Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kell éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kell éreznem magam emiatt? A párommal másfél éve vagyok együtt, régebben volt egy "diákszerelmem" idézőjelben mert soha semmi nem volt közöttünk..

Figyelt kérdés

Soha nem vett észre...soha nem beszéltünk, ha igen akkor általános dolgokról, de nem látta bennem a "lányt"...

Megismerkedtem a párommal, és nagyon szeretem, ő a mindenem mindjárt másfél éve:) de még most is néha eszembe jut az a srác, és akkor teljesen más érzés tör rám...az az ismeretlen, titokzatos srác, akit szerettem. Most beszéltem a párommal erről a srácról, és olyan bűntudatom van, merthogy szeretem a páromat...és nem akarom megbántani...


2008. dec. 1. 14:29
 1/2 anonim válasza:
szerintem ne legyen buntudatod,nekem is eszembe szokott jutni egy-ket regi kapcsolatom,mi lett volna ha....de vegul is jol dontottem mivel imadom a parom.
2008. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nem jut eszembe sűrűn...de most igy felhozta...és kicsit elgondolkodtam Rajta...
2008. dec. 1. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!