Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
Dehogy buzdítom, mondom a párok 99%-nál nincs megfelelő önkontroll, hatalmas felelőtlenség lenne erre buzdítanom őket. Isten ments, hogy egy abortusznak tegyék ki a szervezetüket.
2009. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
akkor jó :)) csak sokan szorgalmazzák, és halál nyugodtan mondják vkinek, h nemlehet terhes. pedig igen. ugy, mint a kérdező is. mensi alatt is teherbe lehet esni. volt már rá példa. nem tudom, h végül h alakult a dolog, de máskor legyél felelősségteljesebb.
2009. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:

Én legyek felelősségteljesebb? :D

Hát, aki menstruáció alatt teherbe esik, általában hazudik, hangsúlyozom,általában, vannak kivételek. Előadják, hogy védekeztek úgy, hogy csak menseskor voltak együtt, gondolván, hogy úgysem lesz baj, és már meg is történt :)

A másik véglet, amikor nem az az apuci, akinek gondolja :)

Tényleg vannak kivételek, de iszonyatosan ritka! Alapvetően a ciklus közepén van peteérés.

2009. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
nem te!! neked nem jelent gondot, ha teherbeesel, mert van családod. a kérdezőnek mondtam. :))
2009. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem örülnék egy gyereknek, még nincs gyerekem, nem én vagyok az az anyuka, aki ide írt, hogy neki már van :) Nekem nincs és valószínűleg nem is lesz :) Nem vagyok egy anya típus :)
2009. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem vettem be 72 órás tablettát és ma jött meg rendesen úgy, ahogy szokott ógyhogy nem lettem terhes. De többet ilyet nem csinálok! :) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 22. 12:42
 97/101 anonim ***** válasza:

Huh...bevallom, csak az első 7 oldalt olvastam el, de azért röviden én is leírnám a véleményem, ha nem gond, bár a kérdés már nem aktuális. A hetven valahány százalékos hölgy a másik hölgynél azzal csapta ki a biztosítékot, hogy azt írta "szedessetek tablettát a barátnőtökkel". A hölgy egy szóval sem mondta, hogy ne szedjenek tablettát, de ez a mondat tényleg nagyon csúnya....mert egy lány ne azért szedjen tabit, mert a pasija ráparancsol. Egy fogamzásgátló rengeteg hormonális változást okoz (esetleges elhízás, szőrösödés,stb) tehát azt gondolom, hogy minden nőnek szíve joga eldönteni, hogy vállalja-e ezt, vagy nem. Arról nem is beszélve hogy ugye egy tabletta nem két forint. Vagyis könnyű azt tanácsolni, hogy "szedessetek tablettát a barátnőtökkel", annak, akinek a pénz nem akadály, de ha valakinek nincsen meg rá a kerete, akkor mit tegyen? Szóval én szerintem ez az egy tiszteletlen mondat okozta a 10 oldalon át tartó veszekedést...

Igaz én csak 19 éves vagyok, senkit sem akarok kioktatni, de ha rám rám parancsolna egy pasi, hogy "szedj tablettát, mert nem csípem a gumit", akkor elgondolkodnék a kapcsolatunk jövőjén. Tény, hogy gumival nem túl kellemes az együttlét, de ez akkor is, közös döntés kell hogy legyen.

Szép napot Nektek!

2010. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
nincs elhizás, meg szőrösödés, ezeket a rémhireket hagyjuk már.. kérlek.. de az tény, h ha 1 pasi kijelenti, h neki nem jó gumival, szedjen a csaj tablettat, akkor én is elgondolkodnék, h vajon mennyire szeret a párom. de pl. nalunk közös döntés volt. most 1 időre abbahagytam, de tervezem megint szedni. mert most iszonyuan faj a hasam, amikor megjon. :S
2010. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:

tegnap 23:28-nak

Tévedsz.Én vagyok az élő példa,hogy bizonyos fogamzásgátló tablettáktól bizony ki lehet szőrösödni,és hízni is lehet.

Én kiszőrösödtem.A hasam,mellem is szőrös lett. Nem beszélve arról,hogy sűrűbb erősebb szőrzetem lett a bikinivonalnál is..Orvoshoz is mentem vele,mert nagyon kellemetlen volt.Hiszen nem voltam előtte szőrős..A sok vizsgálat végül is úgy zárult,hogy az orvosok leállították a tabletták szedését,mert bebizonyították ,hogy emiatt lettem ilyen..

Igaz nem híztam el,de valószínű,hogy valaki elhízik tőle.Én nem zárom ki ezt a lehetőséget sem.

2010. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt az eredeti kerdes, de a fogamzasgatlo tablettaknak igenis van nem is pici mellekhatasuk egyeseknel. Szerintem kell a ket fel megegyezese, az meg nevetseges, hogy a ferfi nem akar ovszert hasznalni olyan indokkal, hogy az neki nem jo, mert az az o egeszseget nem fogja rombolni, mig a fogamzasgatlo tablettaknak visszafordithatatlan hatasuk lehet egyeseknel. Tobb trombozisos fiatalt is ismerek. Mindegyiknek a fogamzasgatlotol alakult ki. Valami borzaszto dolog a trombozis. Mikor terhesek is voltak, rettegtek, injekciokat kellett maguknak adagolni stb.
2010. jún. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!