Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
40%

Egyertelmu h ezt a kerdest azert tette fel az illeto, h az altala szemetnek titulalt noket "tesztelje". Elhiheted, ha ugy tetted volna fel a kerdest h "a nagy vagy a kis mellek a jobbak? es nem irtad volna utana h neked nagy es mennyire jo, akkor nem kaptal volna banto valaszokat csak szavazatokat es erveket.


Utalnak a nagy melleid miatt?....utalnak mert jol kereso sikeres baratod van? utalnak mert irigyek?

Hat igen...lehet h a nok egyik fele tenyleg baromira irigy, de talan kicsit nezz magadba....lehet van mas problema ami miatt ilyeneket mondanak rolad...

Igen, a nok furjak egymast, de mondd, te ezzel a kerdessel nem pont ezt csinalod?:)

2008. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 A kérdező kommentje:

Ha annyit mondok, hogy a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi karára járok, akkor mindent elmondtam....szóval ebből nem lehet koplexusom, mivel egy rendkívül színvonalas egyetemen tanulhatok szerencsére.

Már csak jókat nevetek azon, hogy mennyire sikerült felháborítanom a kis mellűeket. Úgy látom igazán megtaláltam a gyenge pontjukat....:)

2008. dec. 2. 18:29
 53/87 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj, h nem csak a kismellueket haboritottad fel...

Ne altalanosits mar kerlek, annyira degradalo...

2008. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
31%

Én férfi vagyok, és nem gondoltam volna, hogy a nők ennyire irigyek tudnak lenni, meg hogy ilyenek.

Miért baj az, hogy a kérdező egy kicsit provokálni akarta a népet? Nekem tetszik az ötlet.

Amúgy kiakadok, mikor jön itt a sok okos nő, az okos gondolatmenetével. Elárulom, hogy a férfiak NAGY többségének igenis a nagy mell tetszik. Amikor azt mondják nektek, hogy nem, nem a tietek pont jó, akkor csak nem akar megbántani. Legalább magatoknak ne hazudjatok. A férfiaknál ez ösztön, hogy a nagy melleket kerseik. Én úgy tapasztalom, hogy a nagy mellő nők sokkal vidámabbak, nyitottabbak.

2008. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
70%
Jah a nok pedig a 40cmes f*szt szeretik. Neked nem ilyen van? Akkor sajnos a baratnod csak azert mondja h a tied pont jo mert nem akar megbantani.
2008. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
34%
Az a holgy aki 88%-ban hasznos valaszokat ad,nagyon unatkozik,ja,elfelejtettem hogy szoke is raadasul(a valaszok alapjan)es rendkivul irigy,viszont a nagy f*-t szereti.Eljenek a nagymellu nok!!!!
2008. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
54%

Az unatkozas stimmel. A szoke kevesbe, de kivancsi vagyok melyik valadzombol szurted le. Csak egeszseges irigyseg van bennem, amennyi szerintem mindenkiben. A 40cmes f*szt meg peldanak hoztam, sajnalom h nem ertetted.

Megkerdezhetem h fiu vagy e vagy lany?:)

2008. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
50%

Jáááájjjj.... senki nem ért semmit :)


Remélem, az emberek előbb-utóbb rájönnek, hogy borzasztó szánalmas, és felületes dolog ilyenekről vitatkozni.


Általánosítani, hogy a nők milyenek, és a férfiak csakis a nagy melleket szeretik (mégis a kismellű barátnőjükkel maradnak valami rejtélyes oknál fogva :), és tényként kijelenteni a szubjektív véleményeteket.

Akinek véleménye van, az legalább legyen tisztában azzal, hogy az az ő véleménye, és nem az abszolút, egyetlen igazság a világmindenségben.


És lepontozni, aki a saját személyes tapasztalatát írja le.


Agysejtekről mikor fogunk vitatkozni? IQ-ról, hogy kinek mennyi van. Vagy EQ-ról... Vagy hogy a melleken kívül mi minden szükséges még, hogy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élhessünk? Vagy esetleg arról, hogy a személyes sérelmeinket miért másokon verjük le, névtelenség mögé bújva egy anonim fórumon... Elkeserítő, basszus.

2008. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:

"férfiak csakis a nagy melleket szeretik (mégis a kismellű barátnőjükkel maradnak valami rejtélyes oknál fogva :)"

Te jó ég ekkora hülyeséget....Nem a mellméret miatt marad veled a férfi. Te is szajkózód a magad igazát, csak az a másik végletet.

A kedvesemnek szép nagy mellei vannak, de elsősorban nem ez volt a mérvadó, mikor udvaroltam neki. De az tény és való, hogy megőrültem érte, mikor egy szűk kis fölsőben volt.

2008. dec. 2. 22:50
 60/87 A kérdező kommentje:
"A kedvesemnek szép nagy mellei vannak, de elsősorban nem ez volt a mérvadó, mikor udvaroltam neki. De az tény és való, hogy megőrültem érte, mikor egy szűk kis fölsőben volt."
2008. dec. 2. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!