De hát ezt köszönhetem a tablettának..(legalább annak örülök,hogy nincs szakállam és bajszom:)

2009. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 anonim ***** válasza:
60%
az akkor volt. ma már sokkal korszerűbbek a tabletták. és hagyjuk már a megszakitást, mint védekezést. mert nem az.
2009. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 anonim ***** válasza:
Na már megint...miért szidjátok ezt a hölgyet?? Ártott ő nektek? Tudjátok ti milyen érzékeny a hormonrendszer? Tanultatok róla? Ismeritek a tabletták összetételét? Nem állítok én róla semmit, mindenkinek a magánügye, hogy mit használ szerintem. Tanácsot adott a saját példájával erre belekötnek itt...Semmi rosszat nem írt, nem értem, miért szükséges ez? Csodálkoztok, hogy hiteltelen a védekezésre buzdítás? Kinek fognak hinni szerintetek, annak aki nyugodt hangnemben, rendesen leírja, hogy ő mit csinál, vagy annak, aki "jajj ne mondd már nekem stb."? Érdemes elgondolkozni...
2009. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki úgy védekezik ahogy akar. Megkérdőjelezte ezt bárki is? Nem. Senki nem kíváncsi más magánéletére. Itt csak azt mondják néhányan, hogy nem biztos, hogy az a legjobb tanács egy fiatal párnak, ha megszakításos módszerrel védekezik. Elég furán néznék ki, ha Édesanyám azzal jönne, hogy kislányom védekezz megszakítással, mert nekünk is bejött. Persze, akinek fiú gyereke van, annak valamilyen szinten könnyebb. Látod Anyuka, te is azt válaszoltad, hogy a gyermekeid barátnőjük okos, gondolom tablettát szed, mivel ő (sem) bízik a megszakításban.
2009. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
16:20: szerintem nem a tablettától lettél szőrösebb. Én sosem szedtem tablettát, még is szőrös vagyok, ez nem ezen múlik.
2009. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 anonim ***** válasza:
Igen is lehet a tabletta hatása, mivel előtte nem volt ilyen problémája. Nyilván nem így született, ergo valaminek történnie kellett, a tabletta pedig hormon...
2009. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 anonim ***** válasza:
16.20 vagyok.Sajnos tény,hogy a tabletta miatt szőrösödtem ki,mert soha nem volt szőrős a mellem,a hasam,és a bikini vonalon se volt olyan gáz...Voltam vele orvosnál is(hisz eléggé szégyellem)ott is felvilágosítottak,hogy bizony a hormon változás miatt (amit a tabletta okozott) lettem ilyen...A másik írónak csak annyit mondanék,hogy elhiszem,hogy ma már sokkal jobb tabletták vannak,amik aránylag kevesebb hormont termelnek,de ez már nem segít.Én csak maradok ilyen kis gizmó:)
2009. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:

16:38!


Te nalad a genetika betett, nem muszalj, hogy a szuloktol orokolj hanem a tavolabbi osoktol. 16:20-nal meg a hormon tabletat tett be.

Nalatok olyan nincs, hogy biologia ora. Ha nem tudtok valamit jobb ha nem irtok semmit.

2009. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!