Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
31%

Én lassan 4 éve megszakításos módszerrel szeretkezem a párommal,(se tabletta,se óvszer),és eddig soha nem voltam terhes!Én nem látom annak nagy esélyét,hogy valaki így essen teherbe.Ha mégis,akkor ott a srác hibázott,mert nem szakította meg előbb az aktus mint kellett volna...

(na most aztán mindenki lepontozz:) )

2009. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
21%
ok. ügyesek vagytok. én nem koptatom tovább a számat, h ez nem védekezés. ha majd abortuszra kerül sor, mert hiba csúszik a gépezetbe, akkor majd sirtok. én meg tudom, h mindent megtettem.
2009. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
24%
Alapból nem is biztonságos,de mivel menstruál így az esélye nagyon kicsi.
2009. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
21%
sokszor egy "vad" szex spontán peteérést tud előidézni. csak nehogy beleess abba a "kicsi az esélye" kategóriába. Mindenki így gondolja, hogy kicsi az esélye. De ott van az az 1-2%, és lehet, hogy pont te vagy a szerencsés, aki benne van. Innentől kezdve mérlegeld te a dolgot...
2009. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
26%
volt már olyan, h vki mensi alatt esett teherbe. szoval minden megeshet.
2009. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:

Találtam egy érdekes kérdést ahol szintén egy lány ORVOSTÓL kérdezi meg ,hogy lehet-e terhes az előváladékról..

feltételezem,hogy itt sok nőgyógyász van akik tudják a választ..Én személy szerint az orvosnak jobban hiszek..

[link]

2009. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
100%

15.48! Inkább nem minősítelek, téged és a haverodat!


A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy miután menstruált így szerintem teljességgel kizárt a terhesség. Ha nem lett volna meg, akkor én is azt mondanám, hogy írass fel 72 órásat. Persze sose lehet igazán tudni.. De ha aggódsz akkor esetleg vegyél tesztet a biztonság kedvéért.

2009. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
26%
ugyan mar, talaltatok EGYETLEN 1 oldalt, ahol egy orvos azt mondja, h nem lehet tőle teherbeesni. nekem meg eddig az össze nőgyógyász, és orvos azt mondta, h lehet. na akkor??
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
Akkor én is linkelek: [link]
2009. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem is új.Én azt hittem lehetséges de kb 1%-ban.Bár most lehet hülyeséget mondok,de az előváladék tudtommal prosztatanedv,és az tényleg nem termel spermát.

A kémiai peteérésről már hallottam,de érdekes hogy a legtöbb nőgyógyász nem ismeri el.

Na mindegy még menstruálsz is,szerintem nem vagy terhes.

2009. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!