Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
74%

Mindenhol vannak olyan férfiak, akik a nagy melleket szeretik, nem csak itt. Sőt, mindenhol vannak férfiak, akik a kis melleket szeretik. Továbbmegyek, olyan férfiak is vannak mindenhol, akik nem foglalkoznak a mellmérettel, hanem csak azzal, hogy szép, arányos cicik legyenek. Az én Párom pl. átfedés az utolsó két csoport között :) Nekem kis mellem van, de egyáltalán nem zavar, én is szeretem őket. Teltek, arányosak, teljesen rendben vannak, csak megálltak 75B-n. :) Nem minden felső előnyös hozzájuk, de ez addig nem is érdekel, amíg találok olyat, amik viszont igen. Nem kell ezen ennyit meditálni, szerintem. Igazságot tenni pedig teljesen felesleges. Nincsen jó, jobb, legjobb, mert mindenre van "kereslet". Minden, azaz MINDEN zsák megtalálja a maga foltját előbb-utóbb.

Szóval nem, nem kell szarul érezned magad a mellméreted miatt, egyrészt, mert nagyon sok férfi kifejezetten azokat szereti, másrészt, ha ennyire jóban vagy velük, illetve magaddal, ha tudod "viselni" őket (a melleidet :)), az úgyis látszik rajtad, és mindig lesz, aki értékeli.

(Bár részemről biztos vagyok benne, hogy mindig van is, aki értékeli, és pozitív visszajelzésekből nincs hiány :)

2008. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 95C-m van es buszke vagyok,mert 38 evesen es egy evi szoptatas utan is feszesek.A ferjem imadja.Menj fel a "szopoalarc"cimu lapra,ott latsz borzalmas melleket.
2008. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
41%

Rosszabbul kellene erezned magadat a nagyobb melleid miatt? Ne viccelj mar! Millio es meg annal is tobb no megy mumelleket csinaltatni mert nincs megelegedve a merettel. Nezd meg hogy hany magazinban (CKM, FHM...)vannak kis mellu nok. Egyet nem talalsz!!!!

A pasik imadjak a nagy melleket, nem az oriasiakat, de a dogos melleket. Ezt te is tudod.

Amikor a kis melluek itt osztjak az eszt, akkor csak sajat maguknak magyarazzak be, hogy persze, super a kis mell. Kozben pedig szomoruak magukban. Nevetseges, mert nem oszintek.

Ugyhogy nyugodj meg, a pasik szeretik a nagy melleket.

2008. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
68%
Ez a szopoalarc oldal nem semmi. Szornyu.
2008. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs, de ez eléggé "fura" kérdés volt - és még szépen fogalmaztam... Kicsit megsértett, én ugyanis kismellű vagyok, és emiatt gátlásos is, úgyhogy számomra fontosak azok a kérdések, amik azt firtatják, hogy a fiúk mit gondolnak a nagyon kicsi mellekről. Miért fáj az neked, hogy ha azok, akiknek önértékelési problémáik vannak, idejönnek, felteszik ezt a kérdést, és biztatásra várnak?

Senki nem mondta, hogy egyik vagy másik JOBB lenne, itt csak egyéni vélemények hangoznak el - úgyhogy egyénektől tudjuk meg, hogy konkrétan nekik mi tetszik és mi nem.

Mivel a reklámok tele vannak nádszál vékony, telt és formás mellű nőkkel, trivi, hogy aki nem simul bele ebbe a trendbe, frusztrálva érzi magát és megerősítésre vágyik.

Te pedig - mint ahogyan azt szépen kifejtetted - tökéletesen elédegedett vagy a melleiddel, nincs gond az önértékeléseddel, ... mégis idejössz, és álnaivan megjegyzed, hogy "Remélem, azért vannak férfiak, akik a szép nagy melleket kedvelik."

1. Valószínűleg TUDOD, hogy vannak ilyen férfiak, hiszen a kivágott felsőid biztos nem maradnak hatástalanok.

2. Vajon neked miért van szükséged a megerősítésre?Szimplán jó volna 20 hozzászólást kapni, ami mind a nagy melleket dicséri?

3. Ez a mondatod: "Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekik van." abszolút gonosz megjegyzés... És ha nem tudják elfogadni, akkor mi van??? Jössz te, akinek bazi magas az önbizalma, és beléjük rúgsz azzal, hogy felteszel egy ilyen kérdést és tárt karokkal várod, hogy akkor most mindenki bizonygassa, hogy valójában a nagy mell a menő.

