Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
 51/101 anonim ***** válasza:
83%

23.28-nak,

"akkor hogyhogy nem vagy vele tisztában, hogy nemcsak tabletta és óvszer létezik a világon"

Nos adj tippet okos leányzó milyen lehetőség van még?

Gyógyszer(kilőve)

óvszer(kilőve,hasonló okok miatt mint neked is)

spirál(kilőve,mert nem szeretném,és amúgy is allergiás vagyok mindenféle fémekre)

petefészek elkötése?(kilőve,mert annyira idős nem vagyok,és nem is csinálnám meg)

Mi van még???

Teljesen mindegy,hogy te mit gondolsz jónak...Én lassan 15 éve megszakításos módszerrel védekezem a férjemmel,és eddig nem estem teherbe...A gyermekek születése is tervezett volt,és nem csak becsúszott baba..

Kedves kérdező! Én is azt mondom,hogy nem kell nagyon aggódnod,elég kicsi az esélye,hogy teherbe estél(szinte nulla)

2009. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
74%
pesszárium, zselé, krém, kúp. ezek nemzavarják se a veséd, se a májad, és pont a megszakításos szexet teszik biztonságossá.
2009. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
65%

ja, amúgy én a helyedben egy 21 éves lánynak nem merném azt tanácsolni h védekezzen megszakításosan. ezt fogod majd mondani a lányodnak is, ha felnő? hogy nyugodtan védekezzél megszakításosan? és ha ő nemlesz ilyen szerencsés mint te? akkor milesz? 16-17 évesen szülni fog egy gyereket? vagy kézenfogod és elmész vele abortuszra???? nemhinném h saját gyerekednek ezt fogod javasolni h a megszakítás biztonságos, így más, idegen lányoknak se ajánlgass ilyeneket. ez csak a te szerencséd, h nem estgél teherbe. sajnos nagyon-nagyon sokan egyáltalán nem ilyen szerencsések.

24L

2009. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
26%
az utolsoval egyetértek. a lanyodnak is ezt fogod majd tanácsolni? szexeljetek csak, majd a pasi kihuzza? áá, szánalmas. :D
2009. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
Fúha ilyen veszekedésre nem számítottam... Ami azt illeti senki se tanácsolta, hogy csináljam így! Van akinél beválik, van, akinél nem... Nem fogok egyenlőre így védekezni, mivel nincs meg hozzá a hátterem, de azt hittem ez világos a kérdésből, hogy nem azt nem tudom, hogy ha így csinálom innentől is, akkor mi lesz... Köszönöm a használható válaszokat!
2009. dec. 4. 08:41
 56/101 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lányom...csak fiaim
2009. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
26%
mind1. ha a fiad igy teherbeejt egy csajt 15-16 éves korában, annak gondolom rohadtul fogsz örülni. főleg, ha nektek kell majd kifizetni az abortuszt. mert gondolom titokban fog menni a dolog, a lany nem fogja senkinek se elmondani.
2009. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
29%
Aki nem érti mi az a megszakítás, meg okoskodik össze vissza, leszólják azt a felnőtt nőt, akinek családja van, de így védekezik annak javaslom az anatómia könyvet és akkor rájön hogyan lehet jól csinálni a megszakítást és miért nem esett teherbe tőle a hölgy. Milyen jogon szóltok bele abba mit csinál?
2009. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
100%
nem szólok bele. van családja, ha terhes lesz, megszülheti. de egy tininek nem ajanlott!!!!
2009. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka! Ha megkérdezi a fiad, mivel védekezzenek, neki is a megszakításos módszert fogod alkalmazni, csak mert a szülőknek is bejött? Azért ezt te sem hiszed el..
2009. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!