Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:

60 valasz erkezett eddig erre a melles kerdesre, nem semmi, rekordot dontottel szerintem!

Latom, hogy mar nem a meret, hanem inkabb az egyetem a vita temaja. Kar, hogy szinte minden kerdes ebben a forumban vitava alakul at. Nekem nagyon elveszi a kedvemet, mert ok. hogy mindenki leirja a velemenyet, hiszen ez a lenyeg, de miert kell egyfolytaban vitazni?

2008. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
67%

Mert ez a Mónika-show színvonal ;)


Pontozni! Köszi! (0%)

2008. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
100%
Es a helyes valaszok altalaban a kukaban vannak.
2008. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
64%

Hy all! Őszinte leszek, nem olvastam végig mind a (ha jól láttam) előttem érkező 63hozzászólást, nekem bőven elég volt egy pár ebből h átlátható legyen a szitu, stb. Sztem attól senki nem lesz több vagy kevesebb hogy éppenséggel nagy vagy kicsi a melle.Minden pasinak más jön be, mindenki másra büszke..Szerintem a kis mellű nők is büszkén végig sétálhatnak az utcán vagy bárhol és ugyanolyan jó kapcsolatuk lehet / ugyanolyan jó haveri kapcsolataik alakulhatnak ki mint egy nagymellűnek.. a boldogság nem a mellméretedtől függ.Meg sztem nem is attól h ki milyen egyetemre jár, + nem is ez volt a kérdés, szal nem is értem h ezt miért hozta fel a kérdező. Legyél boldog az egyetemeddel, a nagymelleiddel meg a jól kereső pároddal, de véleményem szerint ettőlfüggetlenül h Te ennyire boldog vagy állításod szerint attólmég nem kell se lenézni, se leszólni, lebecsülni, stb a kismellű nőket.Tudod valakinek pont megfelelnek azok is, valakinek csak azok tetszenek, stb. A kismellű nő is lehet magával legalább olyan elégedett mint Te vagy.És nem azért mondom mindezt mert húúú de kicsi mellem van és olyan nagyon féltékeny vok rád. Épp ellenkezőleg ha lehet ezt így fogalmazni.. (koromhoz képest nem kicsi, és nem lennék féltékeny rád akkorsem ha az lenne.)Neked van sztem inkább túl nagy egod.


Lehet leszavazni, csak egy egyszerű egyéni vélemény volt.

2008. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
9%

:D Hát a kérdezőn jót röhögtem!Így végigolvasva a 60 választ...

Lehet hogy a csöcsöd akkora mint egy tehéntőgy,de azis lehet h g.ci ronda vagy,vagy mutáns XDA férfiak 65 % fontosabbnak tartja a belső értékeket és az arcot,mint a mellméretet.(ezek az értelmiségi férfiak akik feleségül veszik a kedves,okos nőket, akik közé te nem tartozol és soha nem is fogsz tartozni)A maradék 35% meg a tiéd lehet, dughatják a fa.zukat a 2 csöcsöd közé tökmindegy hogy hol tanulsz.Tudod a nagymellű nőknek először a csöcsüket nézik meg és rögtön az ugrik be róluk h dejó lenne szétk.rni.Nem az (mint a normális vagy kisebb mellméretű nőknél)hogy biztos kedves lány akivel szívesen járnék és később elvenném feleségül.

Ezz van szprájt.Leht h megbámulnak,szívesen vannak a közeledben,előnyben részesítenek,de kb mindannyiuk fejében az játszódik le h "b.sznám ezt a bögyös csöcsöst".Hát Grat!

Amúgy semmi bajom a nagy mellekkel sőt szeretem őket úgy ahogy a kicsit és a közepest is.De azt nem bírom ha oktalanul képzeli valaki magát a megváltónak.


Máté25

2009. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Éljenek a gyönyörű nagymellű nők, és az ilyen selejt mint én fel is akaszthatom magam, verjem a falat vagy magamat, nem vagyok elég gyönyörű úgysem kellek senkinek.
2010. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!