Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
17%
most komolyan. inkább a megszakítás és egy abortusz, mint a fogamzásgátló???? rólad meg ez árul el mindent, kedves előttem levő....
2009. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát,hogy te szedheted a tablettát.Valaki egészségügyi okok miatt még azt se szedheti.Pl:én...
2009. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
74%
ígyhát...neked nemmarad más, mint a megszakításos szex, ésha esetleg mégsem húzza ki, akkor a 72 órás tabletta, ami kíváncsi vagyok h neked egészségügyi okokból mennyire javallott, vagy egy abortusz....gratulálok. helyzetfelismerésed és problémamegoldásod csodás....
2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudnám miért kell minden ilyen kérdésnél kötözködni,és kioktató lenéző hangnemben válaszokat írkálni...
2009. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
100%
Aki a tablettát ajánlja az egy kicsit tájékozódjon. Menstruáció napján volt együtt a párjával, ráadásul megszakítás volt, a teherbeesés gyakorlatilag is kizárt, nem csak elméletileg. Eszedbe se jusson bevenni a tablettát! Ezerszer többet árt, mint használ! Minden jót kívánok!
2009. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
Tudod azért írtam ezt, mert úgy látszik te is azok közé tartozol, akiknek mit sem számít, hogy barátnőjük gyógyszerrel tömi magát. (lásd a kedves hozzászólásodat)A lényeg, hogy neked jó legyen. Nem érted a lényegét a mondanivalómnak. Nem baj, majd egyszer talán.
2009. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
75%
hát te beteg vagy, komolyan....én ponthogy azért szedem a fogamzásgátlót, h mind a kettőnknek jólegyen. hogy a barátom is maximálisan kielégülhessen BENNEM. éshogy nekem kényelmesebb legyen igen, h akárhol akármikor szexelhessünk a barátommal és ne kelljen magamban a gumit érezni. én ezt kettőnkért teszem, de úgyláccik neked agyadra ment a sok megszakításos közösülés, inkább olvass utána, hogy hányféleképpen lehet még BIZTONSÁGOSAN szexelni. úgy h az a pasinak is jólegyen, én ne kelljen folyton kihuzgálnia és maszturbálnia....
2009. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:

17.58-nak..

Én írtam,hogy van akinek egészségügyi okokból nem szedhet tablettát.lehet,hogy nehéz a felfogásod,de ebben benne van a 72 órás TABLETTA IS.Bár nem tartozik rád,de elárulom neked,hogy én a vesém,és a májam miatt nem szedhetek..(több évi orvosi vizsgálat eredménye)

Nem fogok veled vitatkozni,hisz egy fiatal lánnyal nem érdemes(fiatalság bolondság)Mi is szeretkezünk a férjemmel,és nem masztrubálunk.Ha két ember szereti egymást,akkor a szex úgyis jó ha éppen megszakítással végződik...nekem ez adatott meg,és nem zavar...Nem kell abortuszra se mennem,mert én nem parázok a gyerektől sem(hisz van már gyermekem,és ha jönne még egy akkor legyen)...Én tiszteletben tartom a te érveidet,és igyekeztem normálisan válaszolni...Talán te is megadhatnád így ismeretlenül a tiszteletet,és nem kell rögtön pocskondiázni azt aki nem gyógyszerezik vagy nem használ óvszert..

2009. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:

nos, én nem pocskondiáztalak, legalábbis nem állt szándékomban. csak képtelen vagyok felfogni, hogyhamár idősebb is vagy, akkor hogyhogy nem vagy vele tisztában, hogy nemcsak tabletta és óvszer létezik a világon. természetesen ha becsúszna a baba, és megis tartanátok, és szeretnétek is, akkor semmi baj. de ezt akkorsem lehet a végtelenségig csinálni. nemleszel mindig ilyen szerencsés, h nem esel teherbe. és lehet nemcsak egy ilyen alkalom lesz...

és a 72 órás tablettát is úgy írtam neked, hogyha a foggátlót nem fogadja be a szervezeted, akkor a 72 órásat meg pláne nem, és azt úgy írtam h kérdeztem h akkor vajon mit tennél? 2 felnőtt ember nemtudom h miért nem tud józanul gondolkodni...a megszakítás továbbra sem védekezés.

2009. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gyerekes és felesleges ezen vitatkozni szerintem.Mindenki ragaszkodik a saját érveihez és főleg a tapasztalataihoz.Mi nem próbáltuk soha a barátomnmal a megszakítást és nem is fogjuk,mert egyikünk sem érezné elég biztonságosnak.

Akik bevállalósak azok "védekezzenek" így,akik nem, azoknak ott vannak a többi fogamzásgátló módszerek..

2009. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!