Remélem, érted, mi a problémám: te a kérdés feltevése nélkül is pontosan tudod, hogy jól nézel ki, akkor minek kell megerősítsre várnod és burkoltan bántani azokat, akik közel sem olyan elégedettek, mint te?


Lehet lepontozni, így gondolom, és kész.

2008. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Úgy látom a kis mellő nők már mozgolódnak, és folyamatosan pontozzák le a hozzászólókat....csak gratulálni tudok. Nem értem miért nem tudják elfogadni, hogy valakinek a nagy mell tetszik.

2008. dec. 1. 12:27
 7/87 anonim ***** válasza:
88%

Első válaszoló vagyok. A harmadik válaszolóval baromira nem értek egyet. Mondom, hogy szerintem felesleges, és lehetetlen is igazságot tenni. Miért kellene úgy beállítani a kis(ebb) mellűeket, mintha legalábbis fogyatékosak lennének? Miért ne fogadhatná el, vagy neadjisten szerethetné valaki a kisebb melleit? Most mondjam, hogy örülök, hogy 20 év múlva sem fogják a térdeimet verdesni? Miért kell ezen vitatkozni? Mindenkinek az van, ami van. Ha nem fogadja el, kisebbítse/nagyobbítsa/varrassa fel, mittudomén... De dobálózni olyanokkal, hogy ők nyilván nem fogadják el, csak hazudnak maguknak... Az, hogy az összes magazinban a nagy vagy a műmelleket nyomják, az kb. ugyanolyan jelenség, mint az anorexiás modellek: divat. Semmi másra nem jó (azon kívül, hogy a férfiak "igényeit" kiszolgálják), mint hogy azokban, akik nem a látott paraméterekkel rendelkeznek, komplexusokat keltsenek. Ha ez mégsem jön össze (mert én nem a magazinokban látható nőkhöz képest határozom meg magam, és az önbecsülésem, hanem magamhoz képest, és legfeljebb a Páromhoz képest, aki imádja őket.... ja, biztos Ő is hazudik nekem, hogy ne bántson meg.... pfffffff), akkor rögtön hazudunk magunknak...

Ennyi erővel vitatkozhatunk azon, hogy 160 centisnek jobb lenni, vagy 173,5-nek, hogy szőke vagy barna haj, esetleg kék szem, vagy zöld.... Hülyeség.

Ismétlem: MINDENRE van "kereslet". Akármilyen hülye szó is ez itt, ebben a kontextusban.

2008. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
77%

Ne álltassa itt senki magát, a férfiak nagy többsége igenis a szép formás, nagy melleket szereti. Tegyük fel, hogy van két gyönyörű nő, tök egyformák, de az egyiknek kicsi, a másiknak nagy van. Az átlag férfi melyik nőt választja?????

Szerintem nem kell erre válaszolnom, mert egyértelmű, ha férfi ésszel gondolkozunk.

De egy normális férfi nem a mell alapján válogat, azonban tény, hogy a szép mellért plusz pont jár.:)

2008. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó válaszoló, jó, hogy írod, hogy az "átlagférfi"... :) Megint csak a Párommal tudok előhozakodni: Ő biztosan a kisebb mellűt választaná :) (persze csak az összes többi paraméter megléte esetén)

Vagy lehet, hogy nem is, hülyeséget mondok. Ő az a férfi, akinek nincs kimondott ideálja, hanem az összképet nézi (és a lábakat, de ez egy másik téma :)

Bár volt már olyan megnyilvánulása, hogy viszolyog a túlságosan nagy mellektől. De ez meg egy olyan dolog, hogy ettől egyetlen nagymellűnek sem kell rosszul éreznie magát, mert akkor ők majd találnak maguknak nagymell-párti pasit. Abban egyetértek, hogy belőlük valószínűleg több van. De rólam ugyanannyira lepereg a nagymelleket éltető pasik ömlengése, mert nyilván nem ők azok, akik engem megtalálnak. Aki hozzám közeledik, azzal kapcsolatban nem lesz rossz érzésem a melleim miatt, mert nyilván azért közeledik, mert 1. vagy tetszik neki, 2. vagy nem ez a legfontosabb, és éppen beleillik az összképbe.

Azok pedig, akik fikázzák a kis mellet, egyszerűen még nem láttak olyan kis melleket, amik szépek voltak :) Pedig van :)

2008. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
57%

Igaz, csak hogy a kis mellű nőknek ne legyen annyi gátlása, a nagy mellűekből csináljunk azt?

Én a magam részéről a feszes pártján vagyok, legyen az bármekkora.

2008. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!